• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Chrzanów

Znalezionych ofert: 57

14454446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 128578 14454446 Doskonały dojazd do A4 - ok. 3 km do zjazdu w kierunku Krakowa i Katowic. Nieruchomość znajduje się w Chrzanowie, w strefie produkcyjno-usługowej, w której znajdują się m. in Ocynkownia Śląsk, Betoniarnia Kroczymiech, Kromiss, Kruel, Mrówka i wiele i...

Chrzanów (Małopolskie, gm. Chrzanów)

7 500 000 PLN (310 zł/m2)

-
-
24193 m2
-
15896182 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27971339 15896182 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej, z garażami połączonymi wspólną ścianą.Dom o powierzchni całkowitej ok. 165 m2 położony na przestronnej działce 900 m2Lokalizacja: Chrzanów Mały - 300 m od granic Milanówka i zaledwie 2 km od Grodz...

Chrzanów Mały (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 399 000 PLN (8 479 zł/m2)

5
2
165 m2
2025
15896183 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27971340 15896183 Przedstawiam Państwu działkę w Chrzanowie Małym kilka metrów od granic Milanówka.Nieruchomość o powierzchni 1586 m2 i wymiarach 37,5 m na 41 m położona jest przy utwardzonej drodze gminnej.Media znajdują się w drodze: prąd ok. 70 m od działki ale wła...

Chrzanów Mały (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

399 000 PLN

-
-
1586 m2
-
15885794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27740858 15885794 Na sprzedaż grunt inwestycyjny położony w Chrzanowie, przy ulicy Powstańców Styczniowych.Na terenie znajduje się funkcjonujący zakład rozbioru drobiu, co może stanowić atrakcyjny punkt wyjścia do dalszej działalności produkcyjnej lub przetwórczej.Nie...

Chrzanów (Małopolskie, gm. Chrzanów)

75 000 000 PLN (271 zł/m2)

-
-
276810 m2
-
15890641 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27882863 15890641 Segment narożny w kameralnej inwestycji położonej wśród zieleni i malowniczych stawów miejsce, które zachwyca klimatem przypominającym małe Mazury, a jednocześnie oferuje świetne połączenie z Warszawą.Osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie codzi...

Chrzanów Mały (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

900 000 PLN (6 429 zł/m2)

5
2
140 m2
2026
15890642 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27882864 15890642 Segment narożny w kameralnej inwestycji położonej wśród zieleni i malowniczych stawów miejsce, które zachwyca klimatem przypominającym małe Mazury, a jednocześnie oferuje świetne połączenie z Warszawą.Osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie codzi...

Chrzanów Mały (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

950 000 PLN (6 786 zł/m2)

5
2
140 m2
2026
15890640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27882862 15890640 Segment narożny w kameralnej inwestycji położonej wśród zieleni i malowniczych stawów miejsce, które zachwyca klimatem przypominającym małe Mazury, a jednocześnie oferuje świetne połączenie z Warszawą.Osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie codzi...

Chrzanów Mały (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

850 000 PLN (6 071 zł/m2)

5
2
140 m2
2026
15892708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 27899134 15892708 Chrzanów, ul. Kolonia Fabryczna - do sprzedania garaż (z możliwym najemcą) Oferujemy garaż o powierzchni 26 m2 wraz z działką (pow. 43 m2) położoną na terenie objętym MPZP (oznaczony jako 3KDW - tereny dróg wewnętrznych). ...

Chrzanów (Małopolskie, gm. Chrzanów)

83 000 PLN (3 192 zł/m2)

11
-
26 m2
1975
15269855 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 14322025 15269855 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, z miejscem postojowym i komórką lokatorską 30 minut od Krakowa Mieszkanie w Chrzanowie zlokalizowane na 3. piętrze w 3 piętrowym budynku, zlokalizowanym w enklawie, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu....

Chrzanów (Stella) (Małopolskie, gm. Chrzanów)

372 050 PLN (7 020 zł/m2)

2
-
53 m2
2022
15265969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 14220562 15265969 Chrzanów, ul. Kolonia Stella - 2 pokojowe mieszkanie - 51,15 m 2 , w stanie deweloperskim, z miejscem postojowym i komórką lokatorską w cenie. Mieszkanie zlokalizowane na parterze w 3 piętrowym budynku, zlokalizowanym w enk...

Chrzanów (Stella) (Małopolskie, gm. Chrzanów)

358 050 PLN (7 021 zł/m2)

2
-
51 m2
2022
15273562 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 14417019 15273562 Chrzanów, ul. Kolonia Stella - 2 pokojowe mieszkanie - 64,12 m 2 , w stanie developerskim, z miejscem postojowym i komórką lokatorską. Mieszkanie zlokalizowane na parterze w 3 piętrowym budynku, zlokalizowanym w enklawie, w...

Chrzanów (Stella) (Małopolskie, gm. Chrzanów)

432 192 PLN (6 753 zł/m2)

2
-
64 m2
2022
15890879 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883414 15890879 Inwestycja Ready-to-Build: Chrzanów, ul. Śląska PnB i Dziennik Budowy Szukasz bezpiecznej lokaty kapitału z możliwością natychmiastowego rozpoczęcia prac? Ta oferta eliminuje najbardziej czasochłonny etap inwestycyjny - formaln...

Chrzanów (Małopolskie, gm. Chrzanów)

397 000 PLN

-
-
1155 m2
-