• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Chrzanów

Znalezionych ofert: 57

15266783 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 14253613 15266783 Chrzanów, ul. Kolonia Stella - 2 pokojowe mieszkanie - 52,49 m 2 , w stanie developerskim, z miejscem postojowym i komórką lokatorską. Mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku, zlokalizowanym w enklawie, ...

Chrzanów (Stella) (Małopolskie, gm. Chrzanów)

367 430 PLN (7 066 zł/m2)

2
-
52 m2
2022
15265968 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 14220564 15265968 Chrzanów, ul. Kolonia Stella - 3 pokojowe mieszkanie - 61,45 m 2 , w stanie deweloperskim, z miejscem postojowym i komórką lokatorską w cenie. Mieszkanie zlokalizowane na parterze w 3 piętrowym budynku, zlokalizowanym w enk...

Chrzanów (Stella) (Małopolskie, gm. Chrzanów)

411 715 PLN (6 749 zł/m2)

3
-
61 m2
2022
15266587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 14236081 15266587 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, z miejscem postojowym i komórką lokatorską Mieszkanie w Chrzanowie zlokalizowane na 3.piętrze w 3 piętrowym budynku, zlokalizowanym w enklawie, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Budynek p...

Chrzanów (Stella) (Małopolskie, gm. Chrzanów)

372 680 PLN (7 032 zł/m2)

2
-
53 m2
2022
15266584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 14236080 15266584 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, z miejscem postojowym i komórką lokatorską Mieszkaniew Chrzanowie zlokalizowane na 2. piętrze w 3 piętrowym budynku, zlokalizowanym w enklawie, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Budynek posiada 44 m...

Chrzanów (Stella) (Małopolskie, gm. Chrzanów)

448 364 PLN (6 793 zł/m2)

3
-
66 m2
2022
15273485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 14416439 15273485 Chrzanów, ul. Kolonia Stella - 2 pokojowe mieszkanie - 50,13 m 2 , w stanie developerskim, z miejscem postojowym i komórką lokatorską. Mieszkanie zlokalizowane na parterze w 3 piętrowym budynku, zlokalizowanym w enklawie, w...

Chrzanów (Stella) (Małopolskie, gm. Chrzanów)

350 910 PLN (7 018 zł/m2)

2
-
50 m2
2022
15270595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 14339171 15270595 CHRZANÓW, ul. KOLONIA STELLA, 3 POKOJE NA PARTERZE, KAMERALNE OSIEDLE OTULONE LASEM MIESZKANIE W STANIE DEWELOPERSKIM, Z MIEJSCEM POSTOJOWYM I KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ LOKALIZACJA: Stella to niewielkie osiedle bloków mieszkalnych, otoczone be...

Chrzanów (Stella) (Małopolskie, gm. Chrzanów)

423 192 PLN (6 612 zł/m2)

3
-
64 m2
2022
15270607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 14339167 15270607 CHRZANÓW, ul. KOLONIA STELLA, 2 POKOJE NA III PIĘTRZE, KAMERALNE OSIEDLE OTULONE LASEM MIESZKANIE W STANIE DEWELOPERSKIM, Z MIEJSCEM POSTOJOWYM I KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ LOKALIZACJA: Stella to niewielkie osiedle bloków mieszkalnych, otoc...

Chrzanów (Stella) (Małopolskie, gm. Chrzanów)

367 500 PLN (7 067 zł/m2)

2
-
52 m2
2022
15266180 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 14227593 15266180 Chrzanów, ul. Kolonia Stella - 2 pokojowe mieszkanie - 52,50 m 2 , w stanie developerskim, z miejscem postojowym i komórką lokatorską. Mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku, zlokalizowanym w enkl...

Chrzanów (Stella) (Małopolskie, gm. Chrzanów)

367 500 PLN (7 067 zł/m2)

2
-
52 m2
2022
15890921 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27883439 15890921 Atrakcyjna nieruchomość usługowo-mieszkalna w Chrzanowie - idealna inwestycja! Na sprzedaż oferujemy wyjątkową nieruchomość w samym sercu Chrzanowa. To doskonałe połączenie lokalu usługowego i części mieszkalnej, które może być świetną ...

Chrzanów (Małopolskie, gm. Chrzanów)

1 200 000 PLN (3 158 zł/m2)

11
-
380 m2
-
15890742 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27883402 15890742 Chrzanów, ul. Kolonia Stella - 2 pokojowe mieszkanie - 64,12 m 2 , w stanie developerskim, z miejscem postojowym i komórką lokatorską. Mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku, zlokalizowanym w enklawie, ...

Chrzanów (Stella) (Małopolskie, gm. Chrzanów)

423 192 PLN (6 612 zł/m2)

2
-
64 m2
2022
15358115 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16739108 15358115 Chrzanów, ul. Kadłubek. Dom wolno stojący o pow. użytkowej 174,88 m 2 , wraz z budynkiem usługowym o pow. użytkowej 40,70 m 2 , na działce - 357 m 2 . Nieruchomość składająca się z domu jednorodzinnego, wolnostojącego, jednopiętrowego...

Chrzanów (Centrum) (Małopolskie, gm. Chrzanów)

618 000 PLN (2 687 zł/m2)

6
2
230 m2
1960
15273489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 14416441 15273489 Chrzanów, ul. Kolonia Stella - 2 pokojowe mieszkanie - 50,53 m 2 , w stanie developerskim, z miejscem postojowym i komórką lokatorską. Mieszkanie zlokalizowane na parterze w 3 piętrowym budynku, zlokalizowanym w enklawie, ...

Chrzanów (Stella) (Małopolskie, gm. Chrzanów)

353 710 PLN (7 074 zł/m2)

2
-
50 m2
2022