• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Częstochowa

Znalezionych ofert: 295

15866481 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27320779 15866481 UWAGA! NOWA NIŻSZA CENADo sprzedaży dom parterowy w dzielnicy Błeszno, na granicy z dzielnicą Wrzosowiak Dom jednorodzinny parterowy, podpiwniczony. Nad całością strych. Dach kryty papą termozgrzewalną. Stropy typu akerman. Budynek na działce ok....

Częstochowa (Błeszno) (Śląskie, gm. Częstochowa)

650 000 PLN (1 625 zł/m2)

11
-
400 m2
1965
15866434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27320746 15866434 Na sprzedaż: Trzypokojowe mieszkanie w centrum miasta – idealne na biuro lub do zamieszkania!Oferujemy przestronne, trzypokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji w samym centrum miasta, usytuowane na parterze.Kluczowe zalety:3 niezależne, duże pok...

Częstochowa (Śródmieście) (Śląskie, gm. Częstochowa)

410 000 PLN (5 190 zł/m2)

3
-
79 m2
-
15866539 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27320743 15866539 Oferuję do sprzedaży komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Parkitka. Mieszkanie posiada dwa balkony oraz południową ekspozycję okien, dzięki czemu wnętrza są jasne i słoneczne przez większą część dnia.Układ mieszkania:Pierwszy...

Częstochowa (Parkitka) (Śląskie, gm. Częstochowa)

594 000 PLN (6 750 zł/m2)

3
-
88 m2
-
15866518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27320742 15866518 Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalne, jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta.Lokal usytuowany jest w zadbanym budynku z dostępem do zamkniętego parkingu dla mieszkańców.Mieszkanie przeszło remont dwa lata temu, dzięki czemu jest w...

Częstochowa (Śródmieście) (Śląskie, gm. Częstochowa)

199 000 PLN (6 633 zł/m2)

1
-
30 m2
-
15866538 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27320735 15866538 Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51mkw na 6 piętrze przy ul. PCK.Mieszkanie rokładowe i przestronne. Duża kuchnia. Dwa ustawne niezależne pokoje, przedpokój nadający się do zabudowy. Balkon na szerokośc pokoju dziennego.Wejście do ...

Częstochowa (Tysiąclecie) (Śląskie, gm. Częstochowa)

279 000 PLN (5 580 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15866517 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27320733 15866517 Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie w samym centrum miasta, w solidnym budynku z cegły z ogrodzonym parkingiem dla mieszkańców. Pięć lat temu przeprowadzono generalny remont, a w bieżącym roku mieszkanie zostało odświeżone i odmalowane.Przemyś...

Częstochowa (Śródmieście) (Śląskie, gm. Częstochowa)

380 000 PLN (7 917 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15866432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27320730 15866432 Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 38,8 m2, położone na 2. piętrze wieżowca Układ pomieszczeń:przestronny salon (nieumeblowany) z wyjściem na duży balkon od strony zachodniej,sypialnia (nieumeblowana) od strony wschodniej,kuchnia w zabudow...

Częstochowa (Raków) (Śląskie, gm. Częstochowa)

329 000 PLN (8 658 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15866537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27320727 15866537 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w kamienicy, położone w samym centrum miasta. Lokal przeszedł gruntowny remont, dzięki czemu jest gotowy do zamieszkania od zaraz – bez dodatkowych nakładów finansowych!Najważniejsze atuty: osobne, niezależne wejś...

Częstochowa (Śródmieście) (Śląskie, gm. Częstochowa)

378 000 PLN (5 906 zł/m2)

2
-
64 m2
-
15866557 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27320720 15866557 Centrum Częstochowy - Aleja Tadeusza Kościuszki!Na sprzedaż słoneczne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 65,60mkw ,z dużym balkonem z widokiem na panoramę miasta i Jasną Górę. 8 piętro - wieżowiec ocieplony , z nową elewacją zewnętrzną, klat...

Częstochowa (Śródmieście) (Śląskie, gm. Częstochowa)

395 000 PLN (6 077 zł/m2)

4
-
65 m2
-
15085338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 9279888 15085338 Do sprzedaży teren budowlany położony w dzielnicy Wyczerpy -Aniołów przy ul Tatarkiewicza, III linii zabudowy , składający się z trzech działek o łącznej powierzchni 4913mkw szer 45m . Dla każdej z działek zostały wydane warunki na zabudowę mies...

Częstochowa (Wyczerpy- aniołów) (Śląskie, gm. Częstochowa)

480 000 PLN (98 zł/m2)

-
-
4913 m2
-
13824412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 2128551 13824412 Teren o powierzchni prawie 1,5 ha i szerokości 110 m, zlokalizowany przy drodze asfaltowej, z bezposrednim zjazdem z drogi. Woda ,kanalizacja, prąd, gaz w ulicy. Działka o wielu mozliwosciach- może być przeznaczona pod obiekt na działalnośc komercyjn...

Częstochowa (Stradom) (Śląskie, gm. Częstochowa)

2 500 000 PLN (172 zł/m2)

-
-
14536 m2
-
14741063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 34153 14741063 Nieruchomość w centrum miasta , zabudowana budynkami o przeznaczeniu usługowym , biurowym , hale produkcyjne , budynki gospodarczo-warsztatowe , teren o łącznej pow. 2795m , utwardzony. Nieruchomość o dużym potencjale wg studium kierunków i zagospoda...

Częstochowa (Sródmieście) (Śląskie, gm. Częstochowa)

2 900 000 PLN (2 688 zł/m2)

11
-
1079 m2
-