• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Częstochowa

Znalezionych ofert: 295

15866454 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27320731 15866454 Oferujemy mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na parterze w bloku po termomedrnizacji . Lokal znajduje się w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy. W pobliżu szkoła, liczne sklepy, kościół oraz lokalne centrum handlowe, co zapewnia wygodę...

Częstochowa (Raków) (Śląskie, gm. Częstochowa)

220 000 PLN (4 231 zł/m2)

2
-
52 m2
-
15866474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27320724 15866474 Na sprzedaż przytulne, dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Tysiąclecia.Lokal położony w spokojnej, zielonej okolicy, w pobliżu szpitala. Wokół dużo terenów rekreacyjnych idealnych na spacery.W najbliższym otoczeniu znajdują się sklepy, przedszkole oraz...

Częstochowa (Tysiąclecie) (Śląskie, gm. Częstochowa)

250 000 PLN (6 757 zł/m2)

2
-
37 m2
-
15866453 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27320722 15866453 Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie położone w sercu miasta – w ogrodzonej kamienicy z duszą.Przestronny układ obejmuje dwa duże pokoje, osobną kuchnię, pomieszczenie gospodarcze z pralnią i piecem dwufunkcyjnym oraz balkon z wid...

Częstochowa (Śródmieście) (Śląskie, gm. Częstochowa)

450 000 PLN (4 945 zł/m2)

2
-
91 m2
-
15870592 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27432730 15870592 Na sprzedaż przytulne mieszkanie 2-pokojowe – gotowe do zamieszkania położone na 5. piętrze w zadbanym wiezowcu po termomoderniazacji .Lokal składa się z:dwóch ustawnych, niezależnych pokoi, kuchni,dużej łazienki,przestronnego przedpokoju z pojemną s...

Częstochowa (Błeszno) (Śląskie, gm. Częstochowa)

255 000 PLN (6 220 zł/m2)

2
-
41 m2
-
15866492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27320871 15866492 Budynek biurowy , w ścisłym centrum Częstochowy , OBIEKT W CAŁOŚCI WYNAJĘTY!5 kondygnacji naziemnych, 1 kondygnacja podziemna.Powierzchnia użytkowa całego budynku 2650,29 mkw +Kondygnacja dach maszynownia - 48.0 mkw__________________________________...

Częstochowa (Śródmieście) (Śląskie, gm. Częstochowa)

9 900 000 PLN (3 736 zł/m2)

11
-
2650 m2
-
15866554 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27320864 15866554 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu:Lokal parterowy położony w bardzo ruchliwym miejscu przy ul. Warszawskiej, frontem do ulicy, z bezpośrednim wejsciem z ulicy, szerokość fronu 18,5 metra, całość frontu przeszklona. Powierzchnia l...

Częstochowa (Stare miasto) (Śląskie, gm. Częstochowa)

2 500 000 PLN (9 728 zł/m2)

11
-
257 m2
-
15866536 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27320852 15866536 Biuro Nieruchomościami Atena oferuje do najmu nieruchomość położoną w Częstochowie w dzielnicy Stradom, w okolicy ul. Jagiellońskiej . Bardzo dobra ekspozycja , bezpośredni dojazd z drogi publicznej . Działka o powierzchni 8500 mkw jest w cało...

Częstochowa (Stradom) (Śląskie, gm. Częstochowa)

19 600 PLN (2 zł/m2)

-
-
8500 m2
-
15866445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27320834 15866445 Piękna dzialka budowlano-inwestycyjna położona w Czestochowie Lisiniec.Jest to jedna z nielicznych już niezabudowanych działek na glównej drodze do Jasnej Gory.Istnieje możliwość podzielenia tej dzialki na na trzy dzialki budowlane.Na sasiedniej d...

Częstochowa (Okol. jasnej góry) (Śląskie, gm. Częstochowa)

720 000 PLN (278 zł/m2)

-
-
2589 m2
-
15866550 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27320831 15866550 Zapraszamy do zapoznmiania się z ofertą:Działka budowlana , zadbana , w dzielnicy Stradom , zabudowana budynkiem drewnianym letniskowym o pow 43 metrów , w tym na parterze budynku ok30 m , z wc , wykńczony drewnem , na działce są drzewa owocowe i k...

Częstochowa (Stradom) (Śląskie, gm. Częstochowa)

260 000 PLN (370 zł/m2)

-
-
702 m2
-
15866529 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27320830 15866529 Działka położona w dzielnicy Dźbów ok ul Karpackiej zgodnie z Planem Zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem ZE2 Dla terenów oznaczonych na rysunku planu symbolem ZE2 ustala się:1) Przeznaczenie podstawowe: tereny zieleni chronionej;2) Prz...

Częstochowa (Dźbów) (Śląskie, gm. Częstochowa)

59 000 PLN (11 zł/m2)

-
-
5159 m2
-
15866460 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27320780 15866460 Sprzedam działkę ROD z domkiem drewnianym – Częstochowa, ul. Kusocińskiego (działki „Sarenka”)Na sprzedaż działka ROD zabudowana drewnianym domkiem o powierzchni ok. 35 m2, wybudowanym w 2020 roku.Domek : przestronny pokój z aneksem kuchennym,łazienk...

Częstochowa (Błeszno) (Śląskie, gm. Częstochowa)

95 000 PLN (2 714 zł/m2)

11
-
35 m2
2020
15866522 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27320774 15866522 OPIS OFERTY Zapraszam do zakupu domu jednopiętrowego, podpiwniczonego, za lat 70 w kształcie kwadratu, z niezależną klatką schodową co przekłada się na bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń – a dom może pelnic rolę domu dwurodzinnego. Ponadto lokal...

Częstochowa (Kiedrzyn) (Śląskie, gm. Częstochowa)

890 000 PLN (3 870 zł/m2)

11
-
230 m2
1975