• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Częstochowa

Znalezionych ofert: 296

15866494 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27320773 15866494 Atrakcyjna oferta – Nieruchomość idealna dla osób prowadzących działalność w domu lub dwóch rodzin!Przedstawiamy na sprzedaż przestronną nieruchomość składającą się z dwóch niezależnych części, każda o powierzchni 123 m2, z osobnymi systemami grzewcz...

Częstochowa (Dąbie) (Śląskie, gm. Częstochowa)

1 090 000 PLN (3 344 zł/m2)

11
-
326 m2
2001
15866477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27320748 15866477 Na sprzedaż mieszkanie M4 – Częstochowa, ul. Kościuszki – centrum miastaNa sprzedaż oferuję funkcjonalne mieszkanie typu M4 o powierzchni 47,5 m2, zlokalizowane w ścisłym centrum Częstochowy, przy ul. Kościuszki.Opis mieszkania: 3 pokoje (salon z ...

Częstochowa (Śródmieście) (Śląskie, gm. Częstochowa)

299 000 PLN (6 362 zł/m2)

3
-
47 m2
-
15866411 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27320729 15866411 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na pierwszym pietrze w kamienicy w ścisłym Centrum Częstochowy.Wszędzie blisko .Aleje NMP , Plac Biegańskiego ,Urząd Miasta ,sklepy w zasiegu wzroku.Zamykane podwórko. Miejsce postojowe .Lokal posiada dwa balkon...

Częstochowa (Śródmieście) (Śląskie, gm. Częstochowa)

250 000 PLN (3 333 zł/m2)

2
-
75 m2
-
15866495 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27320725 15866495 Sprzedam mieszkanie w kamienicy – centrum, parter, bezczynszoweNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40 m2, położone na parterze w kamienicy w ścisłym centrum, w okolicach placu Daszyńskiego. Lokal idealny zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycj...

Częstochowa (Śródmieście) (Śląskie, gm. Częstochowa)

230 000 PLN (5 750 zł/m2)

2
-
40 m2
-
15866410 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27320721 15866410 Oferuję do sprzedaży:PRZESTRONNE, SŁONECZNE czteropokojowe MIESZKANIE w dzielnicy Wyczerpy, przy ul KontkiewiczaMieszkanie, położone na 3 piętrze w bloku trzypiętrowym o powierzchni użytkowej 75,70 m2Mieszkanie składa się z:- dużego dziennego pokoju ...

Częstochowa (Wyczerpy) (Śląskie, gm. Częstochowa)

465 000 PLN (6 200 zł/m2)

4
-
75 m2
-
15866409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27320861 15866409 Parterowy lokal usytuowany w osiedlu przy ul.Skłodowskiej Curie , odrębne wejście od frontu , graniczy z ciągiem garaży , indywidualne ogrzewanie gazowe ( piec dwufunkcyjny), blisko do centrum miasta , w okolicy doskonała komunikacja miejska. zmian...

Częstochowa (Trzech wieszczów) (Śląskie, gm. Częstochowa)

155 000 PLN (3 229 zł/m2)

11
-
48 m2
-
15866510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27320845 15866510 Zapraszamy do zakupu działki budowlanej położonej w Częstochowie w dzielnicy LisiniecZ dogodnym dojazdem do Centrum Częstochowy jak i do AutostradyW bliskim sąsiedztwie Parku LisiniecDziałka o pow. 1273 m2wymiary 19,5m szeroka, 65 m długaprzy ulicy ...

Częstochowa (Lisiniec) (Śląskie, gm. Częstochowa)

265 000 PLN (208 zł/m2)

-
-
1273 m2
-
15866489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27320844 15866489 Działka budowlana o powierzchni 1263mkw szeroka 26m położona w Częstochowie dzielnica Brzeziny Małe w spokojnej okolicy ,w sąsiedztwie nowa zabudowa jednorodzinna.Teren nieogrodzony.Dojazd droga utwardzoną.Media : woda, prąd, gaz w ulicy.zmiana 2026-...

Częstochowa (Brzeziny małe) (Śląskie, gm. Częstochowa)

227 000 PLN (180 zł/m2)

-
-
1263 m2
-
15866423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27320833 15866423 Szukasz działki pod niewielki dom na dużej działce w sąsiedztwie luźnej zabudowy lub działki pod działalność z doskonałym dojazdem do Częstochowy to zapraszamy!Mam do zaoferowania działkę w dzielnicy Rząsawy w bliskim sąsiedztwie ul Połanieckiej o p...

Częstochowa (Rząsawa) (Śląskie, gm. Częstochowa)

234 960 PLN (60 zł/m2)

-
-
3916 m2
-
15866487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27320827 15866487 Położona w pobliżu zjazdu z Al. Wojska Polskiego droga krajowa (DK-1) i ul. Bugajskiej ( dr.76 ) przy nowoprojektowanym węźle . Dojazd do działki: drogą asfaltową.Działka o powierzchni 7711 m2 w kształcie prostokąta o szerokosci 45 m i dłudo...

Częstochowa (Bugaj) (Śląskie, gm. Częstochowa)

1 156 000 PLN (150 zł/m2)

-
-
7711 m2
-
15866444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27320825 15866444 Na sprzedaż działki budowlane o łacznej powierzchni 2772 m2 i szerokości 40 m, znakomicie zlokalizowane w dzielnicy Parkitka w spokojnej okolicy. W bliskim sąsiedztwie znajdują się nowe apartamentowce oraz segmenty, co czyni to miejsce idealnym zarów...

Częstochowa (Parkitka) (Śląskie, gm. Częstochowa)

1 550 000 PLN (559 zł/m2)

-
-
2772 m2
-
15866452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27320793 15866452 Oferuję zadbany segment położony w dzielnicy Północ, w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko pełnej infrastruktury: osiedla bloków, szkół, przedszkoli, sklepów, w tym centrum handlowego Auchan. W pobliżu znajdują się również liczne przystanki komu...

Częstochowa (Północ) (Śląskie, gm. Częstochowa)

640 000 PLN (4 571 zł/m2)

11
-
140 m2
1990