• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Dąbrówka

Znalezionych ofert: 65

15508281 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Energooszczędny, niskokosztowy! 20128285 15508281 Zapraszam do zapoznania się z malowniczo położoną nieruchomością w okolicy lasu. Działka lekko spadzista o powierzchni 1700 mkw. Dom energooszczędny. Wybudowany metodą szalunku traconego. Roczny koszt utrzymania domu to ok. 1000 zł. Dom wybudowany we...

Dąbrówka Nowa (Kujawsko-Pomorskie, gm. Sicienko)

1 250 000 PLN (5 208 zł/m2)

1
2
240 m2
-
15720076 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24584875 15720076 Na sprzedaż nowy 5-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej z przepięknym widokiem na Jezioro Mucharskie, 114 m² całkowitej , Dąbrówka, gm. Stryszów, pow. wadowicki – tylko 1 godzina od KrakowaLOKALIZACJA:Oferowana nieruchomość znajduje się w malowniczej...

Dąbrówka (Małopolskie, gm. Stryszów)

1 075 000 PLN (9 430 zł/m2)

5
2
114 m2
2021
15714441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24461909 15714441 PRZYTULNY DOM PARTEROWY Z OGRODEM TUŻ POD RADOMIEMMam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży funkcjonalnego, przytulnego domu jednorodzinnego położonego w spokojnej i urokliwej wsi Dąbrówka Podłężna w gminie Zakrzew, zaledwie 9 km od Rado...

Dąbrówka Podłężna (Mazowieckie, gm. Zakrzew)

1 050 000 PLN (9 906 zł/m2)

4
1
106 m2
2017
15183222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 11922234 15183222 Spory kawał natury w postaci funkcjonalnej działki rolnej, na który z pewnością warto zwrócić uwagę, bo: - brak planu zagospodarowania przestrzennego może być na tę chwilę atutem, - nie został złożony jeszcze wniosek o warunki zabudowy, które determi...

Dąbrówka (Łódzkie, gm. Radomsko)

349 999 PLN

-
-
8300 m2
-
15432980 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
przy Lesie-na Wzgórzu-550m od Jeziora Mucharskiego 18421983 15432980 550m od JEZIORA MUCHARSKIEGODZIAŁKA NIEZAGOSPODAROWANA PRZY LESIE NA WZGÓRZU!Na sprzedaż nieruchomość niezabudowana nr 5246 o pow. 5694 m2 położona w gminie Stryszów miejscowość Dąbrówka. Wymiary działki : 55m x 107m.Sieć energetyczna w odległości 11...

Dąbrówka (Małopolskie, gm. Stryszów)

930 000 PLN

-
-
5694 m2
-
15742779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 24998165 15742779 Przedstawiam wyjątkową nieruchomość — rozległą działkę o powierzchni 45 001 m² z wydanymi warunkami zabudowy siedliskowej, położoną w spokojnej i malowniczej Dąbrówce Wielkiej (gmina Dywity). To miejsce, które łączy przestrzeń, prywatność i bliskość ...

Dąbrówka Wielka (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dywity)

299 000 PLN

-
-
45001 m2
-
15552616 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana objęta MPZP 1064m2 blisko Tczewa 21021438 15552616 Działka 1064 m2 w Dąbrówce Tczewskiej!DZIAŁKA: Na sprzedaż działka budowlana (nr 472), o powierzchni 1064 m2. Teren jest płaski, aktualnie nieogrodzony. Działka ma kształt prostokąta o wymiarach ok. 45 m x 25 m. Dojazd do niej odbywa się drogą utward...

Dąbrówka Tczewska (Pomorskie, gm. Tczew)

289 000 PLN

-
-
1064 m2
-
15730836 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24785398 15730836 Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 2136 m².Dojazd drogą wewnętrzną o szerokości ok. 6 m. Teren płaski, niezalesiony, gotowy do rozpoczęcia inwestycji. Wszystkie media (prąd, woda, gaz, kanalizacja) dostępne w drodze asfaltowej – d...

Dąbrówka (Mazowieckie, gm. Dąbrówka)

320 000 PLN

-
-
2136 m2
-
15730838 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24786955 15730838 Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1068 m².Dojazd drogą wewnętrzną o szerokości ok. 6 m. Teren płaski, niezalesiony, gotowy do rozpoczęcia inwestycji. Wszystkie media (prąd, woda, gaz, kanalizacja) dostępne w drodze asfaltowej – d...

Dąbrówka (Mazowieckie, gm. Dąbrówka)

160 000 PLN

-
-
1068 m2
-
15730837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24786954 15730837 Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1068 m².Dojazd drogą wewnętrzną o szerokości ok. 6 m. Teren płaski, niezalesiony, gotowy do rozpoczęcia inwestycji. Wszystkie media (prąd, woda, gaz, kanalizacja) dostępne w drodze asfaltowej – d...

Dąbrówka (Mazowieckie, gm. Dąbrówka)

160 000 PLN

-
-
1068 m2
-
14737993 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 174570 14737993 Komfortowy dom malowniczo położony przy ścianie lasu. 2010 rok budowy. Wykonany z najwyższej klasy materiałów. Składa się z: salonu z kominkiem ( drzwi windowe ), kuchni ze spiżarką, gabinetu, trzech sypialni, łazienki, toalety, użytkowego poddas...

Dąbrówka Nowa (Kujawsko-Pomorskie, gm. Sicienko)

2 390 000 PLN (11 950 zł/m2)

11
-
200 m2
-
15278789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 14568782 15278789 Oferujemy Państwu do sprzedaży nieruchomość gruntową o powierzchni 7772 metry kwadratowe położoną w Dąbrówce koło Gogolina. Nieruchomość składająca się z kilku działek tworzących zwarty kompleks o kształcie wielo...

Dąbrówka (Opolskie, gm. Gogolin)

4 000 000 PLN (2 389 zł/m2)

11
-
1674 m2
-