• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Dąbrowa Górnicza

Znalezionych ofert: 85

15897103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27994963 15897103 Prezydent Miasta Dąbrowy Górniczejogłasza, że w dniu 30.06.2026 r. w Urzędzie Miejskim w Dąbrowie Górniczej przy ul. Granicznej 21, odbędą się niżej wymienione przetargi na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Dąbrowa Górnicza: * godz. ...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

145 930 PLN

-
-
1663 m2
-
15537682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20757701 15537682 DO SPRZEDANIA SŁYNNY BUDYNEK „HUBERTUS” ZLOKALIZOWANY W CENTRUM DĄBROWY GÓRNICZEJ PRZY UL. CHOPINA 1 SOBIESKIEGO. Budynek „Hubertus” to dawny drewniany obiekt, który pełnił różne funkcje w historii m...

Dąbrowa Górnicza (Centrum) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

500 000 PLN (1 534 zł/m2)

9
2
326 m2
1920
15896873 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27990981 15896873 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż 4 wydzielone lokale inwestycyjne w nieruchomości przy ul. Perla 10 w Dąbrowie Górniczej woj. śląskie (budynek po byłym biurowcu kopalni „Paryż”). Lokale o zróżnicowanych powierzchniach, z dużym...

Dąbrowa Górnicza (Gołonóg) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

2 100 600 PLN (1 636 zł/m2)

12
-
1284 m2
-
15834694 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26781892 15834694 Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się przy ulicy 3 Maja w Dąbrowie Górniczej. Nieruchomość w bardzo dobrym standardzie, gotowa do wprowadzenia. Położenie budynku zapewnia bardzo dobre skomunikowanie przy jednoczesnym zachow...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

359 900 PLN (7 057 zł/m2)

3
1
51 m2
1978
15840714 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26784199 15840714 Nieruchomość położona w Dąbrowie Górniczej przy ul. Perla, obejmuję działkę gruntu numer 2099 o powierzchni 2634 m² zapisanej w księdze wieczystejKA1D000303667. Działka o nieregularnym kształcie, teren ogrodzony. Na jej t...

Dąbrowa Górnicza (Kuźniczka nowa) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

480 000 PLN (182 zł/m2)

-
-
2634 m2
-
15845622 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26864487 15845622 JSW KOKS S.A. z siedzibą przy ul. Pawliczka 1, 41-800 Zabrze ogłasza II przetarg ustny w formie licytacji na sprzedaż: Prawa użytkowania wieczystego działki gruntu nr 18101 o pow. 39.897 m2 (KW nr KA1D0...

Dąbrowa Górnicza (Łosień) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

4 030 000 PLN (101 zł/m2)

-
-
39897 m2
-
15504362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 20014140 15504362 Oferujemy na sprzedaż halę produkcyjną obecnie funkcjonującą jako lakiernia proszkowa.Lokalizacja: teren przemysłowy, DK 94 w odległości 3 km, wjazd na autostradę A4 15 km, na A1 20 km, wygodny dojazd ulicami dwupasmowymi. Przystanki komunikacji miej...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

2 600 000 PLN (2 600 zł/m2)

4
-
1000 m2
-
15828434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633347 15828434 Na sprzedaż mieszkanie w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Adamieckiego 8 o powierzchni 37,79 m².Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, łazienki, kuchni i przedpokoju. Mieszkanie wyjątkowo zadbane i ustawne, instalacje zostały wymienione w 2025 roku.Mies...

Dąbrowa Górnicza (Reden) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

245 000 PLN (6 622 zł/m2)

2
1
37 m2
1973
15896211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 63 m² z potencjałem – Dąbrowa Górn. Dziewiąty 27973066 15896211 NA SPRZEDAŻ Dom z potencjałem - Dąbrowa Górnicza, ul. Stalowa (Dziewiąty)Na sprzedaż wolnostojący dom parterowy o powierzchni użytkowej 63 m², położony na działce o powierzchni 321 m² w Dąbrowie Górniczej (dzielnica Dziewiąty). Nieruchomość stanowi...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

450 000 PLN (7 143 zł/m2)

2
1
63 m2
-
15894840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949680 15894840 Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży  mieszkania M3 o powierzchni 35,8 m², zlokalizowanego w Dąbrowie Górniczej, w dzielnicy Reden, przy ulicy Adamieckiego. MIESZKANIE DO REMONTU. WYMIENIONO  OKNA I DRZWI WEJŚCIOWE oraz PIONY KANALIZ...

Dąbrowa Górnicza (Reden) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

209 000 PLN (5 971 zł/m2)

2
1
35 m2
1972
15864409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27267277 15864409 Wyjątkowe i niezwykle przestronne mieszkanie o powierzchni 60,90 m², położone w samym sercu dzielnicy Gołonóg, to propozycja idealnie łącząca funkcjonalność z ogromnym potencjałem aranżacyjnym. Lokal usytuowany jest na poszukiwanym trzecim piętrze wi...

Dąbrowa Górnicza (Gołonóg) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

440 000 PLN (7 333 zł/m2)

3
1
60 m2
1980
15881552 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27638372 15881552 Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 46,3 m2 położone na parterze w zadbanym, czteropiętrowym bloku przy ulicy Tysiąclecia w Dąbrowie Górniczej. Lokal charakteryzuje się bardzo dobrym i funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń, co pozwala na ...

Dąbrowa Górnicza (Gołonóg) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

270 000 PLN (5 400 zł/m2)

3
1
50 m2
1960