• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Dąbrowa Górnicza

Znalezionych ofert: 85

15872286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27489617 15872286 Na sprzedaż mieszkanie z potencjałem w sercu miasta 43 m² z ogromną piwnicą przy ul. Chopina w Dąbrowie Górniczej.Szukasz nieruchomości, którą możesz od podstaw stworzyć według własnej wizji? Prezentuję mieszkanie o powierzchni 43 m², położone na p...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

165 000 PLN (3 837 zł/m2)

2
1
43 m2
1930
15866403 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27320708 15866403 Na sprzedaż dom do remontu o powierzchni 80 m² składa się z przedsionka, trzech ustawnych pokoi, kuchni oraz łazienki, a jego bryłę uzupełnia duży strych. Budynek jest ogrzewany piecem węglowym.Dom z dachem pokrytym papą oraz własnym szambem położon...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

430 000 PLN (5 375 zł/m2)

3
1
80 m2
1963
15858012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27137792 15858012 REZERWACJANa sprzedaż mieszkanie do remontu o powierzchni 62m2 na ulicy Limanowskiego w Dąbrowie Górniczej.Stan prawny: pełna własność z KWDostępne od zaraz. Prowizja biura do uzgodnienia z agentem.Zapraszam do kontaktu i prezentacji nieruchomości.Ki...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

310 000 PLN (5 000 zł/m2)

1
-
62 m2
1960
15865687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27304849 15865687 SPRZEDAM MIESZKANIE Z GARAŻEM W CENIE!!!Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38m2 w świetniej lokalizacji w Dąbrowie Górniczej. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju oraz łazienki. Z mieszkaniem związane jest prawo do korzystania...

Dąbrowa Górnicza (Reden) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

230 000 PLN (6 053 zł/m2)

2
1
38 m2
1960
15887582 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27787403 15887582 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOFERTA BEZPOŚREDNIO OD WŁĄSCICIELA BEZ DODATKOWYCH KOSZTÓW Na sprzedaż jednorodzinny dom w Dąbrowie Górniczej ZąbkowicePowierzchnia domu ok.140 m2- częściowo podpiwniczony,Parter domu to dwa pokoje z kuchnią i ł...

Dąbrowa Górnicza (Ząbkowice) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

839 000 PLN (5 786 zł/m2)

5
-
145 m2
1961
15878373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27594886 15878373 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 48 m², położone w spokojnej i zielonej części Dąbrowy Górniczej Ząbkowice. To idealna propozycja dla osób, które szukają nieruchomości z potencjałem i chcą stworzyć wnętrze w pełni dopasowane do własn...

195 000 PLN (4 063 zł/m2)

2
1
48 m2
1970
15677451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom Dwurodzinny w Okradzionowie 23790713 15677451 NA SPRZEDAŻ DOM DWURODZINNY W DĄBROWIE GÓRNICZEJ (OKRADZIONÓW)Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronny, piętrowy dom wolnostojący z garażem w bryle budynku o powierzchni całkowitej 270 m², położony w zielonej i spokojnej okolicy Dąbrowy Górniczej ...

Dąbrowa Górnicza (Okradzionów) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

990 000 PLN (3 667 zł/m2)

6
2
270 m2
1970
15894623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27946547 15894623 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOferujemy na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 65,65 m².Idealny na GABINETY lub BIUROLokalizacja w Dąbrowa Górniczej, na dobrze skomunikowanym osiedlu z dostępem do różnych środków transportu. Otoczeni...

Dąbrowa Górnicza (Gołonóg) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

440 000 PLN (6 667 zł/m2)

6
-
66 m2
-
15812315 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26479036 15812315 Na sprzedaż mieszkanie w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Adamieckiego 2 o powierzchni 50 m². Mieszkanie składa się z trzech pokoi, łazienki, kuchni i przedpokoju i położone na czwartym piętrze 10-cio piętrowego budynku.Niewątpliwym atutem mieszkania ...

Dąbrowa Górnicza (Reden) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

349 000 PLN (7 271 zł/m2)

3
-
48 m2
1974
15876161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27532333 15876161 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 50 m², położone w dzielnicy Gołonóg w Dąbrowa Górnicza przy ul. Kasprzaka. Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju, co zapewnia funkcjonalny układ i duże możliwo...

Dąbrowa Górnicza (Gołonóg) (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

260 000 PLN (5 200 zł/m2)

2
1
50 m2
1959
15804152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26301682 15804152 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 48 m2 z balkonem, usytuowanego na 4 piętrze.Mieszkanie do odświeżenia.Opiekun ofertyMichał Dobrowolskitel. 602 101 602Nieruchomość składa się z trzech pokoi, łazienki, kuchni ...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

309 000 PLN (6 438 zł/m2)

3
1
48 m2
1970
15860757 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27183920 15860757 Dom jednorodzinny w trakcie budowy Dąbrowa Górnicza, BugajNa sprzedaż dom jednorodzinny w trakcie budowy, położony w spokojnej i zielonej dzielnicy Bugaj w Dąbrowie Górniczej przy ul. Żurawinowej. Dom położony na nowo powstającym, kameralnym osied...

Dąbrowa Górnicza (Śląskie, gm. Dąbrowa Górnicza)

750 000 PLN (4 438 zł/m2)

4
2
169 m2
2021