• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Gdańsk Chełm

Znalezionych ofert: 62

15801740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duża kawalerka Gdańsk Chełm 26248959 15801740 Duża kawalerka z małym gabinetem z oknem 43 m² - możliwość wydzielenia drugiego pokoju, idealna na inwestycję! Na sprzedaż ustawna i przestronna kawalerka o powierzchni 43 m², położona wbardzo dobrze skomunikowanej okolicy. Mieszkanie składa się z:Du...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

510 000 PLN (11 860 zł/m2)

1
1
43 m2
1980
15746836 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 POKOJE/BLISKO KOMUNIKACJA MIEJSKA/ 25089184 15746836 Mieszkanie 45,40 m² w Gdańsku - ChełmIdealne na start, dla rodziny lub jako inwestycja!KUPISZ BEZ PROWIZJI!Na sprzedaż komfortowe i słoneczne mieszkanie o powierzchni 45,40 m², położone na 2. piętrze kameralnego, 3-piętrowego budynku bez windy z 2005...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

619 000 PLN (13 756 zł/m2)

2
1
45 m2
2006
15800213 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje Via Flora 26208463 15800213 Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w inwestycji Via Flora (Develia), oddanedo użytku w 2024 rokuNa sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone i umeblowane mieszkanie opowierzchni ok. 2 pokoi, zlokalizowane na nowym, zadbanym osiedlu Via Florapomiędzy os...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

569 000 PLN (16 735 zł/m2)

2
1
34 m2
2024
15865613 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stylowy dom w Borkowie z widokiem na Zatokę 27303864 15865613 Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z 2020 roku, położony na granicy Gdańska, z pięknym widokiem na Zatokę Gdańską. Nieruchomość wykończona w bardzo wysokim standardzie, wyposażona w nowoczesne technologie i gotowa do zamieszkania.ATUTYwidok na Za...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 550 000 PLN (10 690 zł/m2)

5
-
145 m2
2020
15710608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 140m2 do negocjacji!! 24383429 15710608 HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W BIURZE PEPPER HOUSE!!Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny dom bliźniak zlokalizowany Gdańsk - Borkowie. Nieruchomość o powierzchni 140 m² składa się z 4 przestronnych pokoi, co czyni ją idealnym miejscem dla rodziny.Budyne...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 190 000 PLN (8 500 zł/m2)

4
-
140 m2
-
15850387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny dom na Chełmie 26994622 15850387 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE. SZUKASZ DOMU W GDAŃSKU BLISKO CENTRUMTO DOSKONAŁA OFERTA DLA CIEBIE I TWOJEJ RODZINYJEDYNY TAKI DOM NA CHEŁMIE Z WYJĄTKOWYM OGRODEML O K A L I Z A C J A : Dom znajduje się w w dzielnicy Gdańsk Chełm.Jest to cich...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 750 000 PLN (25 000 zł/m2)

5
2
150 m2
2019
15826476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gdańsk 2 poziomy 4 pokoje 2 łazienki 26625965 15826476 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !!!Na sprzedaż oferujemy przestronne i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 75,30 m², po podłodze 90m² , położone na 3 piętrze (ostatnim) budynku z 2008 roku, zlokalizowanego...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

899 000 PLN (11 987 zł/m2)

4
2
75 m2
2008
15810904 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26422247 15810904 Na sprzedaż – nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe 60 m² 2025 r.Oferuję nowe, nigdy niezamieszkane, komfortowe i w pełni wykończone mieszkanie dwupoziomowe, zlokalizowane na ostatnim piętrze nowoczesnego budynku oddanego do użytkowania w ...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

965 000 PLN (16 083 zł/m2)

3
-
60 m2
2025
15806619 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Blisko centrum Gdańska, balkon od zachodu, winda 26349513 15806619 Gotowe do odbioru !Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie blisko centrum Gdańska.Marzysz o wygodnym mieszkaniu z szybkim dojazdem do Śródmieścia? To idealna oferta dla Ciebie!Na nowym, kameralnym osiedlu przy ul. Kartuskiej powstaje przestronne, słoneczn...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

638 759 PLN (12 284 zł/m2)

3
1
52 m2
2025
15827502 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26638728 15827502 Przedstawiam na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,5 m², położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy - Chełm. To doskonała propozycja dla osób ceniących komfort, bliskość terenów zielonych i kameralną zabudowę...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

529 000 PLN (10 580 zł/m2)

2
1
50 m2
1991
15669999 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 niezależne, słoneczne pokoje na Chełmie 23625435 15669999 ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- świetna lokalizacja,- pełna infrastruktura handlowo-usługowa,- doskonała komunikacja - tramwaj, autobus,- ustawne pokoje,- oddzielna kuchnia z oknem,- duży zabudowany balkon,- piwnica,- wyremontowana klatka schodowa,- gotowe do ...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

609 000 PLN (12 957 zł/m2)

2
-
47 m2
1990
15807830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2- pok mieszkanie 8 km do centrum dla pary 26381691 15807830 Przestronne 2- pok mieszkanie 8 km do centrum z ogródkiem. Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową . Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie.Wyjątkowe 2- pokojowe mieszkanie z ogródkiem w świetnej cenie, położo...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

497 090 PLN (11 046 zł/m2)

2
-
45 m2
2027