• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Gdynia Chylonia

Znalezionych ofert: 41

15848772 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pok.mieszkanie po remoncie-Gdynia Chylonia 26947746 15848772 Tylko u nas !!!2-pokojowe mieszkanie o pow. 40,9m2 w Gdyni na Chyloni, w zielonej okolicy po generalnym remoncie wykończone w wyższym standardzie.Idealne dla osób ceniących bliskość miasta i bliskość terenów natury.Budynekdobrze utrzymany 4-piętrowy ...

Gdynia (Chylonia) (Pomorskie, gm. Gdynia)

549 000 PLN (13 725 zł/m2)

2
1
40 m2
1970
15763476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gdynia ul. Morska - warsztat, sklep, biura, dom 25429279 15763476 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Oferta idealna pod inwestycję. Nieruchomość składająca się z domu, warsztatu, budynku usługowego (biuro i sklep). Możliwość kontyn...

Gdynia (Chylonia) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 500 000 PLN (2 969 zł/m2)

6
3
842 m2
1986
15700746 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gdynia ul. Morska - warsztat, sklep, biura, dom 24197098 15700746 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Oferta idealna pod inwestycję. Nieruchomość składająca się z domu, warsztatu, budynku usługowego (biuro i sklep). Możliwość kontyn...

Gdynia (Chylonia) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 500 000 PLN (2 969 zł/m2)

3
-
842 m2
1986
15884723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka w centrum Chyloni. 27710295 15884723 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż działka o powierzchni 333 m², położona w dzielnicy Gdynia Chylonia, przy ul. Rozewskiej. Nieruchomość o niestandardowym kształcie litery „L”, co daje ciekawe ...

Gdynia (Chylonia) (Pomorskie, gm. Gdynia)

390 000 PLN

-
-
333 m2
-
15803394 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w zabudowie bliźniaczej 26294744 15803394 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Poznaj bardzo ciekawą propozycję domu w zabudowie bliźniaczej w Gdyni Chyloni. Ta propozycja łączy w sobie bliskość miasta z położ...

Gdynia (Chylonia) (Pomorskie, gm. Gdynia)

890 000 PLN (4 450 zł/m2)

4
2
200 m2
1986
15877430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka z osobną kuchnią! 27569684 15877430 ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- ogrzewanie i woda z sieci miejskiej,- miejsca parkingowe przy budynku,- piwnica,- słoneczna ekspozycja,- bliskość komunikacji i infrastruktury,- mieszkanie dostępne od zaraz.CHARAKTERYSTYKA:Na sprzedaż mieszkanie o funkcjonalnym...

Gdynia (Chylonia) (Pomorskie, gm. Gdynia)

319 000 PLN (11 000 zł/m2)

1
-
29 m2
1950
14873244 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Myjnia samochodowa przy obwodnicy 3733209 14873244 Na sprzedaż oferujemy 4-stanowiskową myjnię samochodową zlokalizowaną na końcu trójmiejskiej obwodnicy, przy ul. Morskiej w Gdyni. Lokalizacja obiektu zapewnia duży ruch.Myjnia wraz z:- podwójnym stanowiskiem do odkurzania samochodów,- dystrybutorem ...

Gdynia (Chylonia) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 119 000 PLN (4 865 zł/m2)

11
-
230 m2
-
15704105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie bezczynszowe Gdynia Chylonia 24256270 15704105 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Udziały w domu wolnostojącym - Gdynia Chylonia (Meksyk). Zakup wyłącznie za gotówkę.Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 57 m2.ATUTY:Funkcjonalny układ pom...

Gdynia (Chylonia) (Pomorskie, gm. Gdynia)

359 000 PLN (6 298 zł/m2)

3
1
57 m2
1930
15815186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26623546 15815186 Szukasz miejsca, w którym Twój kapitał może realnie pracować? Ta działka to idealna propozycja dla inwestora lub przedsiębiorcy planującego działalność hurtową, magazynową, logistyczną lub produkcyjną.NAJWAŻNIEJSZE ATUTY INWESTYCYJNE:- wydana decyzja...

Gdynia (Chylonia) (Pomorskie, gm. Gdynia)

8 800 000 PLN

-
-
7920 m2
-
15864111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje po generalnym remoncie, dobra komunikacja 27264778 15864111 Dwupokojowe mieszkanie, gotowe do wprowadzenia się!LOKALIZACJA:Nieruchomość zlokalizowana jest na osiedlu Gdynia Chylonia. Główną zaletą zamieszkania w tej lokalizacji jest bliskość zarówno centrum, jak i urokliwych terenów podmiejskich, bogatych w t...

Gdynia (Chylonia) (Pomorskie, gm. Gdynia)

498 000 PLN (12 450 zł/m2)

2
1
40 m2
1931
15864998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal gastronomiczny z witryną - Gdynia Chylonia 27277994 15864998 Lokal o powierzchni 83,22m2 w Gdyni na ChyloniCisowej.Dwa wejścia do lokalu.Lokal znajduję się na parterze witryną w ciągu osiedlowym o dużym ruchu.Składa się z pomieszczenia głównego, pomieszczenia biurowego, archiwumsejf bez okna, kuchnia, toaleta ...

Gdynia (Chylonia) (Pomorskie, gm. Gdynia)

665 000 PLN (8 012 zł/m2)

4
-
83 m2
1992
15822281 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ciekawa oferta działki Gdynia Chylonia 26644847 15822281 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż działka położona w Gdyni - dzielnica Chylonia z bezpośrednim dostępem do ul. Morskiej, jednej z głównych arterii komun...

Gdynia (Chylonia) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 999 000 PLN

-
-
20334 m2
-