• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Gdynia Chylonia

Znalezionych ofert: 41

15856318 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokojowe mieszkanie Gdynia Chylonia 27087893 15856318 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Z przyjemnością mamy do zaoferowania Państwu do kupienia mieszkanie o powierzchni 42,30 m2 usytuowane w Gdyni Chyloni.ATUTY:Mieszk...

Gdynia (Chylonia) (Pomorskie, gm. Gdynia)

499 000 PLN (11 881 zł/m2)

2
-
42 m2
1975
15829972 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pok.mieszkanie do własnej aranżacji na Chyloni 26656209 15829972 Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z KWZakup dla obcokrajowców!Funkcjonalne do własnej aranżacji 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o pow. 50,56m2 w Gdyni na Chyloni.W skład mieszkania wchodzą trzy niezależne pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, ...

Gdynia (Chylonia) (Pomorskie, gm. Gdynia)

475 000 PLN (9 500 zł/m2)

3
1
50 m2
1973
15791698 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka w Gdyni na Chyloni 25997021 15791698 Działka o pow.333m2.Usytuowana jest w znakomitej lokalizacji w Gdynia na Chyloni.Na działce stoi budynek z magazynem do remontu.Działka posiadają dostęp do drogi.Dojazd drogą asfaltową gminną.Na działce media ( kanaliza, woda, prąd, gaz).Elastyczna a...

Gdynia (Chylonia) (Pomorskie, gm. Gdynia)

530 000 PLN

-
-
333 m2
-
15669906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowej z 2 tarasami i ogrodem 23624218 15669906 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe przestronne 4-pokojowe mieszkanie z dwoma tarasami oraz ogrodem - Gdynia, ul. Raduńska 17Komfortow...

Gdynia (Chylonia) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 199 000 PLN (14 274 zł/m2)

4
-
84 m2
2005
15699636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24172281 15699636 Oferujemy do sprzedaży wyjątkową działkę z aktualnymi Warunkami Zabudowy.GDYNIA CHYLONIADzielnica z wyjątkowymi walorami: doskonale skomunikowana z Centrum (ul. Morska, Janka Wiśniewskiego) Małym Trójmiastem Kaszubskim, i resztą województwa za pośred...

Gdynia (Chylonia) (Pomorskie, gm. Gdynia)

1 200 000 PLN

-
-
775 m2
-
15801785 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 2 pok. mieszkanie. Wysoki standard 26251350 15801785 Szukasz gotowego do zamieszkania mieszkania w doskonale skomunikowanej części Gdyni? Ta oferta jest dla Ciebie! Przedstawiamy 2-pokojowe mieszkanie  położone w sercu Chyloni - dzielnicy z szybkim dostępem do SKM, przystanków autobusowych oraz pełnej ...

Gdynia (Chylonia) (Pomorskie, gm. Gdynia)

479 000 PLN (12 605 zł/m2)

2
1
38 m2
1975
15780918 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne mieszkanie z ogródkiem blisko SKM 25816464 15780918 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Poszukiwana oferta przestronnego mieszkania po remoncie generalnym w Gdyni Chyloni, zaledwie 400 m od najbliższego przystanku SKM ...

Gdynia (Chylonia) (Pomorskie, gm. Gdynia)

490 000 PLN (7 903 zł/m2)

3
1
62 m2
1930
15684773 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Chylonia - działka usługowa 23910238 15684773 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ATUTY:atrakcyjna lokalizacjadogodny kształt działkiszybkie wydanieLokalizacja:Gdynia Chylonia, pas usługowo-mieszkalny, w bezpośre...

Gdynia (Chylonia) (Pomorskie, gm. Gdynia)

330 000 PLN

-
-
550 m2
-
15782734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25847450 15782734 Jeśli szukasz mieszkania w spokojnej okolicy, blisko natury i z dużym potencjałem aranżacyjnym – ta oferta jest właśnie dla Ciebie! To 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m² to idealna propozycja dla osób, które chcą stworzyć własną przestrzeń do ...

Gdynia (Chylonia) (Pomorskie, gm. Gdynia)

449 000 PLN (10 205 zł/m2)

2
-
44 m2
1981
15826520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe mieszkanie w Gdyni 26588689 15826520 OFERTA DOSTEPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,6 m², położone na ostatnim, 4 piętrze zadbanego budynku z lat 80, przy ul. Kartuskiej 30 w Gdyni.ATUTY NIERUCHOMOŚCI:3 oddzielne pokojeostatnie piętro - więcej ...

Gdynia (Chylonia) (Pomorskie, gm. Gdynia)

589 000 PLN (11 113 zł/m2)

3
-
53 m2
1980
15799144 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Spółdzielczo własnościowe 2 pokoje, z balkonem 26182792 15799144 Spółdzielcze własnościowe prawo do lokaluDwupokojowe mieszkanie, do własnej aranżacjiBEZ PROWIZJI!LOKALIZACJA:Nieruchomość zlokalizowana jest na osiedlu Gdynia Chylonia. Główną zaletą zamieszkania w tej lokalizacji jest bliskość zarówno centrum, jak ...

Gdynia (Chylonia) (Pomorskie, gm. Gdynia)

395 000 PLN (10 128 zł/m2)

2
1
39 m2
1965
15806678 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje na parterze z ogródkiem 26350426 15806678 Na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem w Gdyni Chyloni. Wokół pełna infrastruktura handlowo - usługowa oraz przedszkola i szkoły. Doskonały dojazd do obwodnicy Trójmiasta oraz do centrum Gdyni. Przystanek SKM w odległości 10 min.Budynek z lat osiemdziesi...

Gdynia (Chylonia), Rozewska

530 000 PLN (10 000 zł/m2)

3
1
53 m2
1980