• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki Grodzisk Mazowiecki

Znalezionych ofert: 193

15641452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 23083568 15641452 Dom w zabudowie szeregowej, o powierzchni 143 m2 położony na kameralnym osiedlu w zielonym Grodzisku Mazowieckim, zaledwie 30 kilometrów od Warszawy.Lokal z garażem, dodatkowe miejsca do parkowania na podjeździe.Działka wielkości 220 m2.Przestronne p...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 100 000 PLN (7 692 zł/m2)

4
1
143 m2
2009
15795124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26090183 15795124 Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z loggią w centrum Grodziska Mazowieckiego gotowe do zamieszkania!Komfortowe, jasne i stylowe 2-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu z 2022 roku, w samym sercu Grodzisk Mazowiecki. Idealne dla osób szukaj...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

725 000 PLN (13 942 zł/m2)

2
-
52 m2
2022
15883734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27675564 15883734 Twój nowy rozdział zaczyna się tutaj ostatni dom w sercu Grodziska MazowieckiegoSą miejsca, które od pierwszej chwili mają w sobie to coś. Ten dom jest właśnie jednym z nich. To ostatnia dostępna przestrzeń w kameralnej inwestycji Zakątek Piękna mi...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 299 000 PLN (9 622 zł/m2)

5
3
135 m2
2025
15853587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27053251 15853587 Nowoczesny lokal z ogrodem 104,71 m² Green Garden II pompa ciepła dostępny od zarazNa sprzedaż segment o powierzchni 104,71 m² z prywatną działką 132 m², położony w zielonej części na granicy Milanówka i Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość znaj...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 149 000 PLN (10 943 zł/m2)

5
-
105 m2
2025
15840397 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26774637 15840397 NIERUCHOMOŚĆNa sprzedaż funkcjonalny segment o powierzchni ok. 125 m², położony na zadbanym, ogrodzonym osiedlu z bramą wjazdową, w spokojnej i bezpiecznej części Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość stanowi bardzo dobrą alternatywę dla domu wolnost...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 350 000 PLN (10 800 zł/m2)

5
2
125 m2
2013
15878715 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27597030 15878715 Szukasz miejsca, które łączą komfort wypoczynku we własnym ogródku z pełną infrastrukturą miasta na wyciągnięcie ręki? Środkowy segment w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Grodziska Mazowieckiego może być idealnym wyborem.Dom jest gotowy do...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 249 000 PLN (10 675 zł/m2)

4
2
117 m2
2019
15850381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26993888 15850381 Do sprzedania willa zlokalizowana na przestronnej pięknej działce!Willa z początku lat 20 o wyjątkowym klimacie- być wykorzystana na cele mieszkalne jak i na usługi typu restauracja, spa.Miejsce wyjątkowe pełne zieleni bogate w starodrzew.Niesamowi...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

2 250 000 PLN (6 579 zł/m2)

10
2
342 m2
1920
15375949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17128799 15375949 Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 1294m2 wraz z piętrowym domem o powierzchni 120m2 w centrum Grodzisk Mazowieckiego. Budynek wybudowany w połowie lat 60-tych obecnie wymaga odświeżenia. Do budynku przyłączone są media: woda z wodo...

Grodzisk Mazowiecki (Łąki) (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

900 000 PLN (7 500 zł/m2)

5
-
120 m2
1964
15858330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27146288 15858330 Promocja!!Do sprzedania połowa bliźniaka w świetnej lokalizacji Grodziska Maz. wśród nowej zabudowy !Blisko do WKD oraz autobusu. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń.Parter:-wiatrołap-korytarz-wc- salon+kuchnia-garażPiętro:-4 sypialnie - łazienkaLokali...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

999 000 PLN (7 992 zł/m2)

5
1
125 m2
2026
15878813 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27601827 15878813 Budynek wykończony!Potrzebujesz budynku do którego możesz się wprowadzić bez konieczności prowadzenia prac wykończeniowych ? Ta oferta jest dla Ciebie !!!! Developer wychodząc na przeciwko potrzebom rynku oraz klientów zdecydował się przygotować jed...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 250 000 PLN (10 000 zł/m2)

5
1
125 m2
2026
15877685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27576187 15877685 Nowa inwestycja w Grodzisku Maz. w doskonałej lokalizacji. Środkowy segment.Parter (39 m2): - salon o pow. 36 m2- z aneksem kuchennym- wc - wiatrołapPiętro (39 m2): - 2 sypialnie 11,5 i 16 m2- łazienka 8,6 m2Dom zaprojektowano bez skosów na piętrze (...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

745 000 PLN (8 869 zł/m2)

3
1
84 m2
2025
15877686 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27576192 15877686 Nowa inwestycja w Grodzisku Maz. w doskonałej lokalizacji. Środkowy segment.Parter (39 m2): - salon o pow. 36 m2- z aneksem kuchennym- wc - wiatrołapPiętro (39 m2): - 2 sypialnie 11,5 i 16 m2- łazienka 8,6 m2Dom zaprojektowano bez skosów na piętrze (...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

755 000 PLN (8 988 zł/m2)

3
1
84 m2
2025