• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki Grodzisk Mazowiecki

Znalezionych ofert: 193

14892951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 4154768 14892951 Do sprzedaży bardzo ładna działka budowlana w Grodzisku Mazowieckim , o powierzchni 7350 m2, wymiary 90 x 75 x 75 x 118 m, bezpośrednio usytuowana przy drodze asfaltowej. Media: prąd i gaz na działce, woda - jest studnia , wodociąg bezpośrednio prz...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

4 500 000 PLN

-
-
7350 m2
-
15332361 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16044074 15332361 Duży dom aktualnie zaadoptowany na HOSTEL, wybudowany w 1996r o powierzchni 400 m2. Podpiwniczony z dwoma odrębnymi garażami. Zagospodarowany ogród na 800 metrowej działce. Hostel składa się z 30 pokoi - jedno i dwu osobowych, są trzy łazienki, dwa ...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 799 000 PLN (4 498 zł/m2)

12
-
400 m2
1996
15818993 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633098 15818993 DOM WOLNOSTOJĄCY NA DUŻEJ, NAROŻNEJ DZIAŁCECentrum Grodziska Mazowieckiego ul. TylnaNa sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 117 m², posadowiony na przestronnej, zalesionej działce narożnej o powierzchni 1 390 m². Nieruchomość położona w...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 100 000 PLN (9 402 zł/m2)

3
1
117 m2
1960
12560948 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 84683 12560948 Do sprzedania działka budowlana 3798 m2 w miejscowości Grodzisk Mazowiecki. Działka budowlana w kształcie prostokąta 37 x 103 m . W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego : dla teren usług oznaczonego na rysunku planu sym...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

2 848 500 PLN

-
-
3798 m2
-
15876971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27559292 15876971 Wyjątkowy segment premium 150 m z poddaszem garaż ogród Grodzisk MazowieckiZapraszamy do zakupu eleganckiego segmentu o podwyższonym standardzie, położonego w kameralnej i spokojnej części Grodziska Mazowieckiego,To idealna propozycja dla osób po...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 780 000 PLN (14 833 zł/m2)

5
2
120 m2
2023
15862373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27224998 15862373 Nowoczesne mieszkanie z dużym ogrodem bezczynszowe parter, 58,19 m² Grodzisk MazowieckiNa sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie bezczynszowe z dużym ogrodem, położone na parterze w kameralnym budynku w zabudowie bliźniaczej czterolokalowej z...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

889 000 PLN (15 328 zł/m2)

3
1
58 m2
2020
15428857 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18363396 15428857 NIERUCHOMOŚĆNowoczesny i przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany w 2021 roku.Ten wyjątkowy dom charakteryzuje się nowoczesną architekturą oraz wysokim standardem wykończenia. Na parterze znajduje się przestronny salon z aneksem kuchennym,...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 680 000 PLN (13 023 zł/m2)

4
2
129 m2
2021
15718447 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24552422 15718447 NIERUCHOMOŚĆPrzestronny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 170 m2, usytuowany na działce o powierzchni 903 m2Na parterze znajduje się wiatrołap, hol, kotłownia oraz przestronny salon z jadalnią oraz aneksem kuchennym częściowo otwartym na jadalnie ...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 899 900 PLN (10 215 zł/m2)

6
2
186 m2
2012
15835687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27078147 15835687 MIESZKANIE DWUPOZIOMOWE Z DUŻYM POTENCJAŁEMKomórka lokatorska 10,3 m² Miejsce postojowe Osiedle zamknięteMieszkanie do remontu. Doskonała baza do stworzenia wnętrza zgodnego z własną wizją.Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizow...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

980 000 PLN (8 522 zł/m2)

3
2
115 m2
2000
15872559 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27498437 15872559 Działka inwestycyjna 1018 m 4 lokale Grodzisk Mazowiecki MilanówekNa sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1018 m, położona na pograniczu Grodziska Mazowieckiego i Milanówka w dynamicznie rozwijającej się części aglomeracji warszaws...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

890 750 PLN

-
-
1018 m2
-
15872560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27498430 15872560 Działka inwestycyjna 1023 m 4 lokale Grodzisk Mazowiecki MilanówekNa sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1023 m, położona na pograniczu Grodziska Mazowieckiego i Milanówka w spokojnej, zielonej okolicy z bardzo dobrym dostępem do ...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

895 000 PLN

-
-
1023 m2
-
15710071 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24369723 15710071 Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie położone w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie blisko pełnej infrastruktury sklepy, szkoły, przedszkola i komunikacja w zasięgu kilku minut.Najważniejsze atuty:-3 niezależne pokoje i osobna, wid...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

799 000 PLN (11 925 zł/m2)

3
-
67 m2
1950