• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Grzybowo

Znalezionych ofert: 80

14925203 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 4837095 14925203 Do rozsądnej negocjacji ! Atrakcyjne mieszkanie apartamentowo- wczasowe, 1- pokojowe o pow. użytkowej 37,06 m2, położone na parterze budynku 3 kondygnacyjnegoAtrakcyjna lokalizacja Osiedle Bałtyk Grzybowo - podmiejskie chronione osiedle domów jedno i...

Grzybowo (Osiedle bałtyk) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

485 000 PLN (13 108 zł/m2)

1
-
37 m2
2008
15485371 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 19613458 15485371 Na sprzedaż niezabudowana działka gruntu o pow. 2.258 m2 Działka znajduje w nadmorskiej miejscowości Grzybowo gmina Kołobrzeg w odległości ok. 1,2 km od morza i położona jest w sąsiedztwie innych zabudowań, są to w głównie pensjonaty oraz domki jedno...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

900 000 PLN

-
-
2258 m2
-
15418473 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18100835 15418473 Budynek mieszkalny wolno stojący , murowany, ocieplony, nowa elewacja; dach płaski ( stropodach ) pokryty papą , 1- kondygnacyjny Dom po remoncie generalnym w 2017 roku ( wymienione wszystkie instalacje , tynki , podłogi i wyposażenie domu ) Budynek ...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

650 000 PLN (10 000 zł/m2)

3
-
65 m2
1980
12455176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 92325 12455176 Opis miejscowości:Grzybowo to coraz bardziej modna miejscowość wypoczynkowa położona nad Morzem Bałtyckim, około 300 m od jego brzegu, przy drodze z Kołobrzegu do Dźwirzyna, w odległości 6 km od Kołobrzegu. Morze Bałtyckie w okolicy Grzybowa tworzy a...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

2 500 000 PLN (5 208 zł/m2)

12
-
480 m2
-
15890404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka blisko jeziora - Grzybowo // Kaszuby 27876192 15890404 Lokalizacja: Grzybowo, woj. pomorskie, gmina Kościerzynanr gruntu 818 obręb 06 GrzybowoDziałka o powierzchni 1500 m2 z widokiem na Jezioro Sominko w otoczeniu lasu.Do jeziora Sominko pieszo około 400mDojazd drogą asfaltową, do samej działki 50 m drog...

Grzybowo (Pomorskie, gm. Kościerzyna)

270 000 PLN

-
-
1500 m2
-
15857542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27124035 15857542 Na sprzedaż 2-pokojowy apartament o powierzchni 47,18 m2 z dużym balkonem o powierzchni 9,3 m2, położony w odległości 1 km od Kołobrzegu! Ten lokal mieszkalny znajduje się na drugim piętrze czterokondygnacyjnego budynku z windą na ogrodzonym, monitor...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

565 000 PLN (12 021 zł/m2)

2
1
47 m2
2010
15676607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23773514 15676607 Funkcjonalne i wykończone w wysokim standardzie mieszkanie nad morzem w GrzybowieGłówne atuty nieruchomości:500M OD PLAŻYNOWE BUDOWNICTWO Z 2019 ROKUPRZESTRONNY, SŁONECZNY TARASPRYWATNE MIEJSCE POSTOJOWETEREN OGRODZONYWYKOŃCZONE W WYSOKIM STANDARDZIE...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 249 000 PLN (12 126 zł/m2)

4
2
103 m2
2019
15622441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22652276 15622441 Stylowy 2-pokojowy apartament w obiekcie Sunset Resort z miejscem postojowym!Na sprzedaż komfortowy, nowoczesny w pełni wyposażony apartament o wysokim standardzie w prestiżowym kompleksie Sunset Resort w Grzybowie. Idealna propozycja dla osób szukaj...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

511 500 PLN (17 050 zł/m2)

2
1
30 m2
2020
15537905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20769635 15537905 Na sprzedaż atrakcyjny 1-pokojowy, nowoczesny lokal mieszkalny na 1 piętrze nowego apartamentowca z 2020 r. z windą, w zamkniętym i chronionym kompleksie Sunset Resort w Grzybowie, z dużym balkonem o pow. 6,60 m2, położony jedynie 300 metrów od morza...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

420 000 PLN (15 556 zł/m2)

1
1
27 m2
2020
15206038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 12579799 15206038 Okazja inwestycyjna bezpośrednio nad morzem!Główne atuty nieruchomości:• cicha i spokojna okolica• rozkład pomieszczeń• blisko morzaNieruchomość złożona z:Parter:• 4 pokoje• łazienka• kuchnia• przedpokój• piwnica• garaż• taras1 piętro:• 5 pokoi• 2 ła...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 400 000 PLN (3 608 zł/m2)

12
5
388 m2
1989
15417525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18076169 15417525 Oferuje na sprzedaż atrakcyjny dom z funkcją pensjonatową w Grzybowie koło Kołobrzegu!Główne atuty nieruchomości:• BUDYNEK ODDANY W 2013 ROKU• DOM WŁAŚCICIELI WYKOŃCZONY W WYSOKIM STANDARDZIE• NIEZALEŻNE WEJŚCIA DLA WŁAŚCICIELI I GOŚCI• ZAGOSPODAROWA...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

3 000 000 PLN (8 174 zł/m2)

12
9
367 m2
2013
15208023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 12655326 15208023 Nowy dom jednorodzinny o pow. ok. 150 m.kw w Grzybowie kKołobrzegu. Nowy bezczynszowy dom jednorodzinny w Grzybowie o pow. 150 m.kw w budynku dwurodzinnym, z garażem 19,30 m.kw. i trzema tarasami o pow. 30, 27 i 12 m.kw oraz ze strychem ok. 40 m.kw.D...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 235 000 PLN (8 345 zł/m2)

4
2
148 m2
2023