• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Kalisz

Znalezionych ofert: 24

15885753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duże mieszkanie w Kaliszu 27740608 15885753 Na sprzedaż mieszkanie 73,95 m² - Kalisz, ul. StawiszyńskaPrzestronne, funkcjonalne mieszkanie położone w dobrze rozwiniętej części Kalisz. Lokal znajduje się na 2. kondygnacji budynku i stanowi odrębną nieruchomość z księgą wieczystą.ATUTYDuży metra...

Kalisz (Wielkopolskie, gm. Kalisz)

462 000 PLN (6 329 zł/m2)

3
1
73 m2
2000
15716298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 24510562 15716298 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA POKRYWA WŁAŚCICIEL Nieruchomość produkcyjno usługowa w miejscowości Kalisz w gminie Dziemiany, niedaleko drogi wojewódzkiej nr 235 - 20km od Kościerzyny, 45km od Chojnic.Mapa lokalizacji: https:doroch.plbpkaliszkalisz.htmlDoj...

Kalisz (Pomorskie, gm. Dziemiany)

1 999 000 PLN (785 zł/m2)

4
-
2548 m2
1970
13702683 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 51784 13702683 Działka budowlana w bardzo atrakcyjnej lokalizacjiz pięknym widokiem w kierunku jezioraw Kaliszu Pomorskim na Pojezierzu Drawskim0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGOWynagrodzenie Pośrednika pokrywa tylko SprzedającySzukasz swojego miejsca na Ziemi? Na tej dział...

Kalisz Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kalisz Pomorski)

130 000 PLN (116 zł/m2)

-
-
1124 m2
-
15277496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 14531635 15277496 Dom jednorodzinny – stan surowy zamknięty -w Kaliszu Pomorskim, na Pojezierzu Drawskim0% PROWIZJI OD KUPUJĄCEGOWynagrodzenie Pośrednika pokrywa tylko SprzedającyLOKALIZACJANieruchomość położona jest na obrzeżach Kalisza Pomorskiego, w powiecie drawsk...

Kalisz Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kalisz Pomorski)

550 000 PLN (2 200 zł/m2)

6
2
250 m2
2023
15890118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27870413 15890118 Wyciąg z ogłoszenia o drugimprzetargu ustnym nieograniczonymPrezydent Miasta Kaliszainformuje, żena stronach internetowych Urzędu Miasta Kalisza www.kalisz.pl, w Biuletynie Informacji Publicznej www.bip.kalisz.pl - w zakładce ogłoszenia, sprzedaż dzi...

Kalisz (Wielkopolskie, gm. Kalisz)

415 000 PLN (503 zł/m2)

6
-
825 m2
-
15066400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 8725617 15066400 Zapraszamy Inwestorów do zapoznania się z ofertą sprzedaży Retail park Kalisz.Nieruchomość znajduje się na terenie kompleksu handlowego przy ul. Wojska PolskiegoObejmuje teren kilku działek o łącznej powierzchni blisko 2h z czego teren zabudowany st...

Kalisz (Wielkopolskie, gm. Kalisz)

16 067 920 PLN (3 698 zł/m2)

1
-
4345 m2
2006
15886661 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27763565 15886661 Wyciąg z ogłoszenia o pierwszymprzetargu ustnym nieograniczonymPrezydent Miasta Kaliszainformuje, żena stronach internetowych Urzędu Miasta Kalisza , w Biuletynie Informacji Publicznej - w zakładce ogłoszenia, sprzedaż dzierżawa nieruchomości oraz n...

Kalisz (Wielkopolskie, gm. Kalisz)

320 000 PLN

-
-
2884 m2
-
15881280 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27627079 15881280 Wyciąg z ogłoszenia o pierwszymprzetargu ustnym nieograniczonym Prezydent Miasta Kaliszainformuje, że na stronach internetowych Urzędu Miasta Kalisza www.kalisz.pl, w Biuletynie Informacji Publicznej www.bip.kalisz.pl - w zakładce ogłoszenia sprzedaż...

Kalisz (Wielkopolskie, gm. Kalisz)

350 000 PLN

-
-
1152 m2
-
15845928 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26872263 15845928 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam nowe 3 pokojowe mieszkanie przy Ul. Podmiejskiej 39b (osiedle Podmiejska Nova).Świeżo wykończone ze stanu deweloperskiego - gotowe do zamieszkania. Oferta bezpośrednio od właściciela. Bez prowizji...

Kalisz (Dobrzec) (Wielkopolskie, gm. Kalisz)

563 000 PLN (11 260 zł/m2)

3
-
50 m2
2025
15780494 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25803443 15780494 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerŚWIEŻO WYKOŃCZONE 3-POKOJOWE MIESZKANIE W NOWYM BLOKU NA PODMIEJSKA NOVA-gotowe do zamieszkania-oferta bezpośrednio od właścicieliGWARANCJA JAKOŚCI: Jesteśmy 6 lat na rynku nieruchomości w Kaliszu. Zajmuje...

Kalisz (Dobrzec) (Wielkopolskie, gm. Kalisz)

565 000 PLN (11 078 zł/m2)

3
-
51 m2
2025
15649538 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Idealna przestrzeń na dom i rekreację! 23294928 15649538 Na sprzedaż: nieruchomość w Krowicy Pustej, gmina Szczytniki!Miejsce, które pozwoli Ci spełnić marzenie o własnym kawałku ziemi! Dla pragnących spokoju, miejsca do prowadzenia działalności z wszystkimi atutami miasta na wyciągnięcie ręki.  Powierzchn...

Kalisz (Wielkopolskie, gm. Kalisz)

249 000 PLN

-
-
13900 m2
-
15724913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kalisz, ul. Staszica | Działka z WZ 24665335 15724913 Wyjątkowa działka w samym centrum Kalisza - ul. StaszicaNa sprzedaż oferujemy nieruchomość gruntową o ogromnym potencjale, położoną w świetnej lokalizacji w centrum Kalisza - przy ul. Staszica. Tego typu oferta pojawia się niezwykle rzadko na rynku i...

Kalisz (Wielkopolskie, gm. Kalisz)

466 000 PLN

-
-
2063 m2
-