• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Kalisz

Znalezionych ofert: 24

15719187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna o pow. 4180 m2, Rajsków | Kalisz 24562034 15719187 Prezentujemy na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 4 180 m², zlokalizowaną przy ul. Wiankowej - w zacisznej, zielonej lokalizacji.Najważniejsze atuty nieruchomości:• media w drodze: prąd, światłowód,• dojazd drogą asfaltową,• kształt działki pozwal...

Kalisz (Rajsków) (Wielkopolskie, gm. Kalisz)

292 600 PLN

-
-
4180 m2
-
15647476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23232053 15647476 Na sprzedaż budynek biurowy położony w doskonałej lokalizacji – przy Alei Wojska Polskiego 29A w Kaliszu, tuż przy drodze szybkiego ruchu, w strefie terenów przemysłowych. Budynek jest trzykondygnacyjny, o solidnej konstrukcji szkieletowej, całkowici...

Kalisz (Wielkopolskie, gm. Kalisz)

9 500 000 PLN (2 400 zł/m2)

1
-
3958.8 m2
-
15377871 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działki budowlane w pięknym miejscu na Kaszubach! 17205960 15377871 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż działki budowalne w cichej i spokojnej okolicy!LOKALIZACJA:Kalisz - wieś kaszubska w Polsce położona w województwie po...

Kalisz (Pomorskie, gm. Dziemiany)

120 000 PLN

-
-
1020 m2
-
15508867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w pięknej okolicy, stan surowy zamknięty 20116045 15508867 Zapraszam na prezentacjęBartosz 573 094 074Przedmiotem oferty jest dom w stanie surowym zamkniętym oraz działka o powierzchni około 935m2 położona w miejscowości Kalisz Pomorski.Powierzchnia użytkowa budynku to około 215m2.Na parterze znajduje się du...

Kalisz Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kalisz Pomorski)

550 000 PLN (2 558 zł/m2)

6
2
215 m2
2024
15189891 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 12105078 15189891 Na sprzedaż dwupiętrowa kamienica w reprezentatywnej części KaliszaLOKALIZACJA:Kalisz to jedno z najważniejszych miast w Wielkopolsce, położone w południowo-wschodniej części województwa wielkopolskiego. Leży ono nad rzeką Prosną, przy ujściu rzeki S...

Kalisz (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Kalisz)

2 790 000 PLN (1 673 zł/m2)

12
-
1668 m2
1875
15319931 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15684666 15319931 Na sprzedaż dom wolnostojący, położony przy lesie, co zapewnia spokój i bliskość natury. Nieruchomość ta oferuje możliwość podziału na dwa niezależne mieszkania, co sprawia, że może być atrakcyjna zarówno dla rodzin wielopokoleniowych, jak i osób pos...

Kalisz Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kalisz Pomorski)

950 000 PLN (5 549 zł/m2)

3
2
171.2 m2
1984
15649540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działki na sprzedaż - Strzałków, gm. Lisków 23294927 15649540 Działki na sprzedaż - Strzałków, gm. LiskówNa sprzedaż trzy działki budowlane położone w miejscowości Strzałków, gmina Lisków - około 30 km od centrum Kalisza. Spokojna lokalizacja z dobrym dojazdem do miasta, idealna dla osób szukających przestrzeni...

Kalisz (Wielkopolskie, gm. Kalisz)

71 500 PLN

-
-
1300 m2
-
15296687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 15086354 15296687 Przedmiotem sprzedaży jest działka nr 263, obręb ewidencyjny 0005 w Kaliszu Pomorskim, woj. zachodniopomorskie.Nieruchomość ma powierzchnię 7795 m2 i kształt zbliżony do rombuprostokąta.Według ewidencji gruntów działka składa się z użytków oznaczonyc...

Kalisz Pomorski (Blisko centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kalisz Pomorski)

158 000 PLN (20 zł/m2)

-
-
7795 m2
-
15708370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Na sprzedaż działki budowlane – Stropieszyn 24338688 15708370 Na sprzedaż działki budowlane - Stropieszyn, gmina Mycielin.Lokalizacja: około 30 minut jazdy od Kalisza.Przedmiotem ogłoszenia jest działka budowlana o powierzchni 1000 m², położona w miejscowości Stropieszyn, w gminie Mycielin. Nieruchomość posiada...

Kalisz (Wielkopolskie, gm. Kalisz)

65 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15423598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18233081 15423598 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOferujemy do sprzedaży unikatową kamienicę, zlokalizowaną przy jednej z głównych ulic miasta – Aleja Wolności.Nieruchomość po generalnych remontach (m.in. po termomodernizacji), składająca się z kilkunastu...

Kalisz (Wielkopolskie, gm. Kalisz)

2 500 000 PLN (6 250 zł/m2)

10
-
400 m2
-
15099977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 9805221 15099977 Zapraszamy Inwestorów do zapoznania się z ofertą sprzedaży Retail park Kalisz.Nieruchomość znajduje się na terenie kompleksu handlowego przy ul.  Wojska PolskiegoObejmuje teren kilku działek o łącznej powierzchni blisko 2h z czego teren zabu...

Kalisz, al. Aleja Wojska Polskiego

17 860 000 PLN (4 110 zł/m2)

1
-
4345 m2
2006
15068149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 8795343 15068149 Zapraszamy Inwestorów do zapoznania się z ofertą sprzedaży Retail park Kalisz.Nieruchomość znajduje się na terenie kompleksu handlowego przy ul.  Wojska PolskiegoObejmuje teren kilku działek o łącznej powierzchni blisko 2h z czego teren zabu...

Kalisz (Wielkopolskie, gm. Kalisz)

17 860 000 PLN (4 110 zł/m2)

1
-
4345 m2
2006