• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Kamień

Znalezionych ofert: 86

15736244 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działki z warunkami zabudowy. 24869078 15736244 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Kompleks 7 działek budowlanych w miejscowości Kamień, blisko jeziora!Marzysz o domu w spokojnej, zielonej okolicy z dostępem do je...

Kamień (Pomorskie, gm. Szemud)

250 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15785442 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25879492 15785442  Dom jednorodzinny – Kamień, gm. Czernichów Szukasz miejsca, w którym możesz oddychać pełną piersią, a jednocześnie pozostać blisko miasta?Wyobraź sobie poranek z kubkiem kawy, widok na ogród i ciszę, której nie da się znaleźć w mieście.Poniższa pro...

Kamień (Małopolskie, gm. Czernichów)

595 000 PLN (3 385 zł/m2)

5
-
175.8 m2
2025
15024289 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 7253485 15024289 Do sprzedaży pięknie zlokalizowany teren z bliską odległością od Zalewu Kamieńskiego. Działki budowlane, plan zagospodarowania przewiduje zabudowę mieszkaniowo-usługową, mieszkaniową i usługową, mieszkalnictwo o charakterze willowym i apartamentowym ...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

7 000 000 PLN

-
-
100000 m2
-
15731908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24796894 15731908 Do sprzedaży pięknie zlokalizowany teren z bliską odległością od Zalewu Kamieńskiego. Działki budowlane, plan zagospodarowania przewiduje zabudowę mieszkaniowo-usługową, mieszkaniową i usługową, mieszkalnictwo o charakterze willowym i apartamentowym ...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

7 000 000 PLN

-
-
100000 m2
-
15829992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26656631 15829992 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą połowy domu w zabudowie bliźniaczej położonego za spokojnym osiedlu w Kamieniu Pomorskim.Zaledwie 10 km (ok. 15 minut) od Morza Bałtyckiego.Przestronny dom, o funkcjonalnym rozkładzie, wybudowany w latach 80&#039...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

785 000 PLN (3 266 zł/m2)

5
2
240.32 m2
1981
15889978 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Psale, stadnina koni, jeziora, wydane WZ 27866242 15889978 LOKALIZACJA:Działki znajdują się w miejscowości Kamień w gminie Szemud w części nazywanej Psale (dawniej osada Psale). W otoczeniu działek znajdziemy pola uprawne, domy oraz lasy, natomiast niedaleko wybieg dla koni z pobliskiej stadniny. Bardzo spok...

Kamień (Pomorskie, gm. Szemud)

210 000 PLN

-
-
1003 m2
-
15812476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Szemud Atrakcyjna działka inwestycyjna 26523524 15812476 Działka inwestycyjna na Pojezierzu Kaszubskim - 1818 m² 300 m od jeziora gmina Szemud Atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 1818 m², położona w wyjątkowej lokalizacji na Pojezierzu Kaszubskim, w gminie Szemud, zaledwie 300 metrów od Jeziora...

Kamień (Pomorskie, gm. Szemud)

420 000 PLN

-
-
1818 m2
-
15869270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DOM WOLNOSTOJĄCY BLISKO JEZIORA 27405354 15869270 NOWOCZESNY DOM WOLNOSTOJĄCY Z GARAŻEM DWUSTANOWISKOWYM W KAMIENIU !Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom jednorodzinny, położony w urokliwej miejscowości Kamień, w otoczeniu zieleni i terenów rekreacyjnych. To idealna propozycja dla osób poszukują...

Kamień (Pomorskie, gm. Szemud)

2 200 000 PLN (12 429 zł/m2)

4
2
177 m2
2011
15886457 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27758106 15886457 Kamień- około 10km od Chwaszczyna do Gdyni 15km do gdańska 25km. Na ten obręb działek wydana jest decyzja o warunkach zabudowy, pod zabudowę jednorodzinną które przewidują następujące możliwości zagospodarowanie terenu;- wysokość budynku do 9m- pow...

Kamień (Pomorskie, gm. Szemud)

277 640 PLN

-
-
1262 m2
-
15886458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27758103 15886458 Kamień- około 10km od Chwaszczyna do Gdyni 15km do gdańska 25km. Na ten obręb działek wydana jest decyzja o warunkach zabudowy, pod zabudowę jednorodzinną które przewidują następujące możliwości zagospodarowanie terenu;- wysokość budynku do 9m- pow...

Kamień (Pomorskie, gm. Szemud)

351 560 PLN

-
-
1598 m2
-
14107510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 103544 14107510 Do sprzedaży polecamy przestronny dom wolnostojący wraz z funkcjonującym lokalem handlowym w Kamieniu Krajeńskim z pięknym widokiem na las i rzekę. Nieruchomość składa się z czterech kondygnacji; pierwsza stanowi piwnicę, druga to przestrzeń handl...

Kamień Krajeński (Kujawsko-Pomorskie, gm. Kamień Krajeński)

1 200 000 PLN (2 667 zł/m2)

5
-
450 m2
1999
15881427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27630768 15881427 Biuro pośrednictwa Tara w Żninie oferuje do sprzedaży nieruchomość o powierzchni gruntu 4,1564ha zabudowanej dwoma budynkami mieszkalnymi oraz budynkiem gospodarczym. Na cały areał gruntu składa się 9 działek (w tym sad i staw). Sześć działek (leżący...

Szeroki Kamień (Kujawsko-Pomorskie, gm. Barcin)

1 350 000 PLN (8 438 zł/m2)

3
-
160 m2
-