• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Kamień

Znalezionych ofert: 86

15705487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24280558 15705487 Oferowana nieruchomość nadaje się idealnie do hodowli zwierząt - obecnie konie. Przedmiot sprzedaży ma doskonałą lokalizację, jest usytuowany w pobliżu drogi ekspresowej S3 i drogi prowadzącej w kierunku Kamienia Pomorskiego i dalej wybrzeża morza Ba...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

3 900 000 PLN (19 212 zł/m2)

7
2
203 m2
2016
15469965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19270580 15469965 Kompleks działek budowlanych na nowo powstającym osiedlu o powierzchniach od 640 do 680 m2 w Kamieniu Pomorskim bezpośrednio przy Zalewie Kamieńskim. Sąsiedztwo nowych domów, wydano warunki zabudowy pod budowę domów jednorodzinnych, 1 km od centrum ...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

136 000 PLN (200 zł/m2)

-
-
680 m2
-
15466899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19199602 15466899 Działka o powierzchni 676 m2 w kompleksie działek budowlanych na nowo powstającym osiedlu o powierzchniach od 640 do 680 m2 w Kamieniu Pomorskim bezpośrednio przy Zalewie Kamieńskim. Zaopatrzenie w energie elektryczną przy działce. Symbol użytku RII...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

135 200 PLN (200 zł/m2)

-
-
676 m2
-
15748138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25105548 15748138 Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1740 m2, zlokalizowana w kompleksie działek wzdłuż drogi krajowej w Kamieniu Pomorskim.Działka ma foremny kształt prostokąta. Dojazd częściowo urządzoną drogą wewnętrzną. W drodze znajdują się sieci energetyczne i...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

226 070 PLN (130 zł/m2)

-
-
1739 m2
-
15882659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27671307 15882659 Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnych mieszkań w wyjątkowej lokalizacji – w sercu uzdrowiskowego miasta Kamień Pomorski. Inwestycja powstaje w miejscu, które łączy komfort codziennego życia z walorami zdrowotnymi i turystycznymi jednego z...

Kamień Pomorski, Wojska Polskiego

580 000 PLN (12 798 zł/m2)

2
1
45.32 m2
2026
15763315 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25422546 15763315 Atrakcyjna część domu wolno stojącego w podziale poziomym, zlokalizowana w Kamieniu Pomorskim, na pierwszym piętrze przedwojennego budynku o klasycznej architekturze. Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny wraz ze strychem, pomieszczeniem gospod...

Kamień Pomorski (Zachodniopomorskie, gm. Kamień Pomorski)

410 000 PLN (2 945 zł/m2)

3
1
139.24 m2
1940
15745606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Obiekt mieszkalno-usługowy blisko jeziora. 25063937 15745606 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Zapraszam do zapoznania się z obiektem mieszkalno-usługowym położonym w samym sercu natury, blisko jeziora. Lokalizacja oferująca ...

Kamień (Pomorskie, gm. Szemud)

1 200 000 PLN (4 348 zł/m2)

6
3
276 m2
1993
15877161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27562542 15877161 Kamień- około 10km od Chwaszczyna do Gdyni 15km do gdańska 25km. Na ten obręb działek wydana jest decyzja o warunkach zabudowy, pod zabudowę jednorodzinną które przewidują następujące możliwości zagospodarowanie terenu;- wysokość budynku do 9m- pow...

Kamień (Pomorskie, gm. Szemud)

251 240 PLN

-
-
1142 m2
-
15490752 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19753381 15490752 Kamień- około 10km od Chwaszczyna do Gdyni 15km do gdańska 25km. Na ten obręb działek wydana jest decyzja o warunkach zabudowy, pod zabudowę jednorodzinną które przewidują następujące możliwości zagospodarowanie terenu;- wysokość budynku do 9m- pow...

Kamień (Pomorskie, gm. Szemud)

280 000 PLN

-
-
1400 m2
-
15745877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25065672 15745877 Kamień- około 10km od Chwaszczyna do Gdyni 15km do Gdańska 25km. Miejscowość Kamień – położona w województwie pomorskim, w powiecie wejherowskim, w gminie Szemud na Pojezierzu Kaszubskim. Kamień leży nad jeziorem o tej samej nazwie oraz dwa mniejsze ...

Kamień (Pomorskie, gm. Szemud)

210 420 PLN

-
-
1002 m2
-
15513427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20202995 15513427 Kamień- około 10km od Chwaszczyna do Gdyni 15km do Gdańska 25km. Kompleks dziewięciu działek o następujących pow. 1002m2, 1479m2, 1239m2, 1241m2, 1001m2, 1002m2 Miejscowość Kamień – położona w województwie pomorskim, w powiecie wejherowskim, w gminie...