• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Kielce Centrum

Znalezionych ofert: 107

15575430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 21646045 15575430 Na sprzedaż nowa kawalerka , o pow. 35,28 m2, zlokalizowana na IV piętrze w apartamentowcu ścisłym centrum Kielc, przy ul. Kaczyńskiego. Nowy budynek, w atrakcyjnej, prestiżowej lokalizacji - miejsce o dużym natężeniu ruchu pieszego i samochodowe...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

430 416 PLN (12 298 zł/m2)

1
-
35 m2
2023
15670191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23636483 15670191 Na sprzedaż lokal o powierzchni 90 m2 , zlokalizowany na parterze w 3-piętrowej kamienicy, w ścisłym c entrum przy ul. Sienkiewicza . Lokal jest przedzielony na dwie części o powierzchniach 47,52 m2 i 42,48 m2 . Każdy z nich posiada odrę...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

640 000 PLN (7 111 zł/m2)

11
-
90 m2
1930
15667638 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23607750 15667638 Na sprzedaż lokal o powierzchni użytkowej 59,63 m2, usytuowany w centrum Kielc przy ul. Panoramicznej. Lokal znajduje się na parterze, dziesięciopiętrowego apartamentowca, w pobliżu głównych ciągów komunikacyjnych. Nieruchomość składa się: - sa...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

586 759 PLN (9 945 zł/m2)

11
-
59 m2
2017
15859595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27170754 15859595 Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie 3-pokojowe z oddzielną kuchnią, położone w ścisłym centrum Kielce przy ul. Starodomaszowskiej. Lokal o powierzchni 80,33 m² usytuowany jest na 4. piętrze zadbanej, klimatycznej kamienicy, co zapewnia cisz...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

415 000 PLN (5 188 zł/m2)

3
1
80 m2
1999
15285301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 14761576 15285301 Nowe, dwupoziomowe 6-pokojowe mieszkanie o powierzchni 106,41 m2 zlokalizowane na VII i VIII piętrze nowego budynku zlokalizowanego w centrum, przy ul. Bohaterów Warszawy. W skład lokalu wchodzą: Poziom I - 54,70 m2 - salon połączony z anek...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 330 125 PLN (12 548 zł/m2)

6
-
106 m2
2024
13319522 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 88229 13319522 Na sprzedaż budynek biurowy o 4 kondygnacjach naziemnych (w tym poddasze) i 1 kondygnacji podziemnej zlokalizowany w centrum Kielc przy ul. Wspólnej. Budynek o pow. 1541,37m2 z parkingiem naziemnym na 14 samochodów, dodatkowo możliwość parkowania za...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

6 200 000 PLN (4 023 zł/m2)

11
-
1541 m2
-
15171859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 11612175 15171859 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 89,23 m2 , zlokalizowane na III piętrze apartamentowca przy ul. Niskiej w centrum Kielc. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym (28,54 m2), 3 pokoi (14,87 m2, 11,30 m2, 11,80 m2), 2 łazienek (4,81 m...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 061 837 PLN (11 931 zł/m2)

4
-
89 m2
2021
15888669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27819708 15888669 Na sprzedaż wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 100,50 m² zlokalizowane w klimatycznej kamienicy przy ul. Żeromskiego w centrum Kielc. Nieruchomość znajduje się w kameralnym budynku, w którym mieści się jedynie 8 miesz...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

600 000 PLN (6 000 zł/m2)

4
-
100 m2
1950
15891320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27894838 15891320 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 30 m² na 4 piętrze w bloku 10-piętrowym przy ul. Karczówkowskiej 10Na powierzchnię 30 m2 składa się:-Salon z aneksem kuchennym-Sypialnia-Łazienka z WC-PrzedpokójAtu...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

339 000 PLN (11 300 zł/m2)

2
-
30 m2
-
15766700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25507862 15766700 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 81 m² położone w centrum Kielc, w zadbanej i niedawno ocieplonej kamienicy. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku z szeroką, czystą klatką schodową zabezpieczoną domofonem ...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

509 000 PLN (6 284 zł/m2)

2
1
81 m2
1930
15881476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27632587 15881476 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,30 m², położone na 2. piętrze w kameralnym, dwupiętrowym budynku z 2000 roku przy ul. Nowy Świat. Mieszkanie jest słoneczne, ciepłe i funkcjonalnie rozplanowane. Największy pok&oacu...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

460 000 PLN (8 364 zł/m2)

3
-
55 m2
2000
15721921 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 24608707 15721921 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 130 m² (całkowitej 161 m²), w zadbanej kamienicy przy reprezentacyjnej ulicy Sienkiewicza w Kielcach. To miejsce, które urzeka klimatem, lokalizacją i możliwościami. To przestrzeń z duszą go...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 399 000 PLN (10 762 zł/m2)

6
1
130 m2
1923