• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Kielce Centrum

Znalezionych ofert: 107

15886025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27746337 15886025 Na sprzedaż działka o powierzchni 1146 m2, zabudowana wolnostojącym domem jednorodzinny o powierzchni zabudowy 72 m2 (całkowitej około 180, użytkowej około 130 m2). Nieruchomości zlokalizowana jest w ścisłym centrum przy ul. Kościuszki. Na działce ...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

2 950 000 PLN

-
-
1146 m2
-
15886024 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27746335 15886024 Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni zabudowy 72 m2 (całkowitej około 180, użytkowej około 130 m2) posadowiony na działce o powierzchni 1146 m2 zlokalizowany w ścisłym centrum miasta przy ul. Kościuszki. Na działce zlokalizowany...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

2 950 000 PLN (16 389 zł/m2)

5
2
180 m2
1950
15884187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27695940 15884187 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINAJWIĘKSZE ATUTY:✅ Parking w cenie: dedykowane miejsce postojowe bezpośrednio przy wejściu (komfort dla Klientów i dostaw).✅ Stan deweloperski: dowolna aranżacja pod biuro, gabinet, sklep czy usługi.✅ Faktura VAT...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

639 000 PLN (7 793 zł/m2)

11
-
82 m2
-
15856520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27091954 15856520 Na sprzedaż wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 58 (całkowitej 60 m2) zlokalizowane w na wysokim parterze kameralnego budynku z 2005 r. w centrum miasta przy ul. Jarońskich. Mieszkanie składa się z 2 sypialni, salonu z otwartą k...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

450 000 PLN (7 759 zł/m2)

3
-
58 m2
2005
15829849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26646679 15829849 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie Centrum Kielc 42,35 m²Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez remontów i kompromisów? Ta nieruchomość spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających.Na sprzedaż s...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

439 000 PLN (10 452 zł/m2)

2
1
42 m2
1980
15707082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24313144 15707082 NA SPRZEDAŻ!DWA POKOJE W CENTRUM IDEALNE POD INWESTYCJĘ UL. ŻELAZNA, KIELCENa sprzedaż wyjątkowe, w pełni wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w ścisłym centrum Kielc ul. Żelazna. Lokal idealny zarówno jako inwestycja pod wynajem, jak...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

359 000 PLN (11 219 zł/m2)

2
1
32 m2
1957
15797311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26140163 15797311 Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o całkowitej powierzchni około 120 m² (użytkowa 103 m²), położone na III i IV piętrze bloku z 2000 r. przy ulicy Starodomaszowskiej w Kielcach. Układ mieszkania: Poziom dolny:...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

875 000 PLN (8 495 zł/m2)

4
-
103 m2
2000
15830651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26676711 15830651 Na sprzedaż lokal o powierzchni 144 m2 zlokalizowany na poziomie -1 w nowoczesnym prestiżowym budynku przy ul. Leonarda w Kielcach. Lokal obecnie składa się z recepcji, 3 łazienek, sauny, 4 gabinetówpomieszczeń biurowych, schowka oraz pomieszczeni...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

999 000 PLN (6 938 zł/m2)

11
-
144 m2
2010
15860833 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27184734 15860833 Na sprzedaż nowe (w stanie deweloperskim) 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 88,88 m2 zlokalizowane na III piętrze w nowoczesnym apartamentowcu w ścisłym centrum miasta przy ul. Niskiej. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z wydzieloną ku...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

951 016 PLN (10 807 zł/m2)

4
-
88 m2
2025
15459605 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 19041255 15459605 Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 115,8 m², zlokalizowany w atrakcyjnej części miasta, blisko centrum. Obecnie w lokalu funkcjonuje apteka, ale przestrzeń ta oferuje szerokie możliwości adaptacji na inne działalności usługowe, takie jak salon ...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

795 000 PLN (6 913 zł/m2)

11
-
115 m2
2002
15680984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23839895 15680984 Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 64,5 m2 (po podłodze ponad 80 m2) zlokalizowane na III piętrze w III piętrowej kamienicy z 2005 roku przy ul. Niecałej. Mieszkanie składa się z 3 niezależnych sypialni, przestronnego salonu ...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

520 000 PLN (8 125 zł/m2)

4
-
64 m2
2005
14567152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 142415 14567152 Na sprzedaż lokal o powierzchni 196,56 m2 zlokalizowany na parterze w nowoczesnym budynku wielorodzinnym tuż przy ścisłym centrum miasta. Lokal w stanie deweloperskim o charakterze open space z wydzieloną powierzchnią socjalną i sanitarną. Wysokoś...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 670 760 PLN (8 524 zł/m2)

11
-
196 m2
2020