• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Kielce Szydłówek

Znalezionych ofert: 47

15529023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20580288 15529023 Na sprzedaż zespół pokojowy, o pow. 25,52 m2, dostępny na parterze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standardzie de...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

282 506 PLN (11 300 zł/m2)

1
-
25 m2
2026
15526538 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20511613 15526538 Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie, o pow. 28,91 m2, dostępne na IV piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standa...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

329 574 PLN (11 771 zł/m2)

1
-
28 m2
2026
15548750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20919591 15548750 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie, o pow. 104,66 m2, dostępne na III piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w stan...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 255 920 PLN (12 076 zł/m2)

4
-
104 m2
2026
15548744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20919580 15548744 Na sprzedaż lokal usługowy o pow. 100,94 m2, dostępny na parterze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Lokal jest oferowany w standardzie dewelope...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 117 405 PLN (11 174 zł/m2)

11
-
100 m2
2026
15548759 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20919563 15548759 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o pow. 50,37 m2, dostępne na I piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standar...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

513 774 PLN (10 275 zł/m2)

2
-
50 m2
2026
15529017 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20580297 15529017 Na sprzedaż zespół pokojowy, o pow. 30,01 m2, dostępny na parterze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standardzie de...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

332 210 PLN (11 074 zł/m2)

1
-
30 m2
2026
15529040 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20580289 15529040 Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie, o pow. 31,43m2, dostępne na II piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standar...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

358 302 PLN (11 558 zł/m2)

1
-
31 m2
2026
15529025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20580284 15529025 Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie, o pow. 29,84 m2, dostępne na II piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standa...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

340 176 PLN (11 730 zł/m2)

1
-
29 m2
2026
15529022 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20580278 15529022 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o pow. 34,08 m2, dostępne na I piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standar...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

408 960 PLN (12 028 zł/m2)

2
-
34 m2
2026
15526527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20511608 15526527 Na sprzedaż zespół pokojowy, o pow. 42,57 m2, dostępne na II piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standardzie ...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

471 249 PLN (11 220 zł/m2)

2
-
42 m2
2026
15548723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20919592 15548723 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o pow. 45,06 m2, dostępne na I piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standar...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

504 672 PLN (11 215 zł/m2)

2
-
45 m2
2026
15548736 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20919583 15548736 Na sprzedaż zespół pokojowy, o pow. 49,91 m2, dostępne na I piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standardzie d...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

552 503 PLN (11 276 zł/m2)

3
-
49 m2
2026