• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Kielce Szydłówek

Znalezionych ofert: 47

15548733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20919571 15548733 Na sprzedaż zespół pokojowy, o pow. 53,02 m2, dostępny na parterze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standardzie de...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

586 931 PLN (11 074 zł/m2)

3
-
53 m2
2026
15529043 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20580305 15529043 Na sprzedaż zespół pokojowy, o pow. 49,90 m2, dostępne na II piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standardzie ...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

552 393 PLN (11 273 zł/m2)

3
-
49 m2
2026
15431886 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 18419368 15431886 Do sprzedania nowa kawalerka o pow. 35,74m2, zlokalizowana na parterze apartamentowca przy ulicy Klonowej, os. Szydłówek w Kielcach. Mieszkanie o wys. 3,6m zostało urządzone jako nowoczesny loft z antresolą , na której umiejscowiono obszerną i ...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

464 620 PLN (13 275 zł/m2)

1
-
35 m2
2020
15824087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26639012 15824087 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na IV piętrze w IV piętrowym budynku przy ul. Jesionowej (os. Szydłówek). Mieszkanie składa się z 1 niezależnego pokoju, salonu z przejściem do sypialni, korytarza, łazienki razem z WC, osobnej widne...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

335 000 PLN (7 444 zł/m2)

3
-
45 m2
1966
15823950 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26606839 15823950 Na sprzedaż atrakcyjny dom w Kielcach z wjazdem bezpośrednio od ulicy Masłowskiej. Nieruchomość z 1990 roku o powierzchni ok. 150 m², położona na przestronnej, zagospodarowanej działce o powierzchni 880 m². Idealna propozycja zarówno dla dużej rodzin...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 199 000 PLN (7 993 zł/m2)

5
2
150 m2
1990
15377398 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17176493 15377398 Urocze Mieszkanie w pobliżu Zalewu KieleckiegoLokalizacja:Znajdziesz nas na ulicy Klonowej, w bliskim sąsiedztwie urokliwego Zalewu Kieleckiego, otoczonego zielenią i doskonałymi terenami spacerowymi. Mimo tego, że cieszymy się spokojem natury, mamy ...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

632 450 PLN (14 509 zł/m2)

3
1
43.59 m2
2019
15781924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25836045 15781924 KUP BEZ PROWIZJI!!! Expresowo załatwiamy najkorzystniejszy kredyt mieszkaniowy!!! Poszukujesz mieszkania jako inwestycji pod wynajem i nie boisz się remontów? Zależy Ci na lokalizacji przy Politechnice Świętokrzyskiej aby mieć wysoką stopę zwrotu...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

172 000 PLN (3 909 zł/m2)

3
-
44 m2
1972
15781739 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25835985 15781739 Masz zdolności wizualizacyjne i fajny pomysł na aranżację własnego mieszkania ? Pomożemy Ci to wykorzystać !!! Oferujemy do sprzedania nieruchomość, która znajduje się na osiedlu Szydłówek, przy ulicy Zamenhofa. Powierzchnia użytkowa to 47 m2, ...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

154 000 PLN (3 277 zł/m2)

2
-
47 m2
1964
14091184 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 2404361 14091184 NA SPRZEDAŻ TRZYPOKOJOWE MIESZKANIE DO WPROWADZENIA! ul. BUKOWA! Biuro Nieruchomości Konsus prezentuje mieszkanie o powierzchni 46,50 m2 usytuowane na 3 piętrze w budynku z cegły przy ulicy Bukowej . Mieszkanie składające się z pokoju dzien...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

259 000 PLN (5 511 zł/m2)

3
-
47 m2
-
15590770 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Idealne mieszkanie w dobrej lokalizacji ul Klonowa 21989262 15590770 Oferuję na  sprzedaż mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu Szydłówek  przy ul. Klonowej. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze w 2 piętrowym budynku. Na 46,37 m² powierzchni składa się: salon z wyjściem na balkon, kuchnia, sypi...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

405 000 PLN (8 804 zł/m2)

2
1
46 m2
1960
15468349 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19233833 15468349 Okazja! Funkcjonalne, świetnie skomunikowane mieszkanie w nowym Apartamentowcu.Do sprzedaży uroczy apartament o doskonałym nasłonecznieniu o pow. 65m2, usytuowany na 1 piętrze  w trzykondygnacyjnym, kameralnym Apartamentowcu z windą. Mieszkanie w pel...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

724 000 PLN (11 138 zł/m2)

3
2
65 m2
2018