• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Kraków Krowodrza

Znalezionych ofert: 386

15857092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27113628 15857092 Duże 3 pokoje 79,8 m² balkon komórka garaż Wierzyńskiego Kraków Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 79,8 m² z balkonem , położone na parterze w budynku z 2007 roku przy ul. ...

Kraków (Krowodrza), Wierzyńskiego

940 000 PLN (11 899 zł/m2)

3
1
79 m2
2007
15813003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26553782 15813003 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o pow. 41,04m² - Kraków, Krowodrza okolica ul. Friedleina Szukasz mieszkania dla siebie? A może przestrzeni pod biuro lub pewnej inwestycji pod najem? Zapraszam do zapoznania się z ofe...

Kraków (Krowodrza), Emilii Plater

590 000 PLN (14 390 zł/m2)

2
1
41 m2
1959
15870618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27434104 15870618 *zdjęcia należą do właściciela oferty Kraków Krowodrza, TOPOWA lokalizacja, 35,5 mkw z balkonem, 7 piętro, potencjał 2 pokoi Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,5 mkw zlokalizowane przy ulicy Rusznikarskiej,...

Kraków (Krowodrza), Rusznikarska

549 000 PLN (15 686 zł/m2)

1
1
35 m2
1987
15888531 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27816561 15888531 * część zdjęć stanowi wizualizację i jest propozycją aranżacji mieszkania po remoncie KROWODRZA - ŁOBZÓW UL. LITEWSKA WROCŁAWSKA - III PIĘTRO - 2 POKOJE LOKALIZACJA: Ulica Litewska znajduje w dzielnicy Krowodrza pomiędzy...

Kraków (Krowodrza), Litewska

725 000 PLN (15 761 zł/m2)

2
1
46 m2
1978
15784983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25864867 15784983 Mieszkanie ze znakomitym potencjałem inwestycyjnym w idealnej lokalizacji, serdecznie zachęcam do zapoznania się z tą propozycją. ✅ Trzy pokoje z oddzielną, jasną kuchnią, ✅ ulica Juliusza Lea, dobrze rozwinięta komunikacja miejska, ✅ 46,55m 2 ...

Kraków (Krowodrza), Juliusza Lea

763 240 PLN (16 592 zł/m2)

3
1
46 m2
1974
15863358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27245106 15863358 2 pokojowe 50m2 nowe budownictwo (2009) przy ulicy Radzikowskiego. Lokalizacja na granicy dzielnic KrowodrzaPrądnik Biały. Bardzo dobra komunikacja miejska. W pobliżu Lidl, Ikea, Galeria Bronowice, centra biurowe. Oferowana nieruchomość znaj...

Kraków (Krowodrza), Radzikowskiego

789 000 PLN (15 780 zł/m2)

2
1
50 m2
2009
15865320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27294128 15865320 2-pokojowe mieszkanie 39,5 m² Stara Krowodrza ul. Kronikarza Galla obok Królewskiej Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39,5 m² , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Krakowa - na...

Kraków (Krowodrza), Kronikarza Galla

699 000 PLN (17 923 zł/m2)

2
1
39 m2
1955
15483526 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19572401 15483526 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, ul. Bratysławska, Kraków Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,30 m², położone w doskonałej lokalizac...

Kraków (Krowodrza), Bratysławska

886 000 PLN (18 082 zł/m2)

2
1
49 m2
2002
15776913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 25720796 15776913 Lokal mieszkalno-komercyjny 115 m² ul. Wrocławska, Kraków Idealny pod hostel lub prywatny akademik! Na sprzedaż lokal mieszkalno-komercyjny o powierzchni 115 m² , położony przy prestiżowej i doskonale skomunikowan...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

860 000 PLN (7 478 zł/m2)

5
-
115 m2
2000
15893266 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27906284 15893266 Lokal mieszkalno-komercyjny w centrum Krakowa ul. Wrocławska, Kraków 115 m² Na sprzedaż lokal mieszkalno-komercyjny o powierzchni 115 m² , położony przy prestiżowej i doskonale skomunikowanej ulicy Wrocławskie...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

860 000 PLN (7 478 zł/m2)

11
-
115 m2
2000
15744061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25035348 15744061 2 pokoje o pow. 45 m 2 blisko centrum i krakowskich uczelni Oferujemy na sprzedaż lokalmieszkanie dwupokojowe o powierzchni 45 m², usytuowane w zadbanej kamienicy przy ul. Fryderyka Chopina - w bliskim sąsiedztwie krakowskich wyżs...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

399 000 PLN (8 867 zł/m2)

2
-
45 m2
1936
15670046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23626016 15670046 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować przestronne mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, na granicy Krowodrzy i Bronowic. Mieszkanie jest bardzo dobrze doświetlone. Rozkład mieszkania: mieszkanie położone jest n...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 140 000 PLN (15 616 zł/m2)

3
-
73 m2
1940