• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Kraków Krowodrza

Znalezionych ofert: 386

15893075 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899781 15893075 Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja posiada łącznie 205 ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 028 168 PLN (26 363 zł/m2)

3
-
39 m2
2025
15893071 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899771 15893071 Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja posiada łącznie 205 ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

999 476 PLN (25 628 zł/m2)

3
-
39 m2
2025
15887612 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27788072 15887612 2 POKOJE Z BALKONEM NA UL. J. CONRADA - KROWODRZA Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z balkonem (ekspozycja pd) o pow. 47,78 m2 zlokalizowane na 2 piętrze nowego bloku z 2025 roku. Mieszkanie wykończone w nowoczesnym stylu, wszystkie meble na ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

870 000 PLN (18 511 zł/m2)

2
-
47 m2
2025
15893035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899727 15893035 Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja posiada łącznie 205 ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 004 428 PLN (25 755 zł/m2)

3
-
39 m2
2025
15893030 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27899723 15893030 Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja posiada łącznie 205 ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

455 073 PLN (11 669 zł/m2)

1
-
39 m2
2025
15893032 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899724 15893032 Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja posiada łącznie 205 ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

689 508 PLN (17 680 zł/m2)

2
-
39 m2
2025
15893031 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27899722 15893031 Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja posiada łącznie 205 ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

491 864 PLN (12 612 zł/m2)

1
-
39 m2
2025
15892668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898996 15892668 Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie budynek Torre Verona blisko tramwaj. Lokalizacja. Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Krowoderskich Zuchów w bezpośrednim sąsiedztwie pętli tramwajowej na Krowodrzy - Górce. Bardzo dobra lokalizacja blisko tramw...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

879 000 PLN (17 939 zł/m2)

2
-
49 m2
-
15703302 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24248276 15703302 KRAKÓW-PRĄDNIK BIAŁY ŻABINIEC Do sprzedaży 4 pokojowe dwupoziomowe mieszkanie OK.80 m2 powierzchni całkowitej ( ok.68 m2 użytkowej) Blisko uczelni Rolniczej i Business Campus Opolska ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 149 000 PLN (17 149 zł/m2)

4
-
67 m2
2018
15411287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17932224 15411287 KROWODRZA - ULICA GRAMATYKA. Oferujemy do sprzedaży świetnie zlokalizowane mieszkanie o powierzchni 47,76 m2, na którą składają się: - Trzy samodzielne pokoje o powierzchniach; 15,5 10 6 m2. Ekspozycja okien na wschód i zachód. - Od...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

940 000 PLN (20 000 zł/m2)

3
-
47 m2
1974
15888352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27810243 15888352 Zdjęcia w ogłoszeniu należą do Właściciela oferty Kawalerka ok 20 m² ul. Lea 53 1. piętro winda Idealna pod wynajem, dla studenta lub seniora Na sprzedaż funkcjonalna, jasna kawalerka o powierzchni 20 m² , położon...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

400 000 PLN (21 053 zł/m2)

1
-
19 m2
1960
15857616 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27128214 15857616 P roponuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie (82,79m2) Kraków Krowodza przy ul. Poznańskiej w apartamentowcu ,,Kamienice Herbowe,, Nieruchomość położona na 2-pierwszym piętrze w 5-piętrowym budynku z 2008roku. Budynek posiada portie...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 578 000 PLN (19 244 zł/m2)

3
-
82 m2
2008