• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Kraków Prokocim-Bieżanów

Znalezionych ofert: 242

15893059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899811 15893059 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

621 054 PLN (12 675 zł/m2)

3
-
49 m2
2026
15893062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899816 15893062 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

585 048 PLN (11 472 zł/m2)

2
-
51 m2
2026
15893058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899807 15893058 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

609 084 PLN (12 689 zł/m2)

3
-
48 m2
2026
15893097 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899806 15893097 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

624 330 PLN (12 741 zł/m2)

3
-
49 m2
2026
15892965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899564 15892965 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Kraków- Bieżanów Prezentowana kameralna inwestycja składa się z dwóch czteropiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne mieszkania 2, 3 oraz 4 pokojowe w metrażach od...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

632 520 PLN (14 056 zł/m2)

2
-
45 m2
2025
15892964 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899563 15892964 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Kraków- Bieżanów Prezentowana kameralna inwestycja składa się z dwóch czteropiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne mieszkania 2, 3 oraz 4 pokojowe w metrażach od...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

817 570 PLN (13 187 zł/m2)

3
-
62 m2
2025
15892901 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899562 15892901 ZŁOCIEŃ - NOWOCZESNE OSIEDLE MIESZKANIOWE. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym znajdują się mieszkania w przedziale ...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

609 000 PLN (12 957 zł/m2)

3
-
47 m2
2023
15892902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899565 15892902 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Kraków- Bieżanów Prezentowana kameralna inwestycja składa się z dwóch czteropiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne mieszkania 2, 3 oraz 4 pokojowe w metrażach od...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

817 700 PLN (13 189 zł/m2)

3
-
62 m2
2025
15892628 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899184 15892628 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Kraków- Bieżanów Prezentowana kameralna inwestycja składa się z dwóch czteropiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne mieszkania 2, 3 oraz 4 pokojowe w metrażach od...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

696 410 PLN (13 140 zł/m2)

2
-
53 m2
2025
15892840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899181 15892840 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Kraków- Bieżanów Prezentowana kameralna inwestycja składa się z dwóch czteropiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne mieszkania 2, 3 oraz 4 pokojowe w metrażach od...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

892 500 PLN (12 570 zł/m2)

3
-
71 m2
2025
15892719 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27899203 15892719 ​ ATRAKCYJNY DOM WOLNOSTOJĄCY W KRAKOWIE - BIEŻANÓW-PROKOCIM Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu w Krakowie, zlokalizowanego w spokojnej i bardzo zielonej okolicy, rejon Bieżanów-Prokocim. Budynek wolnostojący, położony na działce o powi...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 870 000 PLN (7 192 zł/m2)

5
1
260 m2
2026
15892503 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899183 15892503 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Kraków- Bieżanów Prezentowana kameralna inwestycja składa się z dwóch czteropiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne mieszkania 2, 3 oraz 4 pokojowe w metrażach od...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

906 920 PLN (14 171 zł/m2)

3
-
64 m2
2025