• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Kraków Prokocim-Bieżanów

Znalezionych ofert: 242

15892781 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27899204 15892781 ​ ATRAKCYJNY DOM WOLNOSTOJĄCY W KRAKOWIE - BIEŻANÓW-PROKOCIM Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu w Krakowie, zlokalizowanego w spokojnej i bardzo zielonej okolicy, rejon Bieżanów-Prokocim. Budynek wolnostojący, położony na działce o powi...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 870 000 PLN (6 516 zł/m2)

5
1
287 m2
2026
15892777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899180 15892777 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Kraków- Bieżanów Prezentowana kameralna inwestycja składa się z dwóch czteropiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne mieszkania 2, 3 oraz 4 pokojowe w metrażach od...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

696 410 PLN (13 140 zł/m2)

2
-
53 m2
2025
15892502 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899176 15892502 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Kraków- Bieżanów Prezentowana kameralna inwestycja składa się z dwóch czteropiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne mieszkania 2, 3 oraz 4 pokojowe w metrażach od...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

687 960 PLN (13 230 zł/m2)

3
-
52 m2
2025
15892627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899178 15892627 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Kraków- Bieżanów Prezentowana kameralna inwestycja składa się z dwóch czteropiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne mieszkania 2, 3 oraz 4 pokojowe w metrażach od...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

697 580 PLN (13 162 zł/m2)

2
-
53 m2
2025
15892565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899177 15892565 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Kraków- Bieżanów Prezentowana kameralna inwestycja składa się z dwóch czteropiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne mieszkania 2, 3 oraz 4 pokojowe w metrażach od...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

836 290 PLN (13 067 zł/m2)

3
-
64 m2
2025
15892566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899182 15892566 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Kraków- Bieżanów Prezentowana kameralna inwestycja składa się z dwóch czteropiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne mieszkania 2, 3 oraz 4 pokojowe w metrażach od...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

750 680 PLN (14 164 zł/m2)

2
-
53 m2
2025
15892715 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899179 15892715 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Kraków- Bieżanów Prezentowana kameralna inwestycja składa się z dwóch czteropiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne mieszkania 2, 3 oraz 4 pokojowe w metrażach od...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

632 240 PLN (14 050 zł/m2)

2
-
45 m2
2025
15483114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19556411 15483114 ZDJĘCIA W OFERCIE NALEŻĄ DO WŁAŚCICIELA OFERTY KRAKÓWPROKOCIM -RŻĄKA 2 POKOJOWE MIESZKANIE OK.48,24 M2!! Z DUŻYM BALKONEM! BARDZO DOBRE ZARÓWNO DLA PARY, RODZINY J...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

820 000 PLN (17 083 zł/m2)

2
-
48 m2
2016
15892421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27898728 15892421 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

713 400 PLN (12 092 zł/m2)

4
-
59 m2
2026
15892344 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27898727 15892344 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

709 440 PLN (12 024 zł/m2)

4
-
59 m2
2026
15892343 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898722 15892343 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkaniach W ofer...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

659 358 PLN (12 680 zł/m2)

3
-
52 m2
2026
15892390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898698 15892390 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkaniach W ofer...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

488 106 PLN (13 946 zł/m2)

2
-
35 m2
2026