• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 4 201

15889117 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27844759 15889117 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na os. Kliny.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 36m2 z balkonem na os. Kliny, KrakówOferujemy mieszkani...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

510 000 PLN (14 167 zł/m2)

2
1
36 m2
2020
15887986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27799486 15887986 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż przestronny dom 300 m2, działka 566m2. Nieruchomość mieści się przy ul. Maksymiliana Rutkowskiego , która charakteryzuje się kameralną zabudową jednorodzinną.Dom w stanie do remontu i własnej adaptacj...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 800 000 PLN (6 923 zł/m2)

7
-
260 m2
1994
15787514 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25930686 15787514 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, przy Plantach Krakowskich.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż apartament ok. 22 m2 w luksusowej kamienicy z windą, ...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

698 560 PLN (31 753 zł/m2)

1
1
22 m2
-
15871676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27473272 15871676 Kraków, WróblowiceSwoszowice, ul. Krzyżańskiego. SEGMENT M05 - OGRÓD ok. 30m2 Możliwy zakup domu dla obcokrajowców, bez konieczności zgody z Ministerstwa MSWiA Nieruchomość jest sprzedawana jako lokal mieszkalny z ogródkiem (status prawny - mi...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 099 900 PLN (7 856 zł/m2)

4
2
140 m2
2025
15889022 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27840697 15889022 Szukasz mieszkania pod inwestycję? Chcesz ulokować swój kapitał z wizją zysku, Zapraszamy na prezentację mieszkania w kamienicy przy ulicy Sołtyka w Śródmieściu. Doskonała lokalizacja w centrum miasta, blisko głównych atrakcji Krakowa spr...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

627 000 PLN (19 594 zł/m2)

1
-
32 m2
1915
15882095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27657322 15882095 Opiekun oferty: Bartosz Heintel. 602 101 602Na sprzedaż mieszkanie w inwestycji przy ul. Mitkowskiego 4 w dzielnicy Dębniki - Kraków. Otoczenie nieruchomości:Otoczenie nieruchomości to połączenie miejskiej infrastruktury z naturalnym spokojem. W najb...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

930 000 PLN (19 787 zł/m2)

2
1
47 m2
2019
15845077 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 26850388 15845077 Na sprzedaż garaż zlokalizowany na osiedlu Grzegórzki - Aleja Pokoju (odcinek między Nullo a Rondem Grzegórzeckim, obok Szafera i Kordylewskiego). Unikat na rynku - garaż nie jest miejscem postojowym a stanowi odrębną, murow...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

240 000 PLN (16 000 zł/m2)

11
-
15 m2
1968
15805345 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26304569 15805345 Niezwykle klimatyczne, duże mieszkanie w zadbanej kamienicy przy ul. Lenartowicza w Krakowie! Mam przyjemność zaoferowania wyjątkowego mieszkania położonego w sercu Krakowa, w kamienicy tuż obok Placu Inwalidów, zaledwie kwadrans s...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 590 000 PLN (15 743 zł/m2)

3
-
101 m2
1935
14741530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 175993 14741530 Oferujemy na sprzedaż przytulną kawalarkę w ścisłym centrum Krakówa - Aleja Pokoju! W skład kawalerki wchodzi : - pokój który przez swój kształt kwadratu jest bardzo ustawny. We wnękach są regały z p&amp...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

490 000 PLN (20 417 zł/m2)

1
-
24 m2
1968
15876201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27532926 15876201 Na sprzedaż gotowe do wejścia, ładne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie (50,9 m2). Nowe budownictwo (2012r.,). Parter, blok 5-cio piętrowy (winda). Ogródek. Miejsce postojowe. Podgórze - Mały Płaszów - świetn...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

760 000 PLN (15 200 zł/m2)

2
-
50 m2
2013
15876202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27532925 15876202 Na sprzedaż: przestronne mieszkanie z ogromnym potencjałem ul. Pychowicka Zakrzówek RUCZAJ Ul. Pychowicka to jedna z tych lokalizacji w Krakowie, które same w sobie stanowią dużą wartość - spokojna, zielona okolica tuż...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 290 000 PLN (16 753 zł/m2)

3
-
77 m2
2009
15612765 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 22455845 15612765 * zdjęcia należą do właściciela oferty Na sprzedaż miejsce w hali garażowej w budynku ul. Przewóz 40e (Kraków, Płaszów). 3 piętro, wjazd typu ślimak, budynek z windą. 40 tyś. do negocjacji Zapraszam do kontak...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

40 000 PLN (3 333 zł/m2)

11
-
12 m2
2012