• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 4 195

15856095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27083223 15856095 Dwa mieszkania, pełna prywatność i opcja na własny ogródek pod blokiem. Wyobraź sobie nieruchomość, która pracuje na Twoją finansową niezależność. Przy ulicy Na Zakolu Wisły czeka na Ciebie wyjątkowe rozwiązanie: 75 me...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 090 000 PLN (14 533 zł/m2)

4
-
75 m2
2016
15890830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27883528 15890830 Oferta sprzedaży nieruchomości - Budynek przy ul. Ruczaj, Kraków Oferujemy na sprzedaż nowoczesny budynek biurowo-usługowy zlokalizowany w Krakowie przy ulicy Ruczaj. Nieruchomość, oddana do użytkowania w 2017 roku, znajduje się n...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 200 000 PLN (9 546 zł/m2)

11
-
859 m2
2016
15890866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883527 15890866 Do sprzedaży wyjątkowo atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 78 ar w Swoszowicach. Istnieje możliwość dokupienia sąsiedniej działki o powierzchni około 40 ar. Nieruchomość składa się z trzech działek ewidencyjnych w doskonałej lokaliz...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 300 000 PLN

-
-
7800 m2
-
15890780 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883436 15890780 Atrakcyjna działka budowlana w Krakowie - Bronowicach Oferujemy na sprzedaż działkę pod zabudowę jednorodzinną położoną w krakowskich, historycznych Bronowicach Małych. Prostokątna działka o pow. 868 m 2 i wymiarach ok. 20 x 43 m (+20 m 2...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 191 800 PLN

-
-
888 m2
-
15890747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27883435 15890747 Atrakcyjna działka budowlana w Krakowie - Bronowicach Oferujemy na sprzedaż działkę pod zabudowę jednorodzinną położoną w krakowskich, historycznych Bronowicach Małych. Prostokątna działka o pow. 2639 m 2 (+80 m 2 udziału w drodze dojazd...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 642 650 PLN

-
-
2719 m2
-
15890920 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27883433 15890920 Działka Budowlana przy terenach zielonych z projektem i pozwoleniem pod fantastyczny dom. Do sprzedania duża działka budowlano-rolna, około 36 arów w Swoszowicach - Podgórki ,objęta planem zagospodarowania Swoszowice Ws...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 100 000 PLN

-
-
3678 m2
-
15890882 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883432 15890882 Kraków, ulica Irzykowskiego Nowa Huta, Łuczanowice, ul. Irzykowskiego. Działka budowlana o powierzchni 1000m2 w drugiej linii zabudowy. Nieruchomość na obrzeżach miasta, w sąsiedztwie nowe domy. Działka płaska, w kształcie prostok...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

420 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15887643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27789738 15887643 Kraków - Os. Oświecenia Gotowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,26 m², położone na 3 piętrze cz...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

795 000 PLN (12 619 zł/m2)

3
-
63 m2
1989
15847103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26902112 15847103 1-pokojowe mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską ul. ks. Józefa Meiera Górka Narodowa Prądnik Czerwony Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,42 m² (37,19 m² wraz ...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

565 000 PLN (16 143 zł/m2)

1
-
35 m2
2002
15840629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26778901 15840629 Osiedle Albertyńskie. Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 45,29 m 2 z loggia. Rozkładowe, narożne, dwustronne mieszkanie na 6 piętrze w 10 piętrowym bloku z 1966 r. Mieszkanie do remontu. Składa się z 2 pokoi o pow.: 16,31 m 2 i 10,53 m 2 , osobne...

Kraków (Bieńczyce) (Małopolskie, gm. Kraków)

570 000 PLN (12 667 zł/m2)

2
-
45 m2
1966
15094232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 9672197 15094232 Dom w zabudowie bliźniaczej na działce o pow. 741 m 2 , w rewelacyjnej lokalizacji, na Olszy. Oferujemy na sprzedaż segment domu w zabudowie bliźniaczej na osiedlu oficerskim. Dom wybudowany został w 1968 roku, Dom został docieplony styropia...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 800 000 PLN (16 185 zł/m2)

4
2
173 m2
1968
15889711 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27860419 15889711 Do sprzedaży mieszkanie w okolicy Aquaparku w Krakowie Biuro nieruchomości: Bracia Sadurscy Cena zakupu: 870 000zł + 76 000zł dodatkowo miejsce parkingowe w garażu podziemnym Powierzchnia: 45 m² Liczba pokoi: 2 Piętro: ...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

870 000 PLN (19 333 zł/m2)

2
-
45 m2
2018