• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 4 195

15890830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27883528 15890830 Oferta sprzedaży nieruchomości - Budynek przy ul. Ruczaj, Kraków Oferujemy na sprzedaż nowoczesny budynek biurowo-usługowy zlokalizowany w Krakowie przy ulicy Ruczaj. Nieruchomość, oddana do użytkowania w 2017 roku, znajduje się n...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 200 000 PLN (9 546 zł/m2)

11
-
859 m2
2016
15890866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883527 15890866 Do sprzedaży wyjątkowo atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 78 ar w Swoszowicach. Istnieje możliwość dokupienia sąsiedniej działki o powierzchni około 40 ar. Nieruchomość składa się z trzech działek ewidencyjnych w doskonałej lokaliz...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 300 000 PLN

-
-
7800 m2
-
15890780 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883436 15890780 Atrakcyjna działka budowlana w Krakowie - Bronowicach Oferujemy na sprzedaż działkę pod zabudowę jednorodzinną położoną w krakowskich, historycznych Bronowicach Małych. Prostokątna działka o pow. 868 m 2 i wymiarach ok. 20 x 43 m (+20 m 2...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 191 800 PLN

-
-
888 m2
-
15890747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27883435 15890747 Atrakcyjna działka budowlana w Krakowie - Bronowicach Oferujemy na sprzedaż działkę pod zabudowę jednorodzinną położoną w krakowskich, historycznych Bronowicach Małych. Prostokątna działka o pow. 2639 m 2 (+80 m 2 udziału w drodze dojazd...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 642 650 PLN

-
-
2719 m2
-
15890920 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27883433 15890920 Działka Budowlana przy terenach zielonych z projektem i pozwoleniem pod fantastyczny dom. Do sprzedania duża działka budowlano-rolna, około 36 arów w Swoszowicach - Podgórki ,objęta planem zagospodarowania Swoszowice Ws...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 100 000 PLN

-
-
3678 m2
-
15094232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 9672197 15094232 Dom w zabudowie bliźniaczej na działce o pow. 741 m 2 , w rewelacyjnej lokalizacji, na Olszy. Oferujemy na sprzedaż segment domu w zabudowie bliźniaczej na osiedlu oficerskim. Dom wybudowany został w 1968 roku, Dom został docieplony styropia...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 800 000 PLN (16 185 zł/m2)

4
2
173 m2
1968
15815057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26577294 15815057 APARTAMENT 71,8 M2 4 POKOJE 3 PIĘTRO ŻABINIEC UMEBLOWANE KOMÓRKA LOKATORSKA KTO MOŻE ZAMIESZKAĆ ❓ Apartament jest idealne dla rodziny z dziećmi 2+3, osób poszukujących mieszkania inwestycyjnego na najem JAKIE JE...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 458 000 PLN (20 535 zł/m2)

4
-
71 m2
2016
15890819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27883459 15890819 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą - o statni dostępny apartament w kameralnym osiedlu ekskluzywnych domów w Krakowie przy ulicy Łokietka! To przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 108,17 m² za...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 450 000 PLN (13 426 zł/m2)

4
-
108 m2
2022
15890778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27883422 15890778 Do sprzedania lokal handlowo-usługowy znajdujący się przy ul. Szybkiej w Krakowie. Lokalizacja: Lokal znajduje się w ciągu handlowo-usługowym wraz z innymi lokalami, w których prowadzona działalność o różnych profilach. Szyb...

Kraków (Bieńczyce) (Małopolskie, gm. Kraków)

500 000 PLN (7 246 zł/m2)

11
-
69 m2
2002
15890814 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883416 15890814 KURDWANÓW - ULICA CECHOWA Oferujemy Państwu atrakcyjną nieruchomość składającą się z kilku działek ewidencyjnych o powierzchni 7138 m2, leżącą w Krakowie pomiędzy ulicą Cechową a ulicą Stojałowskiego. Działka płaska, kształt nieregu...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 200 000 PLN

-
-
7138 m2
-
15890849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27883408 15890849 Budynek usługowy z zapleczem biurowym w znakomitej lokalizacji Oferujemy na sprzedaż działkę z budynkiem usługowym z zapleczem biurowym i socjalnym w centrum Nowej Huty. W skład budynku wchodzą: - trzystanowiskowa hala o powierzchni ok. 105 m 2...

Kraków (Bieńczyce) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 490 000 PLN (13 989 zł/m2)

11
-
178 m2
2001
15890914 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27883394 15890914 Żabiniec, ulica Konecznego. Lokal użytkowy 200,8 m 2 . Lokal na parterze w 5 piętrowym bloku, w ciągu handlowo-usługowym. Wejście od ulicy, front-witryna. Obecnie lokal podzielony na 2 niezależne lokale ze wspólnym wejściem od ulicy po 100,4m ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 100 000 PLN (10 500 zł/m2)

11
-
200 m2
1996