• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 4 195

15856059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27082708 15856059 Deweloperski dwupak inwestycyjny nad Wisłą. Podwójny dochód, osobne liczniki i jedna Księga Wieczysta! Szukasz odpornej na inflację lokaty kapitału, która nie wymaga od Ciebie bycia administratorem i rozjemc...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 090 000 PLN (14 533 zł/m2)

4
-
75 m2
2016
15831730 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26697840 15831730 Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 122,5 m², położony na 3,9-arowej działce w zielonej i spokojnej dzielnicy Krakowa - Lubocza. Budynek został zaprojektowany z myślą o komforcie mieszkańc&o...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 125 000 PLN (7 258 zł/m2)

5
2
155 m2
2025
15890777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27883412 15890777 NOWA-HUTA, UL. BRZESKA. DZIAŁKA POD ZABUDOWĘ MIESZKANIOWO-USŁUGOWĄ Z WZ I PROJEKTEM BUDOWLANYM O POW. 5654 m 2 . Działka inwestycyjna z wydanymi aktualnymi warunkami zabudowy oraz koncepcją zabudowy, pod zabudowę budynku mieszkalno-usługowego je...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 380 000 PLN

-
-
5654 m2
-
15890776 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27883405 15890776 Działka rolna w centrum Krakowa Działka rolna o powierzchni 33 a położona na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego "Dla wybranych obszarów przyrodniczych miasta Krakowa - etap A" - obsza...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

990 000 PLN

-
-
3303 m2
-
15629437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22827864 15629437 Branice. Gustownie urządzony i wyposażony nowy dom wolnostojący z basenem, na działce o pow. 0.12ha. W pełni umeblowany, można się wprowadzać. Powierzchnia 100m2, parter użytkowy, poddasze do ewentualnej adaptacji. Położony w Branicach ok 8 km od ...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 975 000 PLN (29 750 zł/m2)

3
1
100 m2
2024
15437305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18532155 15437305 Oferujemy Państwu mieszkanie 2-pokojowe w Krakowie, dzielnica Bieńczyce, osiedle Strusia. Lokalizacja: Nieruchomość położona jest w doskonale skomunikowanej części Krakowa - Bieńczyce, w otoczeniu pełnej infrastruktury. Najbliższa okolica of...

Kraków (Bieńczyce) (Małopolskie, gm. Kraków)

590 000 PLN (16 389 zł/m2)

2
-
36 m2
1972
15890704 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27883403 15890704 Działka budowlana - inwestycyjna przy ulicy Igołomskiej Działka budowlana o powierzchni 8089 m 2 w kształcie dwóch przylegających prostokątów o wymiarach: 30x180 m oraz 15x150 m. Działka płaska i niezagospodarowana, poło...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 498 000 PLN

-
-
8098 m2
-
15819563 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26577032 15819563 Krowodrza, ul. Radzikowskiego. Mieszkanie 1-pokojowe - 26,32 m 2 z balkonem. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z 2003 r. Składa się z pokoju o pow. 16,60 m 2 , z wyjściem na balkon, jasnej kuchni z wejściem ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

475 000 PLN (18 269 zł/m2)

1
-
26 m2
2003
15702950 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 24241913 15702950 Na sprzedaż: Przestronne mieszkanie dwupoziomowe - idealne dla rodziny Oferujemy funkcjonalne, mieszkanie o powierzchni 123,1 m² , położone na 1 i 2 piętrze w 2-piętrowym budynku z 2024r. Nieruchomość sprzedawana w stanie dewelope...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 480 000 PLN (12 033 zł/m2)

5
-
123 m2
2024
15667424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23600039 15667424 Kurdwanów, ul. Kordiana. Atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 51,64 m2 z osobną kuchnią i dużym balkonem. Mieszkanie narożne, rozkładowe, na 4 piętrze w 6 piętrowym apartamentowcu. Budynek z 2019 r. W skład mieszkania wchodz...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

860 000 PLN (16 863 zł/m2)

3
-
51 m2
2019
15294604 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15016334 15294604 *zdjęcia należą do właściciela oferty. Dom wolno stojący na osiedlu domów jednorodzinnych w Czyżynach o pow.: 230,03 m 2 , na działce - 665 m 2 . Przestronny, komfortowy dom w bardzo dobrym stanie, 3 kondygnacyjny z 2-ma garażami na d...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 000 PLN (13 913 zł/m2)

5
2
230 m2
1970
15890412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27876207 15890412 Opiekun oferty: Bartosz Heintel. 602 101 602Na sprzedaż mieszkanie w inwestycji przy ul. Jana Długosza w dzielnicy Podgórze. Otoczenie nieruchomości:Otoczenie nieruchomości to połączenie miejskiej infrastruktury z naturalnym spokojem. W najbliższej o...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

930 000 PLN (21 628 zł/m2)

2
1
43 m2
2021