• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 4 194

13893198 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 2200108 13893198 Kraków Stare Miasto ! Mieszkanie z historią i duszą. Przestronne mieszkanie znajdujące się w centrum Krakowa, w bezpośredniej bliskości Rynku Głównego, w zabytkowej przedwojennej kamienicy z 1908 roku. Mieszkanie do remontu, jednak posiada ogromny po...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 820 000 PLN (35 000 zł/m2)

3
1
52 m2
1908
13893194 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 2200086 13893194 Kraków Stare Miasto ! Mieszkanie z historią i duszą. Przestronne mieszkanie znajdujące się w centrum Krakowa, w bezpośredniej bliskości Rynku Głównego, w zabytkowej przedwojennej kamienicy z 1908 roku. Mieszkanie do remontu, jednak posiada ogromny po...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 297 000 PLN (35 074 zł/m2)

3
1
94 m2
1908
13894638 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 2201505 13894638 Do sprzedaży nieruchomość komercyjna z halą magazynową o pow. 250 m2. Nieruchomość uzbrojona, położona przy głównej drodze - niebawem S7- z wjazdem i wyjazdem dla TIR, możliwy każdy rodzaj działalności, z wydaną WZ na budowę hali magazynowo-biurowej ...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 000 PLN (833 zł/m2)

-
-
3600 m2
-
13893225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 2200123 13893225 Kraków Stare Miasto ! Mieszkanie z historią i duszą. Przestronne mieszkanie znajdujące się w centrum Krakowa, w bezpośredniej bliskości Rynku Głównego, w zabytkowej przedwojennej kamienicy z 1908 roku. Mieszkanie do remontu, jednak posiada ogromny po...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 491 000 PLN (35 500 zł/m2)

2
1
42 m2
1908
13893183 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 2200105 13893183 Kraków Stare Miasto ! Mieszkanie z historią i duszą. Przestronne mieszkanie znajdujące się w centrum Krakowa, w bezpośredniej bliskości Rynku Głównego, w zabytkowej przedwojennej kamienicy z 1908 roku. Mieszkanie do remontu, jednak posiada ogromny po...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 142 000 PLN (35 115 zł/m2)

3
1
61 m2
1908
13893200 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 2200101 13893200 Powierzchnia ok.300 m2 (do uzyskania co najmniej 580 m2 PUM) na Starym Mieście, w bliskiej odległości do Plant i Rynku Głównego, w zabytkowej przedwojennej kamienicy. Kalenica na wysokości 6 m!.Niewątpliwym atutem jest stosunek metrażu do ceny i pre...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 000 000 PLN (20 000 zł/m2)

2
1
300 m2
1908
14636271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 153299 14636271 Duży dom wolnostojący posadowiony na działce 10 ar. Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny na kształtnej, 10 arowej działce.Dom posiada 2 kondygnacje z niezależną klatką schodową. Powierzchnia po podłodze to około 200m2.Parter:- salon- zamknięt...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 200 000 PLN (11 000 zł/m2)

6
2
200 m2
1992
15871909 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27480647 15871909 Wyjątkowe mieszkanie na ostatnim piętrze - prywatność, światło i panorama Krakowa Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 93,76 m², położone na 6 - ostatnim piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Myśliwskiej. Jedyny lokal na pi...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 550 000 PLN (16 667 zł/m2)

3
-
93 m2
2023
15889564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27853039 15889564 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOferta na wyłączność biura nieruchomości Nieruchomości ProfesjonalnieOferuję przestronne mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 62 m².Składa się ono z trzech pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki i oddzielnej t...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

660 000 PLN (10 645 zł/m2)

3
-
62 m2
1978
15886639 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27763054 15886639 Na sprzedaż mieszkanie typu studio ul. Wrocławska Świętokrzyska Z przyjemnością oferujemy jednopokojowe mieszkanie w dzielnicy Krowodrza. Mieszkanie położone jest na 3 piętrze i jest o powierzchni 23,35 m2 składa się z: - ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

450 000 PLN (19 565 zł/m2)

1
-
23 m2
2013
15886640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27763060 15886640 Na sprzedaż nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie Osiedle Oficerskie w okolicy ul Rakowickiej. Przestronne mieszkanie o powierzchni 63m2 położone jest na pierwszym piętrze i składa się z: - salonu aneksem kuchennym - 2 sypialni, - łazienki, - przedpoko...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 099 000 PLN (17 444 zł/m2)

3
-
63 m2
2017
15889117 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27844759 15889117 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na os. Kliny.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 36m2 z balkonem na os. Kliny, KrakówOferujemy mieszkani...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

510 000 PLN (14 167 zł/m2)

2
1
36 m2
2020