• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 4 192

15787514 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25930686 15787514 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, przy Plantach Krakowskich.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż apartament ok. 22 m2 w luksusowej kamienicy z windą, ...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

698 560 PLN (31 753 zł/m2)

1
1
22 m2
-
15889022 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27840697 15889022 Szukasz mieszkania pod inwestycję? Chcesz ulokować swój kapitał z wizją zysku, Zapraszamy na prezentację mieszkania w kamienicy przy ulicy Sołtyka w Śródmieściu. Doskonała lokalizacja w centrum miasta, blisko głównych atrakcji Krakowa spr...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

627 000 PLN (19 594 zł/m2)

1
-
32 m2
1915
15882095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27657322 15882095 Opiekun oferty: Bartosz Heintel. 602 101 602Na sprzedaż mieszkanie w inwestycji przy ul. Mitkowskiego 4 w dzielnicy Dębniki - Kraków. Otoczenie nieruchomości:Otoczenie nieruchomości to połączenie miejskiej infrastruktury z naturalnym spokojem. W najb...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

930 000 PLN (19 787 zł/m2)

2
1
47 m2
2019
15845077 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 26850388 15845077 Na sprzedaż garaż zlokalizowany na osiedlu Grzegórzki - Aleja Pokoju (odcinek między Nullo a Rondem Grzegórzeckim, obok Szafera i Kordylewskiego). Unikat na rynku - garaż nie jest miejscem postojowym a stanowi odrębną, murow...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

240 000 PLN (16 000 zł/m2)

11
-
15 m2
1968
15805345 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26304569 15805345 Niezwykle klimatyczne, duże mieszkanie w zadbanej kamienicy przy ul. Lenartowicza w Krakowie! Mam przyjemność zaoferowania wyjątkowego mieszkania położonego w sercu Krakowa, w kamienicy tuż obok Placu Inwalidów, zaledwie kwadrans s...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 590 000 PLN (15 743 zł/m2)

3
-
101 m2
1935
14741530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 175993 14741530 Oferujemy na sprzedaż przytulną kawalarkę w ścisłym centrum Krakówa - Aleja Pokoju! W skład kawalerki wchodzi : - pokój który przez swój kształt kwadratu jest bardzo ustawny. We wnękach są regały z p&amp...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

490 000 PLN (20 417 zł/m2)

1
-
24 m2
1968
15612765 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 22455845 15612765 * zdjęcia należą do właściciela oferty Na sprzedaż miejsce w hali garażowej w budynku ul. Przewóz 40e (Kraków, Płaszów). 3 piętro, wjazd typu ślimak, budynek z windą. 40 tyś. do negocjacji Zapraszam do kontak...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

40 000 PLN (3 333 zł/m2)

11
-
12 m2
2012
15888950 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27832567 15888950 Ceniona i poszukiwana lokalizacja w Bronowicach . Mieszkanie na 1 piętrze w niskim 3 kondygnacyjnym blok z lat 60 tych . Aktualny rozkład : 2 osobne pokoje ,oddzielna kuchnia , przedpokój ,łazienka z wc. . Ogrzewanie miejskie . Aktualnie zostały wymi...

Kraków (Małopolskie, gm. Kraków)

693 000 PLN (14 143 zł/m2)

2
-
49 m2
1960
15888949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27832568 15888949 2 pokojowe mieszkanie o pow.37,5 m2 + piwnica 8m2 na piątym piętrze w wieżowcu z windą . Bardzo korzystna lokalizacja przy pętli MPK Azory . Aktualny rozkład : Salon z aneksem kuchnnym oraz osobna sypialnia . Lokal po remoncie - łazienka w stanie dew...

Kraków (Małopolskie, gm. Kraków)

560 000 PLN (15 135 zł/m2)

2
-
37 m2
1980
15869138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27402051 15869138 1 pokojowe mieszkanie o pow.25,28m2 z ciemną kuchnią . Lokal na parterze z dobudowanym balkonem zatwierdzona inwestycja i opłacona Ogrzewanie i ciepła woda z MPcu . Stan do generalnego remontu i wlasnej aranżacji otwarcie aneksu kuchennego na salo...

Kraków (Małopolskie, gm. Kraków)

350 000 PLN (14 000 zł/m2)

1
1
25 m2
1976
15888804 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27826705 15888804 NA SPRZEDAŻ 3 POKOJOWE MIESZKANIE - OŚ. KALINOWE, NOWA HUTA, KRAKÓW Nieruchomość zlokalizowana jest w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Kraków. Mieszkanie o powierzchni ok 44m2 położone jest na 8 piętrze i składa się...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

545 000 PLN (12 386 zł/m2)

3
-
44 m2
-
15817855 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26607414 15817855 Na sprzedaż dwupokojowe pokojowe mieszanie położone w dzielnicy Kazimierz zaledwie kilka minut spacerem od płyty Rynku Głównego Mieszkanie o powierzchni ok 40,51 m2 położone jest na 1 piętrze kamienicy położonej w okolicy ul Krakowskiej. Mieszka...

Kraków (Kazimierz) (Małopolskie, gm. Kraków)

889 000 PLN (22 225 zł/m2)

2
-
40 m2
-