• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 4 192

15612765 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 22455845 15612765 * zdjęcia należą do właściciela oferty Na sprzedaż miejsce w hali garażowej w budynku ul. Przewóz 40e (Kraków, Płaszów). 3 piętro, wjazd typu ślimak, budynek z windą. 40 tyś. do negocjacji Zapraszam do kontak...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

40 000 PLN (3 333 zł/m2)

11
-
12 m2
2012
15888950 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27832567 15888950 Ceniona i poszukiwana lokalizacja w Bronowicach . Mieszkanie na 1 piętrze w niskim 3 kondygnacyjnym blok z lat 60 tych . Aktualny rozkład : 2 osobne pokoje ,oddzielna kuchnia , przedpokój ,łazienka z wc. . Ogrzewanie miejskie . Aktualnie zostały wymi...

Kraków (Małopolskie, gm. Kraków)

693 000 PLN (14 143 zł/m2)

2
-
49 m2
1960
15888949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27832568 15888949 2 pokojowe mieszkanie o pow.37,5 m2 + piwnica 8m2 na piątym piętrze w wieżowcu z windą . Bardzo korzystna lokalizacja przy pętli MPK Azory . Aktualny rozkład : Salon z aneksem kuchnnym oraz osobna sypialnia . Lokal po remoncie - łazienka w stanie dew...

Kraków (Małopolskie, gm. Kraków)

560 000 PLN (15 135 zł/m2)

2
-
37 m2
1980
15869138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27402051 15869138 1 pokojowe mieszkanie o pow.25,28m2 z ciemną kuchnią . Lokal na parterze z dobudowanym balkonem zatwierdzona inwestycja i opłacona Ogrzewanie i ciepła woda z MPcu . Stan do generalnego remontu i wlasnej aranżacji otwarcie aneksu kuchennego na salo...

Kraków (Małopolskie, gm. Kraków)

350 000 PLN (14 000 zł/m2)

1
1
25 m2
1976
15817855 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26607414 15817855 Na sprzedaż dwupokojowe pokojowe mieszanie położone w dzielnicy Kazimierz zaledwie kilka minut spacerem od płyty Rynku Głównego Mieszkanie o powierzchni ok 40,51 m2 położone jest na 1 piętrze kamienicy położonej w okolicy ul Krakowskiej. Mieszka...

Kraków (Kazimierz) (Małopolskie, gm. Kraków)

889 000 PLN (22 225 zł/m2)

2
-
40 m2
-
14940855 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 5217231 14940855 NA SPRZEDAŻ LOKAL USŁUGOWY 69m2 W OKOLICY UL CIESZYŃSKIEJ, MAZOWIECKIEJ, KROWODRZA Mamy przyjemność zaprezentować na wynajem parterowy lokal handlowo-usługowy z dużą witryną o powierzchni 69 m2 (open space). W lokalu jest zainstalowana klimatyza...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 380 000 PLN (20 000 zł/m2)

11
-
69 m2
2016
15884223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27696294 15884223 Do wynajęcia nowoczesne nowe, w pełni umeblowane mieszkanie z klimatyzacją. Nieruchomość o powierzchni ok. 36 m², położone na 10. piętrze w 14-piętrowym apartamentowcu w prestiżowej inwestycji Młyny Mogilska w Krakowie. Składa się z: ...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

890 000 PLN (25 429 zł/m2)

2
-
35 m2
2025
15738916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24916710 15738916 NA SPRZEDAŻ 2 POKOJOWE MIESZKANIE Z WIDOKIEM NA WISŁĘ ZABŁOCIE, RIVERSIDE Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 53,24 m2. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w inwestycji Riverside na Zabłociu i składa się z: -Dużego s...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 195 000 PLN (22 547 zł/m2)

2
-
53 m2
2017
15870805 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27439295 15870805 DO SPRZEDAŻY UNIKALNY I WYJĄTKOWY DWUPOZIOMOWY PENTHOUSE Z TARASEM O POWIERZCHNI 229 M2 W SAMYM SERCU STAREGO MIASTA SKŁADAJĄCY SIĘ Z : I poziom: - 2 sypialnie - salon - jadalnia - kuchnia - łazienki II poziom - sypialnia - łazienki - salon - ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 855 000 PLN (21 201 zł/m2)

5
-
229 m2
1906
15841415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26789550 15841415 NA SPRZEDAŻ KLIMATYZOPWANE 2 POKOJOWE MIESZKANIE 41M2 PRZY UL. ZABŁOCIE, RIVERSIDE, KRAKÓW Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 40,63 m2. Mieszkanie znajduje się na parterze w inwestycji Riverside na Zabłociu i składa się z: -...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

943 000 PLN (23 575 zł/m2)

2
-
40 m2
2017
15400634 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 17702266 15400634 NA SPRZEDAŻ LOKAL USŁUGOWY 96m2 W OKOLICY UL CIESZYŃSKIEJ, MAZOWIECKIEJ, KROWODRZA Mamy przyjemność zaprezentować na wynajem parterowy lokal handlowo-usługowy z dużą witryną o powierzchni 96 m2 (open space). Lokal posiada open space z wydzieloną ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 920 000 PLN (20 000 zł/m2)

11
-
96 m2
2016
15881567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27638464 15881567 DZIAŁKA BUDOWLANA W ZACHODNIEJ CZĘŚCI KRAKOWA DZIELNICA NOWA HUTA - DZIAŁKA TRZECIA Z TRZECH (C) Istnieje możliwość zakupu również działki drugiej (B) i pierwszej (A)DZIAŁKA Z BEZPOŚREDNIM DOSTĘPEM DO DROGI PUBLICZNEJ - UL. SUCHY JARNa sprzedaż najwi...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

545 000 PLN

-
-
3194 m2
-