• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 4 175

15896935 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27992353 15896935 Mieszkanie na sprzedaż - zielona okolica, piękny widok, dobra komunikacja Na sprzedaż oferuję przytulne mieszkanie o powierzchni 27,1 m² , położone na 4. piętrze w kameralnym bloku z 1963 roku. To idealna propozycja dla os...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

363 000 PLN (13 444 zł/m2)

1
-
27 m2
1963
15888352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27810243 15888352 Zdjęcia w ogłoszeniu należą do Właściciela oferty Kawalerka ok 20 m² ul. Lea 53 1. piętro winda Idealna pod wynajem, dla studenta lub seniora Na sprzedaż funkcjonalna, jasna kawalerka o powierzchni 20 m² , położon...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

400 000 PLN (21 053 zł/m2)

1
-
19 m2
1960
15861930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27217652 15861930 Klimatyczne mieszkanie na Ruczaju - idealne na start Jeśli szukasz mieszkania z charakterem, z szybkim dojazdem do centrum, a przy okazji w dobrej cenie, to miejsce może być strzałem w dziesiątkę. Ostatnie piętro w 4-piętrowym bloku z 1999...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

529 000 PLN (16 030 zł/m2)

2
-
33 m2
2000
15507139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20094115 15507139 Sprzedam gustownie wykończone, 2-pok mieszkanie (2 niezależne pokoje) w bliskim sąsiedztwie Placu Nowego. Możesz kupić działający biznes Do sprzedania mam przyjemność zaprezentować przestronne, 2-pok. mieszkanie o pow. 48,18 m 2 usytuowane na ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 050 000 PLN (21 875 zł/m2)

2
-
48 m2
1801
15885282 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27721880 15885282 Mieszkanie 2-pok. 37,85 m² 4. piętro z windą balkon widok na zieleń Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,85 m², położone na 4. piętrze w 10‑piętrowym bloku z lat 80‑tych. Budynek wyposażony jest w dwi...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

570 000 PLN (15 405 zł/m2)

2
-
37 m2
1982
15812490 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26526101 15812490 Wyjątkowe mieszkanie 117 m² w sercu Krakowa - ul. Grodzka 15 ładna, odrestaurowana kamienica. Idealna lokata kapitału - nieruchomości w tej lokalizacji nie tracą na wartości Tylko w naszym Biurze! Agentów zaprasza...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 650 000 PLN (22 650 zł/m2)

3
-
117 m2
1850
15896936 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27992355 15896936 Sprzedam widokowe, 3-pokojowe mieszkanie na Masarskiej 8 ostatnie piętro miejsce garażowe, z balkonu widok na Wawel. Tylko w naszym Biurze, mamy klucze do nieruchomości. Do sprzedaży mam przyjemność zaprezentować 3-po...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 459 000 PLN (25 155 zł/m2)

3
-
58 m2
2016
15878990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27605479 15878990 Nowoczesne, słoneczne 3-pok. mieszkanie z dużym balkonem i ładnym widokiem miejsce garażowe Do sprzedaży mam przyjemność zaprezentować jasne, komfortowe mieszkanie położone w nowoczesnym budynku z 2021 roku . Lokal znajduje się n...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 075 000 PLN (17 623 zł/m2)

3
-
61 m2
2021
15835270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26722817 15835270 Dwupoziomowe mieszkanie na Starych Dębnikach (ul. Praska) - przy Parku Dębnickim 96,54 m² 5 pokoi dobra oferta dla rozwojowej rodziny do remontu lub odświeżenia wg własnych potrzeb Tylko w naszym Biurze Na sprzedaż funk...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 599 900 PLN (16 494 zł/m2)

5
-
97 m2
1997
15480194 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19499329 15480194 Sprzedam 2-pok. mieszkanie na Ruczaju, ul. Lubostroń, Czerwone Maki Dobra propozycja inwestycyjna (można przejąć aktualnych najemców) Do sprzedaży oferuję mieszkanie o pow. 36,91m 2 usytuowane na 2.piętrze w 3-pi...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

599 000 PLN (16 639 zł/m2)

2
-
36 m2
2003
15827492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26647721 15827492 Nowa, niższa cena - oferta ważna tylko do 15.maja! Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie inwestycja Petrażyckiego residence miejsce parkingowe naziemne Możliwość wydzielenia dodatkowych 2 pokoi Do sprzedaży mam przyjemność zaprezen...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

870 000 PLN (10 741 zł/m2)

4
-
81 m2
2018
15671939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23682415 15671939 2-pok mieszkanie (z możliwością aranżacji na 3) w inwestycji Bunscha Park ul. Federowicza miejsce garażowe kom.lokatorska Tylko w naszym Biurze Do sprzedaży oferuję nowoczesne, 2-pok. mieszkanie wykończone w 2018 r. zielonej, ...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

779 000 PLN (16 935 zł/m2)

2
-
46 m2
2018