• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 4 175

15829704 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26648151 15829704 Jasne, ustawne mieszkanie w kamienicy z windą przy ul, Chopina, Krowodrza, obok Parku Krakowskiego - rzadko dostępna oferta na rynku Tylko w naszym Biurze Do sprzedaży oferuję przestronne, dwustronne mieszkanie położone na 1. piętr...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 239 000 PLN (18 493 zł/m2)

2
-
67 m2
1937
15897851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28011209 15897851 W ofercie 2 pokojowe mieszkanie 43,8 m2 z oddzielną jasną kuchnią oraz piwnicą przy ulicy Turniejowej. Oferta dostępna tylko w naszym biurze! ATUTY! * dobra cena * funkcjonalny układ * zieleń przed oknami * doskonała infrastruktura i k...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

569 000 PLN (13 233 zł/m2)

2
-
43 m2
1995
15897784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 28009769 15897784 *** 0% prowizji, bez podatku PCC! ****** Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera! ***Na sprzedaż nowe, komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem o powierzchni 89 m2 do którego przynależy 150-metrowy ogródek oraz jedno miejsce parkingowe (z moż...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 149 000 PLN (12 910 zł/m2)

4
2
89 m2
2025
15887643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27789738 15887643 Kraków - Os. Oświecenia Gotowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,26 m², położone na 3 piętrze ...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

785 000 PLN (12 460 zł/m2)

3
-
63 m2
1989
15897786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28009780 15897786 Na sprzedaż jasne, dwustronne i bardzo przytulne mieszkanie o powierzchni 46,22 m², położone na spokojnym i zielonym osiedlu Na Wzgórzach w Krakowie. Mieszkanie jest świeżo po remoncie i gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów fina...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

619 000 PLN (13 457 zł/m2)

2
-
46 m2
1960
15896400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27979322 15896400 Na sprzedaż funkcjonalne, bardzo dobrze utrzymane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,91 m², położone przy ul. Chmieleniec na krakowskim Ruczaju. Lokal znajduje się na 1 piętrze w zadbanym budynku i jest gotowy do wprowadzenia bez konie...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

738 000 PLN (16 043 zł/m2)

3
-
46 m2
2005
15870569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27430527 15870569 *** 0% prowizji, bez podatku PCC - prezentacje również w weekendy ****** Zakończenie inwestycji w II kwartale 2026 r. ***Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,14 m2 zlokalizowane w kameralnym kompleksie mieszkaniowym na Prądniku Bi...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

649 000 PLN (14 750 zł/m2)

2
1
44 m2
2025
15868943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27395220 15868943 *** 0% prowizji, bez podatku PCC! ****** Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera! ***Na sprzedaż komfortowy, 5-pokojowy segment o powierzchni całkowitej 75 m2 (pow. użytkowa 67 m2) z 65-metrowym ogródkiem położony w rejonie ul. Łokietka, w cichej i spoko...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

989 000 PLN (13 187 zł/m2)

5
2
75 m2
2026
15897761 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28009579 15897761 Kraków - Stare Miasto ul. Batorego 52,3 m² lokal usługowy centrum Na sprzedaż atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 52,3 m², zlokalizowany w ścisłym centrum Krakowa - przy ul. Batorego, zaledwie ok. 10 minut s...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

449 000 PLN (8 635 zł/m2)

11
-
52 m2
1930
15897747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 28009515 15897747 Kraków - Stare Miasto ul. Batorego 52,3 m² lokal usługowy centrum Na sprzedaż atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 52,3 m², zlokalizowany w ścisłym centrum Krakowa - przy ul. Batorego, zaledwie ok. 10 minut s...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

449 000 PLN (8 635 zł/m2)

3
-
52 m2
1930
15897745 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 28009516 15897745 Kraków, Prądnik Biały - ul. Mackiewicza 4-pokojowe mieszkanie 70,5 m² + loggia + duża piwnica Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 70,5 m², położone na 1 piętrze w kameralnym, niskim blo...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

880 000 PLN (12 571 zł/m2)

4
-
70 m2
1982
15897746 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 28009517 15897746 Dom w zielonej okolicy Krakowa 3 kondygnacje ogród 120 m² Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny podzielony na dwie niezależne części - odpowiednik...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 255 000 PLN (9 654 zł/m2)

5
1
130 m2
2026