• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 4 173

15897746 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 28009517 15897746 Dom w zielonej okolicy Krakowa 3 kondygnacje ogród 120 m² Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny podzielony na dwie niezależne części - odpowiednik...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 255 000 PLN (9 654 zł/m2)

5
1
130 m2
2026
15893392 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom Premium/Ogród/ Fotowoltaika/ Miejsce Postojowe 27910112 15893392 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży eleganckiego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego przy ul. Tynieckiej — w prestiżowej i zielonej części Krakowa, tuż przy Tynieckim Parku Krajobrazowym. To wyjątkowa nieruchomość dla osób ceniących ...

Kraków (Małopolskie, gm. Kraków)

1 500 000 PLN (14 019 zł/m2)

4
2
107 m2
2020
15882148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27658010 15882148 Nowoczesne mieszkanie 75 m² - Kraków, Kliny, ul. Małysiaka Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 75 m², położone na 1. piętrze w nowoczesnym budynku z 2020 roku, w spokojnej i zielonej części Krakowa -...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

999 000 PLN (13 875 zł/m2)

3
-
72 m2
2020
15893519 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27913519 15893519 3 pokoje 57 m² Wola Duchacka ul. Klonowica m. postojowe OPIS NIERUCHOMOŚCI: Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m², położone na 3. piętrze w budynku z 2014 roku przy ul. Klonowica , w dzielnicy...

Kraków (Podgórze Duchackie), Sebastiana Klonowica

849 000 PLN (14 895 zł/m2)

3
1
57 m2
2014
15893651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27915379 15893651 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Półkole w Krakowie (Grzegórzki Dąbie) o powierzchni 48 m . Mieszkanie składa się z 3 niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, WC, przedpokoju oraz balkonu. Do lokalu przynal...

Kraków (Grzegórzki), Półkole

699 900 PLN (14 581 zł/m2)

3
1
48 m2
1970
15572350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 21586377 15572350 4 pokoje, 2 poziomy - 91,1m2 - Ruczaj Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 91,1m2 usytuowane na trzecim piętrze w budynku z 2000 roku. Lokal znajduje się przy ulicy Kobierzyńskiej i składa si...

Kraków (Dębniki), Kobierzyńska

999 000 PLN (10 978 zł/m2)

4
1
91 m2
2000
15876202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27532925 15876202 Na sprzedaż: przestronne mieszkanie z ogromnym potencjałem ul. Pychowicka Zakrzówek RUCZAJ Ul. Pychowicka to jedna z tych lokalizacji w Krakowie, które same w sobie stanowią dużą wartość - spokojna, zielona okolica tuż...

Kraków (Dębniki), Pychowicka

1 290 000 PLN (16 753 zł/m2)

3
1
77 m2
2009
15876201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27532926 15876201 Na sprzedaż gotowe do wejścia, ładne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie (50,9 m2). Nowe budownictwo (2012r.,). Parter, blok 5-cio piętrowy (winda). Ogródek. Miejsce postojowe. Podgórze - Mały Płaszów - świetn...

Kraków (Podgórze), Myśliwska

749 000 PLN (14 980 zł/m2)

2
1
50 m2
2013
15866256 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27317526 15866256 Na sprzedaż: funkcjonalne mieszkanie - os. Kalinowe Na sprzedaż oferujemy ustawne mieszkanie o powierzchni 46,85 m² , zlokalizowane na 3. piętrze w zadbanym bloku na osiedlu Kalinowym. mieszkanie składa się z dużego umeblowanego salo...

Kraków (Bieńczyce), os. Kalinowe

595 000 PLN (12 935 zł/m2)

2
1
46 m2
1960
15892684 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27899513 15892684 KROWODRZA - INWESTYCJA LOKAL WYNAJĘTY DLA SIECÓWKI SPOŻYWCZEJ Zdjęcia mają charakter poglądowy i mogą zawierać elementy wizualizacji komputerowej. Oferujemy do sprzedaży atrakcyjny lokal handlowo-biurowy o powierzchni 96...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 880 000 PLN (19 583 zł/m2)

1
-
96 m2
2015
15870775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27438979 15870775 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, przestronne mieszkanie z widokiem na Park Lotników. Rozkład mieszkania: położony jest na 4 piętrze w 4 piętrowym nowoczesnym budynku, z całodobową ochroną ...

Kraków (Czyżyny), Lema

1 790 000 PLN (22 658 zł/m2)

4
1
79 m2
2022
15851819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27022377 15851819 Twoje gotowe mieszkanie w sercu Prądnika Białego - wprowadź się od zaraz! Kawalerka 30,9 m² z balkonem Prądnik Biały ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej 580 000 zł Na sprzedaż przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30,9 m&sup2...

Kraków (Prądnik Biały), Kuźnicy Kołłątajowskiej

565 000 PLN (18 833 zł/m2)

1
1
30 m2
2014