• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 4 173

15896441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27980245 15896441 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie 42,61 m2 balkon Nowa Huta - os. Jagiellońskie Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,61 m², położone na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku z lat 60-tyc...

Kraków (Nowa Huta), os. Jagiellońskie

670 000 PLN (15 581 zł/m2)

2
1
43 m2
1964
15646469 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23222552 15646469 Kawalerka przy ul. Myczkowskiego z balkonem. Na sprzedaż oferuję atrakcyjne mieszkanie o powierzchni użytkowej 35,31 m², położone na II piętrze w 3-piętrowym budynku z 2005 roku. Nieruchomość znajduje się na kameralnym, zamkniętym osied...

Kraków (Bronowice), Myczkowskiego

640 000 PLN (18 286 zł/m2)

1
1
35 m2
2004
15810603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26414488 15810603 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne i funkcjonalne 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,67 m², zlokalizowane na 4.piętrze w pięciopiętrowym budynku z 2011r. w inwestycji osiedle 3 kolory, Bieżanów Nowy. Na powierzchnię ...

Kraków (Prokocim-Bieżanów), Mała Góra

790 000 PLN (14 906 zł/m2)

3
1
53 m2
2011
15686522 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23944025 15686522 SPRZEDAM GUSTOWNE 3-POKOJOWE MIESZKANIE W SWOSZOWICACH. Mieszkanie znajduje się w miejscu idealnym dla rodzin, pełnym zieleni oraz zaledwie 5 minut piechotą od placu zabaw, przystanku autobusowego oraz przystanku kolei regionalnych "K...

Kraków (Swoszowice), Macieja Dębskiego

770 000 PLN (15 714 zł/m2)

3
1
49 m2
2017
15836874 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26722885 15836874 SPRZEDAM FAJNE 3-POKOJOWE MIESZKANIE W SWOSZOWICACH. Mieszkanie znajduje się w miejscu idealnym dla rodzin, pełnym zieleni oraz zaledwie 5 minut piechotą od placu zabaw, przystanku autobusowego oraz przystanku kolei regionalnych "Krakó...

Kraków (Swoszowice), Macieja Dębskiego

675 000 PLN (13 776 zł/m2)

3
1
49 m2
2016
15790564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25970919 15790564 Oferujemy do sprzedania ustawne, przytulne trzypokojowe mieszkanie z dużym balkonem znajdujące się przy al. 29 Listopada. Mieszkanie usytuowanie jest na 8-piętrze w bloku z 2012 roku. Mieszkanie nie wymaga nakładów finansowych - po g...

Kraków (Prądnik Biały), al. 29 Listopada

848 000 PLN (17 306 zł/m2)

3
1
49 m2
2012
15848426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26937539 15848426 Dom w zabudowie bliźniaczej w Krakowie - ul. Szwedzka 208,46 m² powierzchni użytkowej Na sprzedaż funkcjonalny, dom w zabudowie bliźniaczej położony w jednej z najbardziej cenionych części Kraków - przy ul. Szwedzkiej, w dzielnicy ...

Kraków (Dębniki), Szwedzka

2 980 000 PLN (14 327 zł/m2)

7
4
208 m2
1970
15857616 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27128214 15857616 P roponuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie (82,79m2) Kraków Krowodza przy ul. Poznańskiej w apartamentowcu ,,Kamienice Herbowe,, Nieruchomość położona na 2-pierwszym piętrze w 5-piętrowym budynku z 2008roku. Budynek posiada portie...

Kraków (Krowodrza), Poznańska

1 578 000 PLN (19 244 zł/m2)

3
1
82 m2
2008
15867829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27352767 15867829 Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe - Kraków, ul. Feliksa Wrobela. Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o układzie idealnym dla rodziny. Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku z ...

Kraków (Podgórze), Feliksa Wrobela

845 000 PLN (13 413 zł/m2)

4
1
63 m2
2025
15867830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27352770 15867830 Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 4-pokojowe - Kraków, ul. Feliksa Wrobela. Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o układzie idealnym dla rodziny. Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku z ...

Kraków (Podgórze), Feliksa Wrobela

945 000 PLN (13 125 zł/m2)

4
1
72 m2
2025
15872756 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27501814 15872756 Jasne, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Kraków - Dębniki, ul. Praska. Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne i pełne światła mieszkanie o powierzchni ok. 35,4 m², położone na 1. piętrze w kameralnym, zadbanym budynku z lat 40. T...

Kraków (Dębniki), Praska

638 000 PLN (18 229 zł/m2)

2
1
35 m2
1940
15878802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27601966 15878802 Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o pow. 43 m2 zlokalizowane przy ul. Myśliwskiej - Płaszów. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym bloku z 2025 roku. Blok posiada windę cichobieżną. Mieszkanie nigdy nie było zamieszkałe. M...

Kraków (Podgórze), Myśliwska

775 000 PLN (18 023 zł/m2)

2
1
43 m2
2025