• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 4 173

15889703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27859031 15889703 3-pokojowe mieszkanie 68 m² z dwoma balkonami Mydlniki garaż podziemny spokojna zielona okolica Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68 m², położone na 1. piętrze kameralnego, dwupiętrowego budynku z...

Kraków (Bronowice), Godlewskiego

949 000 PLN (13 956 zł/m2)

3
1
68 m2
2008
15890136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27872064 15890136 Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m², położone w dobrze skomunikowanej i zielonej części Krakowa - Płaszowa ul. Ks. Ignacego Stoszki. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w 2-piętrowym budynku (bez windy) ...

Kraków (Podgórze), ks. Ignacego Stoszki

834 400 PLN (14 900 zł/m2)

2
1
56 m2
2007
15890137 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27872066 15890137 Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią przy ul. Pachońskiego - Prądnik Biały. Prądnik Biały jest cudowną dzielnicą - jest pełna zieleni, terenów spacerowych oraz dostępu do wszelakich usług, szkół i infrastruk...

Kraków (Prądnik Biały), Henryka Pachońskiego

870 000 PLN (14 746 zł/m2)

3
1
59 m2
1978
15280239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 14609313 15280239 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem Ruczaj ul. Piltza Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo przytulne mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią o powierzchni 42,5 m², położone na wysokim parterze nowoczesnego, 4-piętrowego budynku z 2014 ...

Kraków (Dębniki), dr. Jana Piltza

688 000 PLN (16 381 zł/m2)

2
1
42 m2
2012
15897539 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28005754 15897539 Dodatkowo: piwnica; Rozkład: dwustronny; BARDZO DOBRA INWESTYCJA NA WYNAJEM - centrum, okolice AGH i UP, ul. Rydla, 5 minut pieszo do UP, 15 minut pieszo do AGH, 7 przystanków tramwajem do Rynku. 49m2, 2-niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, łazien...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

750 000 PLN (15 306 zł/m2)

2
1
49 m2
-
15897451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 28003493 15897451 Na sprzedaż przestronne i bezczynszowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 114 m², położone w spokojnej i zielonej części Krakowa - Opatkowicach. To idealna propozycja dla rodzin, które szukają komfortowej przes...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 199 000 PLN (10 518 zł/m2)

5
-
114 m2
2014
15897452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 28003491 15897452 Dodatkowo: 2 balkony, garaż pod budynkiem, wózkownia, winda; Rozkład: do własnej aranżacji; Ruczaj, ul. Kobierzyńska, blisko Kampusu UJ na Ruczaju. MIESZKANIA NOWE, 2025r., BUDOWA ZAKOŃCZONA, OSTATNIE WONE MIESZKANIA, DOSTĘPNE OD ZARAZ - PROMOCYJNE ...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

834 150 PLN (13 454 zł/m2)

3
1
62 m2
-
15897453 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 28003492 15897453 Dodatkowo: balkon, garaż pod budynkiem, komórka lokatorska, winda; Rozkład: do własnej aranżacji; Ruczaj, ul. Kobierzyńska, blisko Kampusu UJ na Ruczaju. MIESZKANIA NOWE, 2025r., BUDOWA ZAKOŃCZONA, DOSTĘPNE OD ZARAZ. 49,5m2, 3-pokoje, aneks kuchenny...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

790 080 PLN (16 124 zł/m2)

3
1
49 m2
-
15897239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27998832 15897239 W ofercie nowoczesny, 5-pokojowy segment o powierzchni 112,73 m2 z ogródkiem oraz miejscem postojowym w formie wiaty, położony w zielonej, dobrze skomunikowanej okolicy przy ulicy Nałkowskiej. Dostępne 5 i 6-pokojowe segmenty z ogródkami do 172 m...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

960 000 PLN (8 571 zł/m2)

5
-
112 m2
2025
15895350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27962107 15895350 Oferuję na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 61,59 m2 w dobrze skomunikowanej części Krakowa. Lokal znajduje się na poziomie -1 (mimo tego poziomu w lokalu są duże okna wychodzące na dziedziniec oraz małe na wysokości chodnika). Lokal posiada 2 w...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

718 000 PLN (11 658 zł/m2)

5
-
61.59 m2
1920
15897240 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27998833 15897240 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI DANAX KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI ORAZ PODATKU PCC Sidzina - komfortowy apartament 5 pokojowy o pow. 112,73 m2, z ogródkiem o pow. ok. 106 m2 (dostępne także inne opcje). Dodatkowo...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

960 000 PLN (8 571 zł/m2)

5
2
112 m2
2025
15764798 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25454585 15764798 STARE PODGÓRZE - ul. Kalwaryjska 2 pokoje 56,4 m² Loggia bardzo jasne, dwustronne mieszkanie. Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,4 m², położone w sercu jednej...

Kraków (Podgórze), Kalwaryjska

849 000 PLN (15 161 zł/m2)

2
1
56 m2
1965