• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 4 173

15848898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26951196 15848898 4 POKOJE Z BALKONEM, UL. BOHOMOLCA - PRĄDNIK CZERWONY Do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie z balkonem (ekspozycja płn-zach) o pow. 79,46 m2 zlokalizowane na 2 piętrze w bloku z windą. Osiedle ogrodzone, monitorowane. Miejsca postojowe tylko dla...

Kraków (Prądnik Czerwony), Bohomolca

1 498 000 PLN (18 962 zł/m2)

4
1
79 m2
2018
15857467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27122453 15857467 DOM WOLNOSTOJĄCY UL. ODRZYWOLSKIEGO - DĘBNIKI, PYCHOWICE Do sprzedaży dom z 2008 roku, posadowiony na 8-arowej działce, na ul. Odrzywolskiego. Nieruchomość sprzedawana w stanie do wykończenia, umożliwia remont zgodnie z własnym stylem oraz indy...

Kraków (Dębniki), Sławomira Odrzywolskiego

2 949 000 PLN (11 299 zł/m2)

7
3
261 m2
2008
15887612 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27788072 15887612 2 POKOJE Z BALKONEM NA UL. J. CONRADA - KROWODRZA Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z balkonem (ekspozycja pd) o pow. 47,78 m2 zlokalizowane na 2 piętrze nowego bloku z 2025 roku. Mieszkanie wykończone w nowoczesnym stylu, wszystkie meble na ...

Kraków (Krowodrza), Josepha Conrada

870 000 PLN (18 511 zł/m2)

2
1
47 m2
2025
15887692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27791215 15887692 2 POKOJE Z LOGGIĄ NA UL. BRATYSŁAWSKIEJ - KROWODRZA Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie z loggią (ekspozycja pd-zach.) o pow. 51,14 m2 zlokalizowane na 6 piętrze w 16 piętrowym apartamentowcu z windą. Z mieszkania roztacza się panoramiczny wido...

Kraków (Krowodrza), Bratysławska

799 900 PLN (15 684 zł/m2)

2
1
51 m2
2003
15847010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26900352 15847010 2 POKOJE Z OGRÓDKIEM, UL. DĘBSKIEGO - OPATKOWIECE Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o pow. 43,3m2 z ogródkiem na ul. Dębskiego. Nieruchomość zlokalizowana w zacisznej, zielonej części Opatkowic. - Osiedle przyjazne ...

Kraków (Swoszowice), Macieja Dębskiego

499 000 PLN (11 605 zł/m2)

2
1
43 m2
2014
15889353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27849001 15889353 3 OSOBNE POKOJE UL. CELNA - STARE PODGÓRZE Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o pow. 47 M2 zlokalizowane na parterze kamienicy z lat 1900. Mieszkanie zlokalizowane , w jednej z najatrakcyjniejszych części Krakowa - Stare Podgórze . - W blisk...

Kraków (Podgórze), Celna

790 000 PLN (16 809 zł/m2)

3
1
47 m2
1900
15890193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27874413 15890193 3 OSOBNE POKOJE Z BALKONEM UL. SŁOMIANA - OS.PODWAWELSKIE Tylko w naszym biurze Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o pow. 47,3 M2 zlokalizowane na 4 piętrze w bloku na ul. Słomianej. Rewelacyjna lokalizacja, nieopodal Ronda Grunwaldzkiego. ...

Kraków (Dębniki), Słomiana

698 000 PLN (14 851 zł/m2)

3
1
47 m2
1976
15893359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27909680 15893359 2 POKOJE Z BALKONEM NA UL. RYDLÓWKA - DĘBNIKI Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 5 7,35 m2 zlokalizowane na 4 piętrze nowoczesnego bloku z 2024 roku. Mieszkanie wykończone materiałami podwyższonej jakości zakupion...

Kraków (Podgórze), Rydlówka

1 190 000 PLN (20 877 zł/m2)

2
1
57 m2
2024
15888989 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27838342 15888989 DOM WOLNOSTOJĄCY UL. TURNIEJOWA - WOLA DUCHACKA Do sprzedaży dom z 2004 roku, posadowiony na działce o pow. 7,85 ar w doskonałej lokalizacji przy ul. Turniejowej. Na działce znajduje się dodatkowo murowany garaż wolnostojący z podpięciem wody i...

Kraków (Podgórze Duchackie), Turniejowa

2 950 000 PLN (13 409 zł/m2)

9
3
220 m2
2004
15786271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25900732 15786271 3-POKOJOWE MIESZKANIE Z DWOMA BALKONAMI W SĄSIEDZTWIE ZAKRZÓWKA LOKALIZACJA, BUDYNEK Prezentujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 76,79 m2, położone na 1-piętrze budynku przy ulicy Pychowickiej w atrakcyjnej części Ruczaj...

Kraków (Dębniki), Pychowicka

997 886 PLN (13 130 zł/m2)

3
1
76 m2
2009
15739586 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24934043 15739586 ŁADNE, ZADBANE 4-POKOJOWE Z WIDOKIEM NA ZIELEŃ PRĄDNIK CZERWONY LOKALIZACJA, BUDYNEK Prezentujemy atrakcyjne 4-pokojowe mieszkanie, położone na 3-piętrze budynku przy ulicy Łepkowskiego na Prądniku Czerwonym. Budyne...

Kraków (Prądnik Czerwony), Józefa Łepkowskiego

960 000 PLN (14 328 zł/m2)

4
1
67 m2
1980
15089530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 9482413 15089530 2-POKOJOWE MIESZKANIE W NOWYM BUDOWNICTWIE PRZY ULICY CYSTERSÓWGRZEGÓRZKI Prezentujemy zadbane mieszkanie o powierzchni 42,97 m2, położone na 3-piętrze 7-piętrowego budynku z dwoma windami. Budynek z 2015 ...

Kraków (Grzegórzki), Cystersów

860 000 PLN (20 000 zł/m2)

2
1
43 m2
2015