• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 4 173

15750072 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25117058 15750072 PRZESTRONNY, ATRAKCYJNY DOM NA DZIAŁCE W POBLIŻU LASU WOLSKIEGO W WYJĄTKOWYCH PRZEGORZAŁACH LOKALIZACJA, DZIAŁKA Prezentujemy bardzo atrakcyjną ofertę sprzedaży wolnostojącego domu, położonego na 4,75 ar działce w bardzo spokojne...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 499 000 PLN (10 865 zł/m2)

9
3
230 m2
1988
15760403 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25356882 15760403 KLIMATYCZNE 4-POKOJOWE Z DWOMA BALKONAMI W KAMERALNYM BUDOWNICTWIE W OTOCZENIU NATURY LOKALIZACJA, BUDYNEK Prezentujemy ładne, przestronne mieszkanie o powierzchni 65,29 m2, położone na 1-piętrze budynku przy ulicy Borkowskiej...

Kraków (Dębniki), Borkowska

960 000 PLN (14 769 zł/m2)

4
1
65 m2
2005
15766932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25515096 15766932 BARDZO ATRAKCYJNE, WYKOŃCZONE W WYSOKIM STANDARDZIE 3-POKOJOWE Z DUŻYM TARASEM ORAZ MIEJSCEM POSTOJOWYM W GARAŻU PODZIEMNYM LOKALIZACJA, BUDYNEK Prezentujemy bardzo ładne, w pełni wykończone i wyposażone mieszkanie o ...

Kraków (Prądnik Biały), Ignacego Grabczaka

895 000 PLN (18 265 zł/m2)

3
1
49 m2
2024
15526721 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20522770 15526721 ŁADNE 2-POKOJOWE MIESZKANIE W ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI i BUDYNKU LOKALIZACJA, BUDYNEK Prezentujemy klimatyczne mieszkanie o powierzchni 37,49 m2, położone na trzecimostatnim piętrze kamienicy przy ulicy Wielickiej. Kamienica...

Kraków (Podgórze), Wielicka

699 000 PLN (18 892 zł/m2)

2
1
37 m2
2007
15567574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 21499085 15567574 ŁADNY, ZADBANY DOM W BARDZO DOBREJ LOKALIZACJI LOKALIZACJA Prezentujemy jasny, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, położony na około 4-arowej działce w kameralnej uliczce w sąsiedztwie ulicy Nowosądeckie...

Kraków (Podgórze Duchackie), Braterska

1 795 000 PLN (11 809 zł/m2)

6
2
152 m2
1998
15786232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 25897904 15786232 SŁONECZNE 6-POKOJOWE W ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI LOKALIZACJA, BUDYNEK Prezentujemy jasne, przestronne mieszkanie położone na 4 piętrze 4-piętrowego budynku przy ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej w bardzo dobrze skomunikowanej, p...

Kraków (Prądnik Biały), Kuźnicy Kołłątajowskiej

1 150 000 PLN (10 455 zł/m2)

6
1
110 m2
1997
15624293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22698571 15624293 BARDZO ŁADNE, ZADBANE Z DUŻYM BALKONEM OSIEDLE PIASTÓW LOKALIZACJA, BUDYNEK Prezentujemy słoneczne, jasne mieszkanie o powierzchni 65,73 m2, położone na 5-piętrze budynku na Osiedlu Piastów. Budynek z 2021 roku,...

Kraków (Mistrzejowice), os. Piastów

1 150 000 PLN (17 424 zł/m2)

3
1
66 m2
2021
15795543 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26098836 15795543 ŁADNE, ZADBANE 2-POKOJOWE Z DUŻYM BALKONEM Prezentujemy zadbane, gotowe do wejścia mieszkanie położone w nowoczesnym budynku przy ulicy Śliwkowej w dzielnicy Czyżyny. LOKALIZACJA W okolicy bardzo dobra infrastruktura handlowo-usł...

Kraków (Czyżyny), Śliwkowa

869 000 PLN (17 039 zł/m2)

2
1
51 m2
2015
15728501 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24745194 15728501 PRZESTRONNE, SŁONECZNE 3-POKOJOWE Z BALKONEM ORAZ MIEJSCEM PARKINGOWYM Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 76,21 m2, położone na 7 piętrze (ostatnim) budynku przy ulicy Armii Krajowej w Bronowicach. Budynek z 2009 roku, estetyczny, otoc...

Kraków (Bronowice), Armii Krajowej

1 150 000 PLN (15 132 zł/m2)

3
1
76 m2
2009
15634986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22931106 15634986 PRZESTRONNE, SŁONECZNE, 2-POKOJOWE Z BALKONEM LOKALIZACJA, BUDYNEK Prezentujemy ładne mieszkanie o powierzchni 50,48 m2, położone na 4-piętrze w budynku przy ulicy Zdunów w Borku Fałęckim. Budynek z 2014 roku, estetyczny, zadb...

Kraków (Łagiewniki-Borek Fałęcki), Zdunów

779 000 PLN (15 275 zł/m2)

2
1
51 m2
2014
15710067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24369839 15710067 KLIMATYCZNE 2-POKOJOWE Z DWOMA BALKONAMI, MIEJSCEM GARAŻOWYM, KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ W KAMERALNYM BUDOWNICTWIE LOKALIZACJA, BUDYNEK Prezentujemy ładne, bardzo przytulne mieszkanie o powierzchni 48,30 m2, położone n...

Kraków (Dębniki), Bartla

695 000 PLN (14 479 zł/m2)

2
1
48 m2
2002
15764910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25456877 15764910 SŁONECZNE, 3-POKOJOWE Z KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ KROWODRZA LOKALIZACJA, BUDYNEK Prezentujemy zadbane, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,71 m2, położone na 1-piętrze budynku przy ulicy Fieldorfa-Nila na Krowodrzy. Budynek z 2007 r...

Kraków (Krowodrza), Fieldorfa-Nila

845 000 PLN (14 322 zł/m2)

3
1
59 m2
2007