• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 4 173

15667679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 23607772 15667679 ATRAKCYJNA NIERUCHOMOŚĆ W PRESTIŻOWEJ LOKALIZACJI LOKALIZACJA Prezentujemy atrakcyjną nieruchomość z zabudowie szeregowej, położoną przy ulicy Grochowskiej na prestiżowym Osiedlu Oficerskim. Doskonała lokalizacja; do Ronda M...

Kraków (Grzegórzki), Grochowska

3 700 000 PLN (14 859 zł/m2)

6
3
249 m2
1981
15755783 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25232995 15755783 RUCZAJ ZABORZE - KOBIERZYŃSKA Oferujemy interesujące mieszkanie o powierzchni 58,7 m2, na którą składają się: - Salon o pow. 17,6 m2, z wyjściem na wygodną, kameralną loggię o pow. 3,8 m2. Salon posiada wejście z przedpokoju i jest częśc...

Kraków (Dębniki), Kobierzyńska

860 000 PLN (14 828 zł/m2)

2
1
58 m2
2001
15411287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17932224 15411287 KROWODRZA - ULICA GRAMATYKA. Oferujemy do sprzedaży świetnie zlokalizowane mieszkanie o powierzchni 47,76 m2, na którą składają się: - Trzy samodzielne pokoje o powierzchniach; 15,5 10 6 m2. Ekspozycja okien na wschód i zachód. - Od...

Kraków (Krowodrza), Gramatyka

940 000 PLN (20 000 zł/m2)

3
1
47 m2
1974
15831277 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26690576 15831277 SŁONECZNE 5-POKOJOWE MIESZKANIE Z DUŻYM BALKONEM ULICA ŻYTNIA OLSZA LOKALIZACJA, BUDYNEK Prezentujemy atrakcyjną ofertę sprzedaży przestronnego, słonecznego mieszkania o powierzchni 72,20 m2, położone na drugim piętrze budyn...

Kraków (Prądnik Czerwony), Żytnia

930 000 PLN (12 917 zł/m2)

5
1
72 m2
1983
15753811 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25215198 15753811 BARDZO ŁADNE 2-POKOJOWE Z PIĘKNYM KAMERALNYM OGRODEM WOLA JUSTOWSKA LOKALIZACJA, BUDYNEK Mamy przyjemność zaprezentować bardzo ładne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 51,54 m2, położone na parterze budynku przy ulicy Ni...

Kraków (Zwierzyniec), Niezapominajek

1 030 000 PLN (20 196 zł/m2)

2
1
51 m2
2004
15868190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27369132 15868190 PRZESTRONNE 3-POKOJOWE Z KLIMATYCZNYM OGRÓDKIEM LOKALIZACJA, BUDYNEK Prezentujemy dwustronne, przestronne mieszkanie o powierzchni 64,79 m2, położone na parterze budynku przy ulicy Orlińskiego, w sąsiedztwie Osiedla Avia. ...

Kraków (Czyżyny), Orlińskiego

955 000 PLN (14 692 zł/m2)

3
1
65 m2
2016
15830311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26669393 15830311 SŁONECZNE 2-POKOJOWE Z BALKONEM W DOBREJ LOKALIZACJI I CENIE LOKALIZACJA, BUDYNEK Prezentujemy słoneczne, przestronne mieszkanie, położone na 10-piętrze (ostatnim) budynku na Osiedlu Dywizjonu 303 w Czyżynach. Budynek estetyczny,...

Kraków (Czyżyny), Dywizjonu 303

640 000 PLN (12 800 zł/m2)

2
1
50 m2
1982
15878512 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27596155 15878512 ŁADNE, ZADBANE 3-POKOJOWE PRĄDNIK CZERWONY LOKALIZACJA, BUDYNEK Prezentujemy atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie, położone na parterze budynku przy ulicy Jezuitów na Prądniku Czerwonym. Budynek z 2000 roku, 4-piętrowy,...

Kraków (Prądnik Czerwony), Jezuitów

970 000 PLN (13 108 zł/m2)

3
1
74 m2
2000
15882051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27657106 15882051 KLIMATYCZNA KAWALERKA W BARDZO ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI Z przyjemnością prezentujemy bardzo zadbaną, wykończoną i wyposażoną kawalerkę w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, przy ulicy Lubelskiej, w sąsiedztwie ulicy Mazowieckiej, Długiej, Nowe...

Kraków (Krowodrza), Lubelska

375 000 PLN (17 857 zł/m2)

1
1
21 m2
1930
15897063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
ApartamentPremium/Nowe/Balkon/64,77m²/Lokum Siesta 27993238 15897063 Są miejsca, które od pierwszego wejścia dają poczucie jakości, spokoju i komfortu.To mieszkanie zostało stworzone dla osób, które oczekują czegoś więcej niż standardowego „gotowego do wejścia”.Na sprzedaż elegancki, 3-pokojowy apartament o powierzchn...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 326 000 PLN (20 719 zł/m2)

3
1
64 m2
2022
15865672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pokojowe mieszkanie/101,6m2/balkon/ogródek/garaż 27304165 15865672 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 101,6 m², położonego na drugim piętrze kameralnego budynku w dzielnicy Łagiewniki-Borek Fałęcki w Krakowie. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i zielonej okolic...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 320 000 PLN (13 069 zł/m2)

3
1
101 m2
2006
15849395 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w sercu Kazimierza! 26965071 15849395 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 33 m², położonego w jednej z najbardziej klimatycznych i rozpoznawalnych części Krakowa - przy ul. Brzozowej 14 w dzielnicy Kazimierz. Nieruchomość znajduje się w zabytkowej kam...

Kraków (Kazimierz) (Małopolskie, gm. Kraków)

679 000 PLN (23 414 zł/m2)

1
-
29 m2
1910