• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 4 174

15849395 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w sercu Kazimierza! 26965071 15849395 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 33 m², położonego w jednej z najbardziej klimatycznych i rozpoznawalnych części Krakowa - przy ul. Brzozowej 14 w dzielnicy Kazimierz. Nieruchomość znajduje się w zabytkowej kam...

Kraków (Kazimierz) (Małopolskie, gm. Kraków)

679 000 PLN (23 414 zł/m2)

1
-
29 m2
1910
15535359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe, po remoncie, wyposażone 20722317 15535359 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania położonego w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Krakowa - na Starych Dębnikach. To propozycja dla osób ceniących kameralny klimat, niską zabudowę oraz bliskość...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

599 000 PLN (16 639 zł/m2)

2
1
36 m2
1930
15639331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
✅ Z widokiem na zieleń ✅ Po generalnym remoncie 23035415 15639331 Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 57,67 m², położone na 2. piętrze czteropiętrowego budynku przy ul. Teligi w Krakowie, w dzielnicy Prokocim. Nieruchomość znajduje się w zadbanym budynku z lat 70., który zosta...

Kraków (Prokocim) (Małopolskie, gm. Kraków)

829 000 PLN (14 544 zł/m2)

3
1
57 m2
1970
15778009 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
✅Komfortowe ✅3 pokoje ✅duży taras 25739222 15778009 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomości położona w jednej z najbardziej topowych lokalizacji w Krakowie - inwestycji Kamienice Herbowe przy ul. Poznańskiej. To propozycja dla osób, które cenią sobie ponadstandardowy komfort, elegancką przestrzeń i doskon...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 578 000 PLN (19 012 zł/m2)

3
2
83 m2
2009
13600749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dwór, zamek, pałac 98448 13600749 ZESPÓŁ DWORSKO PARKOWY W UZDROWISKOWEJ CZĘŚCI KRAKOWAA). w części przyziemia: garaż wraz z kanałem, dwa pomieszczenia gospodarcze, kuchnia, łazienkab). w części nadziemnej:- parter: weranda, cztery pokoje, kuchnia, łazienka- poddasze: częściowo użytk...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 500 000 PLN (21 667 zł/m2)

5
-
300 m2
1920
15896282 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27974847 15896282 3-pokojowe mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym - ul. Mazowiecka, Kraków LOKALIZACJA: Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta - w pobliżu przystanki komunikacji miejskiej, SKA, sklepy, punkty usługowe ora...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

748 000 PLN (15 265 zł/m2)

3
-
49 m2
1960
15801393 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26240625 15801393 Mieszkanie w centrum Krakowa Stare Miasto, 10 minut spacerem do Rynku.Szanowni Państwo,mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 53 m, położone na 1. piętrze zadbanej kamienicy, w ścisłym centrum Krakowa.Układ mieszkania:-3-pokoje-aneks...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 090 000 PLN (20 566 zł/m2)

3
1
53 m2
1900
15897112 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27995126 15897112 ZADBANE, PO REMONCIE 2-POKOJOWE Z BALKONEM W ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI LOKALIZACJA, BUDYNEK Z przyjemnością prezentujemy bardzo ładne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 52,67 m2, położone na 3-piętrze budynku na ...

Kraków, os. Kolorowe

735 000 PLN (14 135 zł/m2)

2
1
52 m2
1959
15896109 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27968508 15896109 Kraków, pokój z kuchnią 27 m 2 , Centrum B Sprzedam 1-pok. mieszkanie na os. Centrum B, 5.piętro z windą. Do sprzedaży oferuję pokój z kuchnią o pow. 27,13 m 2 usytuowaną na 5 .piętrze w pięci...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

339 000 PLN (12 556 zł/m2)

1
-
27 m2
1956
15894356 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27941053 15894356 *zdjęcia należą do wł. oferty Działka budowlana o pow. 6,16 z udziałami w drodze dojazdowej Kraków - Trockiego Działka o nr. 42219 położona w obrębie P-71 w bardzo atrakcyjnej okolicy przy ul. Księdza Franciszka Trockiego - 6,16 ar&a...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

635 000 PLN

-
-
616 m2
-
15838910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26737582 15838910 Przestronna kawalerka z ustawnym salonem, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą tej 37,3m 2 nieruchomości! Mieszkanie znajduję się na wysokim parterze w zadbanym budynku z lat 60. XX wieku, przy ul. Kurasia w Łagiewnikach: Znakomit...

Kraków (Łagiewniki-borek fałęcki) (Małopolskie, gm. Kraków)

558 000 PLN (15 081 zł/m2)

1
-
37 m2
1960
15897056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27993236 15897056 Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 34 m², położone przy ul. Wincentego Turka w Krakowie. Lokal znajduje się na parterze kameralnego, 4-piętrowego budynku, z wejściem od spokojnego i zielonego dziedzińca, co z...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

590 000 PLN (17 353 zł/m2)

1
-
34 m2
2000