• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Lublin

Znalezionych ofert: 307

15706044 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24297141 15706044 Przedstawiamy nowy obiekt wystawiony na sprzedaż w Lublinie. Nieruchomość położona jest w atrakcyjnej lokalizacji — przy ul. Nałęczowskiej, w południowej części Lublina. Wjazd do Lublina ze strony Nałęczowa. Obszar ten łączy wygodny do...

Lublin (Lubelskie, gm. Lublin)

8 850 000 PLN (2 423 zł/m2)

12
-
3652 m2
1995
15885314 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27723673 15885314 Mieszkanie  w Lublinie przy ul. Odlewniczej, 2-pokojowe, o powierzchni 36,7m, na II piętrze w bloku IV-piętrowym. Ogrzewanie oraz woda ciepła z sieci miejskiej. Jeden pokój przechodni. Popularna, zielona dzielnica, blisko plac zabaw, szkoła i skle...

Lublin (Tatary) (Lubelskie, gm. Lublin)

312 000 PLN (8 667 zł/m2)

2
1
36 m2
1960
15888774 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27825029 15888774 Na sprzedaż zadbane mieszkanie 2-pokojowe (43,62 m²) z 2019 r. w dzielnicy Ponikwoda.Atuty: - duży balkon 10 m² (otwarty widok),- 3 ostatnie piętro - cisza i prywatność.- oddzielna kuchnia, - zabudowy stolarskie - w kuchni, łazience i przedpokoju- ek...

Lublin (Lubelskie, gm. Lublin)

525 000 PLN (12 036 zł/m2)

2
-
43.62 m2
2019
15893770 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27920500 15893770 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOferta sprzedaży przestronnego, wysokiego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 74 m², położonego na parterze kameralnego, zadbanego bloku z końca lat 50. w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Lublina – n...

Lublin (Wieniawa) (Lubelskie, gm. Lublin)

688 000 PLN (9 297 zł/m2)

3
-
74 m2
1959
15888303 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27808992 15888303 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINOWA INWESTYCJA – JUŻ W SPRZEDAŻY WYBIERZ SWOJĄ LEPSZĄ POŁOWĘ Prawdziwy DOM z przestrzenią. Poczuj swobodę i komfort życia.Super lokalizacja! Lublin Sławin ✨ Dlaczego warto?✔ 149 m² powierzchni użytko...

Lublin (Sławin) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 295 000 PLN (8 691 zł/m2)

5
-
149 m2
2026
15811884 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26444112 15811884 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOFERTA PRYWATNA SKIEROWANA BEZPOŚREDNIO DO KUPUJĄCEGO.POŚREDNIKOM SERDECZNIE DZIĘKUJĘ!!!Podana cena jest ceną NETTO sprzedaż na fakturę VAT trzeba doliczyć 23% podatku VAT.Sprzedam lokal użytkowy w centrum...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

370 000 PLN (5 000 zł/m2)

5
-
74 m2
-
15684728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23909085 15684728 PAKIET INWESTYCYJNY 3 LOKALE FUNKCJA MIESZKALNA + USŁUGOWA LUBLIN Wieniawa, ul. GodebskiegoNa sprzedaż trzech niezależnych lokali o łącznej powierzchni 147 m², zlokalizowanych na parterze oraz piętrze -1 (z wyjściem na dziedziniec) kamienicy w je...

Lublin (Wieniawa) (Lubelskie, gm. Lublin)

880 000 PLN (5 986 zł/m2)

11
-
147 m2
1937
15893374 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27909724 15893374 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni ok. 65 m², zlokalizowane na 3 piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Poligonowej. Nieruchomość w stanie deweloperskim daje możliwość aranżacji wnętrza według własnego gustu i potrz...

Lublin (Sławin) (Lubelskie, gm. Lublin)

770 000 PLN (11 846 zł/m2)

2
-
65 m2
-
15893372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27909722 15893372 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam mieszkanie w centrum Lublina przy ul. Lubartowskiej 34. Mieszkanie z balkonem, do remontu — idealne do własnej aranżacji lub pod inwestycję.W skład mieszkania wchodzą:2 pokoje,kuchnia,łazienka,kor...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

320 000 PLN (7 111 zł/m2)

2
-
45 m2
-
15881319 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27628184 15881319 Na sprzedaż mieszkanie na Miasteczku Akademickim na ul. Sowińskiego. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze (ostatnim) w bloku z cegły po termomodernizacji. Mieszkanie składa się z:- pokoju nr 1 - 10,2 m2- pokoju nr 2 - 18,1 m2- kuchni - 6,3 m2 - łazie...

Lublin (Wieniawa) (Lubelskie, gm. Lublin)

567 000 PLN (12 064 zł/m2)

2
1
47 m2
1959
15862011 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27221058 15862011 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Lwowskiej w Lublinie, z pięknym widokiem na panoramę Starego Miasta.Nieruchomość stanowi świetną propozycję inwestycyjną idealną pod wynajem. Funkcjonalny układ pomieszczeń oraz atrakcyjna lok...

Lublin (Kalinowszczyzna) (Lubelskie, gm. Lublin)

375 000 PLN (10 135 zł/m2)

2
1
37 m2
1980
15870748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27438451 15870748 Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 110 m2, usytuowany na działce ok 400 m2, położony w bardzo dobrej lokalizacji.Nieruchomość świetnie sprawdzi się zarówno jako dom do zamieszkania, jak i pod cichą działalność gospodarczą (biuro,...

Lublin (Konstantynów) (Lubelskie, gm. Lublin)

949 000 PLN (8 627 zł/m2)

5
2
110 m2
1978