• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Lublin

Znalezionych ofert: 307

15778736 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25756242 15778736 Na sprzedaż oferujemy kamienicę z 1882 roku, usytuowaną w samym Śródmieściu Lublina, przy głównej ulicy Tysiąclecia. To niezwykle atrakcyjna lokalizacja, gwarantująca doskonałą ekspozycję i ogromny potencjał inwestycyjny. Budynek o powierzchni 1600 m...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

5 400 000 PLN (3 375 zł/m2)

11
-
1600 m2
1882
15890132 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27871986 15890132 Oferujemy Państwu atrakcyjną nieruchomość inwestycyjną, zlokalizowaną w jednej z najdynamiczniej rozwijających się części Lublina - na Węglinie, przy ul. Gołębiej . Prezentowana działka o powierzchni 3249 m² usytuowana jest w pierwszej l...

Lublin (Lublin) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 798 500 PLN

-
-
3250 m2
-
15890092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27868856 15890092 Przestronne mieszkanie do remontu. Położone na IV piętrze w wieżowcu z windą, mieszkanie o powierzchni 57,7 m składa się z trzech ustawnych pokoi o powierzchniach 20 m, 10 m i 9 m. Rozkład pomieszczeń jest funkcjonalny i umożliwia dowolną aranżację...

Lublin (Czechów północny) (Lubelskie, gm. Lublin)

472 000 PLN (8 281 zł/m2)

3
1
57 m2
1990
15889557 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27853027 15889557 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie 73,5 m  z dużym balkonem al. Racławickie - Lublin Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73,5 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Lublina - al. Racławic...

Lublin (Lubelskie, gm. Lublin)

670 000 PLN (9 178 zł/m2)

4
1
73 m2
1997
15871062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27455608 15871062 Na sprzedaż unikalny lokal inwestycyjny o powierzchni 38,5 m², który został funkcjonalnie podzielony na dwie w pełni niezależne mikrokawalerki. Nieruchomość już zarabia i stanowi gotowy model inwestycyjny bez konieczności dodatkowych nakładów czy zaa...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

475 000 PLN (12 500 zł/m2)

2
2
38 m2
1960
15862012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27221067 15862012 Nie przegap tej wyjątkowej okazji! To mieszkanie łączy funkcjonalność, komfort i świetną lokalizację, dzięki czemu idealnie sprawdzi się zarówno do  zamieszkania, jak i jako inwestycja.Na sprzedaż przestronne i dobrze zaprojektowane mieszkanie o powi...

Lublin (Węglin południowy) (Lubelskie, gm. Lublin)

760 000 PLN (12 881 zł/m2)

3
1
59 m2
2016
15863820 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy 2 pokojowy apartament w centrum Lublina 27257563 15863820 Na sprzedaż 2 pokojowy apartament w zrewitalizowanej kamienicy w samym centrum Lublina. Nieruchomość znajduje się w kompleksie łączącym nowo powstałe apartamentowce z postindustrialną zabudową. Wysokość pomieszczeń powyżej 3 m jest dodatkowym atutem....

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

699 900 PLN (17 946 zł/m2)

2
1
39 m2
2025
15714069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24450361 15714069 Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną zlokalizowaną przy ul. Krężnickiej w Lublinie - w południowo-zachodniej, rekreacyjno-mieszkalnej części miasta. To idealne miejsce dla osób poszukujących balansu między spokojem natury a dostępn...

Lublin (Lubelskie, gm. Lublin)

299 000 PLN

-
-
1542 m2
-
15859050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27163025 15859050 Nowoczesne mieszkanie z ogrodem na Sławinie komfort, przestrzeń i prywatnośćJeśli szukasz miejsca, które łączy wygodę życia w mieście z kameralną, zieloną okolicą ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Przedmiotem sprzedaży jest eleganckie mieszkanie ...

Lublin (Sławin) (Lubelskie, gm. Lublin)

915 000 PLN (14 077 zł/m2)

3
1
65 m2
2016
15878720 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27597328 15878720 Odstępne - lokal pod działalność beauty wellness - 72 mkw; Lublin, ul. Fabryczna . Do odstąpienia lokal usługowy idealny pod działalność z branży beauty: stylizacja paznokci,masaż, brwi; rzęsy, kosmetyka lub usługi wellness. Lokal jest estetycznie...

Lublin (Za cukrownią) (Lubelskie, gm. Lublin)

10 000 PLN (139 zł/m2)

3
-
72 m2
2007
15885316 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27723666 15885316 Odstępne - lokal pod działalność beauty wellness - 72 mkw; Lublin, ul. Fabryczna . Do odstąpienia w pełni przygotowany lokal usługowy idealny pod działalność z branży beauty: stylizacja paznokci,masaż, brwi; rzęsy, kosmetyka lub usługi wellness. L...

Lublin (Za cukrownią) (Lubelskie, gm. Lublin)

37 000 PLN (514 zł/m2)

3
-
72 m2
2007
15888436 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27814066 15888436 Nowoczesna i kameralna inwestycja zlokalizowana na Wieniawie w Lublinie, łącząca komfort życia z eleganckim stylem. W ofercie znajdują się mieszkania o powierzchni od 25 do 79 m² – od kawalerek po przestronne apartamenty 4-pokojowe, dopasowane do róż...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

947 883 PLN (17 234 zł/m2)

3
-
55 m2
2024