• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Luboń

Znalezionych ofert: 45

15679090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 612 m2 w Luboniu Żabikowie 23811314 15679090 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 612 m2 w Luboniu ŻabikowieDziałka z frontem ok 34 metry. Dojazd drogą gruntową należącą do miasta LubońObjęta Miejscowym Planem Zagospodarowania PrzestrzennegoPodstawowe założenia planu:1) lokalizację budy...

Luboń, Niezłomnych

360 000 PLN (588 zł/m2)

-
-
612 m2
-
15637887 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe z klimatycznym balkonem 22995419 15637887 Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 45,38 m2 w Poznaniu przy ul. Bratumiły Do mieszkania przynależy duża piwnica ok. 10 m2 Piętro drugie w dwupiętrowym bloku z 2006 roku Rozkład pomieszczeń: korytarz, pokój dzienny ok. 16,...

Luboń, Bratumiły

530 000 PLN (11 679 zł/m2)

2
1
45.38 m2
2006
15587044 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w Nowym Centrum Lubonia. GOTOWA DO ODBIORU 21895685 15587044 Na sprzedaż cesja umowy developerskiej dotycząca kawalerki o powierzchni 28,67 m2 w Luboniu al. Jana Pawła IIPułaskiegoMieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 22,32 m2, łazienki 4,09 m2 oraz korytarza 2,26 m2Lokal oddawany w standardzie de...

Luboń, Jana Pawła II

268 000 PLN (9 348 zł/m2)

1
1
28.67 m2
2025
8446054 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18786950 8446054 Chcesz prowadzić biznes w centrum rozwijającego się miasta? Idealnie trafiłeś! Mamy na sprzedaż lokale usługowe w inwestycji w ramach, której wybudowanych zostanie ponad 300 mieszkań! Otwórz swój biznes...

Luboń (Wielkopolskie, gm. Luboń)

167 046 PLN (6 682 zł/m2)

2
-
25 m2
-
15447533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18773998 15447533 Chcesz prowadzić biznes w centrum rozwijającego się miasta? Idealnie trafiłeś! Mamy na sprzedaż lokale usługowe w inwestycji w ramach, której wybudowanych zostanie ponad 300 mieszkań! Otwórz swój biznes...

Luboń (Wielkopolskie, gm. Luboń)

194 304 PLN (6 700 zł/m2)

2
1
29 m2
-
15447782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18778299 15447782 Chcesz prowadzić biznes w centrum rozwijającego się miasta? Idealnie trafiłeś! Mamy na sprzedaż lokale usługowe w inwestycji w ramach, której wybudowanych zostanie ponad 300 mieszkań! Otwórz swój biznes...

Luboń (Wielkopolskie, gm. Luboń)

413 622 PLN (6 671 zł/m2)

11
-
62 m2
-
15439336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 18579931 15439336 Chcesz prowadzić biznes w centrum rozwijającego się miasta? Idealnie trafiłeś! Mamy na sprzedaż lokale usługowe w inwestycji w ramach, której wybudowanych zostanie ponad 300 mieszkań! Otwórz swój biznes...

Luboń (Wielkopolskie, gm. Luboń)

981 000 PLN (5 136 zł/m2)

2
1
191 m2
-
15439344 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18579930 15439344 Chcesz prowadzić biznes w centrum rozwijającego się miasta? Idealnie trafiłeś! Posiadamy lokale od 25m2 do niemal 200m2! Mamy na sprzedaż lokale usługowe w inwestycji w ramach, której...

Luboń (Wielkopolskie, gm. Luboń)

855 822 PLN (6 634 zł/m2)

2
-
129 m2
-
15438975 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18565443 15438975 Chcesz prowadzić biznes w centrum rozwijającego się miasta? Idealnie trafiłeś! Mamy na sprzedaż lokale usługowe w inwestycji w ramach, której wybudowanych zostanie ponad 300 mieszkań! Otwórz swój biznes...

Luboń (Wielkopolskie, gm. Luboń)

343 280 PLN (7 006 zł/m2)

2
1
49 m2
-
15419424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 18123317 15419424 Chcesz prowadzić biznes w centrum rozwijającego się miasta? Idealnie trafiłeś! Mamy na sprzedaż lokale usługowe w inwestycji w ramach, której wybudowanych zostanie ponad 300 mieszkań! Otwórz swój biznes...

Luboń (Wielkopolskie, gm. Luboń)

701 118 PLN (6 614 zł/m2)

2
1
106 m2
2025
15447779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18778297 15447779 Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 39,35 m kw. położone na trzecim piętrze budynku. Mieszkanie składa się z: Holu 3,79 m kw. Łazienki 4,45 m kw. Sa...

Luboń (Wielkopolskie, gm. Luboń)

345 000 PLN (8 846 zł/m2)

2
1
39 m2
2025
15420071 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 18136182 15420071 ✅Mamy na sprzedaż najtańszą kawalerkę w całej inwestycji: Mały metraż w niskiej cenie: 8600zł brutto (8% VAT) Powierzchnia 26,09 m2 składająca się z następujących pomieszczeń: - salon...

Luboń (Wielkopolskie, gm. Luboń)

244 928 PLN (8 747 zł/m2)

1
1
28 m2
2025