• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Nadarzyn

Znalezionych ofert: 44

14413949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 126575 14413949 Ciche tereny w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Dobry dojazd, bliskość infrastruktury miejskiej. Działka do zakupu od zaraz. Wspaniała, zielona okolica. Działka jest usytuowana na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Droga dojazdowa będ...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

560 000 PLN (589 zł/m2)

-
-
950 m2
-
15841704 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Oaza spokoju, 5 pok, boski ogród, oranżeria, las 26792878 15841704 Do sprzedaży elegancki i komfortowy dom z pięknym ogrodem bezpośrednio przy ścianie lasu w Strzeniówce.Wyjątkowa nieruchomość z klimatem, idealna dla tych, którzy cenią otoczenie przyrody, spokój oraz śpiew ptaków. Dom otoczony jest pięknym, zagospod...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

1 480 000 PLN (7 048 zł/m2)

5
2
210 m2
1995
15893679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27916001 15893679 Na sprzedaż działka o przeznaczeniu produkcyjno-usługowym.Nieruchomość usytuowana przy drodze serwisowej i tym samym działka jest dobrze widoczna z trasy S8.Możliwości zabudowy są szerokie i pozwalają na realizację hali produkcyjnej, magazynowej oraz...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

4 650 000 PLN

-
-
10480 m2
-
15893680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27916000 15893680 Na sprzedaż działka o przeznaczeniu USŁUGOWYM.Jeśli Szukasz miejsca pod własną działalność gospodarczą? Chcesz zrealizować inwestycję pod lokale usługowo-handlowe w dobrej lokalizacji? I Szukasz dobrej inwestycji? To, ta nieruchomość jest odpowiedzią...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

1 600 000 PLN

-
-
3200 m2
-
15893681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27916003 15893681 Na sprzedaż działka o przeznaczeniu mieszkaniowo-usługowym. Dla kogo nieruchomość?Dla osób, które szukają miejsca pod własny dom jednorodzinny przy którym będą prowadzić własną działalność gospodarczą. Nieruchomość cechuje się dobrą lokalizacją i szy...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

495 000 PLN

-
-
900 m2
-
15799066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26181369 15799066 Do sprzedania ładna i ustawna działka wśród nowych domów w na skraju Nadarzyna.Cisza i spokój a jednocześnie świetne miejsce do mieszkania.Szybki dojazd do Warszawy dzięki trasie S7.Działka ma kszłtałt trapezu z jedną, frontową ścianą skośną o dł. 3...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

589 000 PLN

-
-
1250 m2
-
15692924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24056661 15692924 Więcej informacji: 884 884 159Do sprzedania działka o powierzchni 5 600 m2 położona w Nadarzynie, 200 metrów od Lasu Młochowskiego. Działka leżąca przy ulicy asfaltowej, w której biegną prąd, woda, gaz i kanalizacja. Działka w kształcie zbliżonym do ...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

3 590 000 PLN

-
-
5621 m2
-
15399905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17676949 15399905 Na sprzedaż działka inwestycyjna w Nadarzynie.Działka o łącznej powierzchni 11828 m2.Działka położona w atrakcyjnej części Nadarzyna ,blisko serwisówki i z bliskim wyjazdem do trasy S8.Na działce możliwość wybudowania zarówno powierzchni usługowej ty...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

6 000 000 PLN

-
-
11828 m2
-
15361661 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16825853 15361661 Więcej informacji: 884 884 159Do sprzedania działka o powierzchni 1 105 m2, położona we wschodniej części Nadarzyna w odległości 120 m od ulicy Komorowskiej. Działka w kształcie pięciokąta i bokach 38, 34, 33, 19 i 8 m (patrz zdjęcia). Media - prąd, ...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

420 000 PLN

-
-
1105 m2
-
15225693 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 13215117 15225693 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 17933 m2 w Nadarzynie.Działka ogrodzona przy gminnej drodze asfaltowej z dwoma bramami.Działka w kształcie trapezu o szerokości od drogi ok 215 m, tył ok 119 m, boki po ok 257 i ok 80 m.Na działce prąd i ...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

4 200 000 PLN

-
-
17933 m2
-
14530038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 139194 14530038 Do sprzedania dwie bardzo ładne działki budowlane o powierzchni 1768 i 1767 m2 w miejscowości Nadarzyn. Jedna nieruchomość leży przy drodze asfaltowej, druga za nią w drugiej linii zabudowy od drogi. Działka przy drodze asfaltowej jest w kształcie zb...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

618 800 PLN

-
-
1768 m2
-
15841078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26787770 15841078 Szukasz działki pod budowę domu?Bardzo atrakcyjna działka pod Warszawą, położona w miejscowości Strzeniówka, Gmina Nadarzyn w pięknym, cichym i zielonym miejscu.Lokalizacja idealna dla rodzin. Zadrzewiona okolica zachęca do aktywności na świeżym powi...

Nadarzyn (Strzeniówka) (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

650 000 PLN (628 zł/m2)

-
-
1035 m2
-