• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Nadarzyn

Znalezionych ofert: 44

15815971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26638352 15815971 Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej Nadarzyn 267 m spokojna okolicaNa sprzedaż wyjątkowo funkcjonalny i solidnie wybudowany dom w zabudowie bliźniaczej, położony w kameralnej i cichej części Nadarzyna (powiat pruszkowski). Nieruch...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

1 335 000 PLN (5 000 zł/m2)

5
2
267 m2
1996
15850463 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26997342 15850463 Na sprzedaż działka budowlana – Kajetany, ul. Rolna 2474 m²Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 2474 m², położona w spokojnej i zielonej części miejscowości Kajetany, przy ul. Rolnej. Nieruchomość znajduje się na k...

Nadarzyn (Kajetany) (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

953 000 PLN (385 zł/m2)

-
-
2474 m2
-
15600608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22198826 15600608 Działka budowlana 18919 o powierzchni 1240 mkw. Obszar objęty MPZP.Na sprzedaż jest również działka 1 od ulicy, o tej samej powierzchni.Działka znajduje się w enklawie kilkunastu działek z prywatną wewnętrzną droga dojazdową, prowadzącą tylko do tych...

Nadarzyn (Kajetany) (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

576 000 PLN (465 zł/m2)

-
-
1240 m2
-
15669948 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23624196 15669948 Jeśli szukasz działki budowlanej z własnym lasem w okolicy Warszawy zadzwoń.Do sprzedaży dwie działki o łącznej powierzchni 1700 m2.Pierwsza 930 m kw przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną lub bliźniaczą,druga przylegająca do niej to dz...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

850 000 PLN (500 zł/m2)

-
-
1700 m2
-
13197952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 1502856 13197952 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerPIĘKNA DZIAŁKA 18159 m2 W NADARZYNIEW miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego teren jest przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną lub bliźniaczą, z możliwością prowadzenia mało uciążl...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

4 200 000 PLN (231 zł/m2)

-
-
18159 m2
-
14730575 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 172932 14730575 Piękna działka budowlana o powierzchni 1582 m2 w miejscowości Rusiec gm. Nadarzyn, w cenie 450zlm2. Prostokątna 45x36 m, pierwsza linia zabudowy od oświetlonej, asfaltowej ulicy, teren przygotowanym pod ogrodzone osiedle. Wokół rezydencje, wille i du...

Nadarzyn (Rusiec) (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

711 900 PLN

-
-
1582 m2
-
14730572 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 172930 14730572 Piękna działka budowlana o powierzchni 1358 m2 w miejscowości Rusiec gm. Nadarzyn, w cenie 450zlm2, w kształcie trapezu o wym. 45x49x49x19 m, czwarta linia zabudowy od oświetlonej, asfaltowej ulicy (100 metrów), teren przygotowanym pod ogrodzone osie...

Nadarzyn (Rusiec) (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

611 100 PLN

-
-
1358 m2
-
14922355 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 4733022 14922355 DO SPRZEDANIA : BARDZO ŁADNY,ZADBANY DOM PARTEROWY W UŻYTKOWYM PODDASZEM O POWIERZCHNI CAŁKOWITEJ 275,4 M 2 ; POSADOWIONY NA DZIAŁCE O POWIERZCHNI 4390 M 2. W M. NADARZYN. Na działce ,w części zabudowanej , posadowiony jest murowany budyne...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

2 400 000 PLN (8 727 zł/m2)

5
-
275 m2
1991
7573963 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 77576 7573963 Oferta dla dewelopera lub inwestora indywidualnego. Do sprzedania kompleks 2 działek o łącznej pow. 13380 m2, położonych w miejscowości Kajetanyk. Nadarzyna. Działki można podzielić od 950 m2 do 1600 m2. Objęte miejscowym planem zagospodarowania p...

Nadarzyn (Kajetany) (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

3 850 000 PLN

-
-
11000 m2
-
15439121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 18569572 15439121 Oferta sprzedaży Wielofunkcyjny i atrakcyjny obiekt produkcyjno-magazynowo-biurowy w NadarzynieLokalizacja:Nadarzyn przy trasie S8Powierzchnia budynków:Budynek biurowy (stary): 100 m²Budynek biurowy (nowy): 475 m²Hala nr 1 z łącznikiem: 1478 m²Parter...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

13 000 000 PLN (3 119 zł/m2)

11
-
4168 m2
1990
15786721 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25913071 15786721 Do sprzedania teren inwestycyjny objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.Zgodnie z zapisami planu zagospodarowania:- zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z budynkami w układzie wolnostojącym, bliźniaczym i szeregowym- normatyw podział...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

4 665 000 PLN

-
-
18000 m2
-
15420657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Elegancki dom, 5 pok, ogród, las 18152895 15420657 Do sprzedaży elegancki i komfortowy dom z pięknym ogrodem bezpośrednio przy ścianie lasu w Strzeniówce.Wyjątkowa nieruchomość z klimatem, idealna dla tych, którzy cenią otoczenie przyrody, spokój oraz śpiew ptaków. Dom otoczony jest pięknym, zagospod...

Nadarzyn (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

1 499 900 PLN (6 000 zł/m2)

5
2
250 m2
1995