• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Olsztyn

Znalezionych ofert: 233

15763022 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25417470 15763022 Kupujący nie płaci prowizji!Przytulny, solidnie wybudowany, wyremontowany dom wolnostojący w dzielnicy Brzeziny. Bardzo spokojna, zielona okolica.Idealny dla rodziny oraz osób poszukujących domu w zacisznym miejscu, na osiedlu rezydencjonalnym, dobrz...

Olsztyn (Brzeziny) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 799 000 PLN (6 703 zł/m2)

7
2
268.4 m2
-
15699049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24160280 15699049 Lokal użytkowy idealny pod działalność handlowąusługowąbiurową zlokalizowany przy ul. Mazurskiej w ciągu ruchu pieszego. Lokal w bardzo dobrym standardzie, zlokalizowany na parterze z dużą witryną okienną. Obecnie wynajmowany. Istnieje możliwość prze...

Olsztyn (Kętrzyńskiego) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

690 000 PLN (6 900 zł/m2)

4
-
100 m2
1930
15604422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22286436 15604422 3-4 pokojowe nowe - dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim przy tuż przy Parku Centralnym, Starym Mieście, z funkcjonalną antresolą, drugą łazienką na piętrze. Obejrzyj wirtualny spacer: https:sb360.onlinemjfzmh ( jeśli nie widzisz linku sko...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

850 000 PLN (8 673 zł/m2)

3
2
98 m2
2020
15566546 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21482417 15566546 Murowany garaż o pow. 18 m2 w bardzo dobrej lokalizacji na Zatorzu.LOKALIZACJA:Położony na Zatorze przy ul. Wrocławskiej Jagiellońskiej (za jednostką wojskową). W pobliżu Netto oraz inne punkty handlowo-usługowe.OPIS:Garaż murowany, o powierzchni 18...

Olsztyn (Zatorze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

69 000 PLN (3 833 zł/m2)

1
-
18 m2
1990
15870433 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje w centrum – świetne także pod inwestycje 27428413 15870433 Jeśli szukasz miejsca, które łączy komfort życia w centrum z nowoczesnym standardem i pełną infrastrukturą w zasięgu kilku kroków ta oferta jest zdecydowanie warta uwagi.Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w budynku z windą, na zamkniętym, monitorow...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

649 000 PLN (12 725 zł/m2)

2
1
51 m2
2014
15466815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy apartament - Olsztyn 19198387 15466815 Kupujący nie płaci prowizji!W sercu Olsztyna, nad brzegiem największego w mieście jeziora Ukiel, powstaje kompleks prestiżowych apartamentowców. Idealnie wkomponowane w warmiński krajobraz apartamenty będą rozpieszczać luksusem. Budynki, pomimo nowoc...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

454 720 PLN (16 240 zł/m2)

1
1
28 m2
2024
15122058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy apartament - Olsztyn 10323721 15122058 Kupujący nie płaci prowizji!W sercu Olsztyna, nad brzegiem największego w mieście jeziora Ukiel, powstaje kompleks prestiżowych apartamentowców. Idealnie wkomponowane w warmiński krajobraz apartamenty będą rozpieszczać luksusem. Budynki, pomimo nowoc...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

639 995 PLN (15 610 zł/m2)

2
1
41 m2
2024
15790990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 25982012 15790990 Funkcjonalny dwupoziomowy lokal z potencjałem 7% ROI Os. GenerałówPrezentujemy Państwu przestronną nieruchomość o powierzchni użytkowej ok. 83 m², położoną w zadbanym budynku na IV piętrze. Mieszkanie zostało zoptymalizowane pod kątem wynajmu długot...

Olsztyn (Osiedle generałów) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

789 000 PLN (7 660 zł/m2)

6
2
103 m2
1995
15757930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25309649 15757930 SŁONECZNE 4-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM OLSZTYN, UL. MROZASzukasz przestronnego i gotowego do zamieszkania miejsca dla swojej rodziny? Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Prezentuje funkcjonalne, w pełni wyposażone czteropokojowe mieszkanie o powi...

Olsztyn (Osiedle jaroty) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

577 000 PLN (8 014 zł/m2)

4
1
72 m2
1991
15739104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24919558 15739104 Zacznij nowy rozdział! Mieszkanie przy Al. Sybiraków w Olsztynie!Marzysz o własnym kącie, który zaaranżujesz od A do Z? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentuje słoneczne mieszkanie o powierzchni 36,28 m² zlokalizowane na 3 piętrze trzypiętrowego bloku ...

Olsztyn (Zatorze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

310 000 PLN (8 611 zł/m2)

2
1
36 m2
1960
15859222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom jednorodzinny w najlepszej części Gutkowa 27165205 15859222 Z przyjemnoscią prezentujemy dom jednorodzinny o powierzchni 183 m2 wraz z garażem , znajdujący się w wyjątkowej lokalizacji.Gutkowo słynie z dużej ilości zieleni i spokojnego charakteru, jednak ta część wyróżnia się szczególnie korzystnym położeniem...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 500 000 PLN (8 197 zł/m2)

5
2
183 m2
2009
15662322 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23496743 15662322 Wyjątkowa Oferta! Lokal Usługowy z Ogromnym Potencjałem przy Ul. 1 Maja w OlsztynieSzukasz idealnego miejsca dla swojego biznesu w samym sercu Olsztyna? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję! Na sprzedaż przestronny lokal usługowy o powierzchni 62,42 ...

Olsztyn (Śródmieście) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

730 000 PLN (11 774 zł/m2)

11
-
62 m2
2014