• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Olsztyn

Znalezionych ofert: 233

15876362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pok. Iwaszkiewicza, UWM, 3 piętro 27536229 15876362 Na sprzedaż 4‑pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 3. piętrze w niskim bloku przy ul. Jarosława Iwaszkiewicza 10 na osiedlu Mlecznym w Olsztynie.LokalizacjaOsiedle Mleczne to spokojna, zielona część miasta. W sąsiedztwie znajdują się bloki mieszkalne...

Olsztyn (Podgrodzie) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

499 000 PLN (8 458 zł/m2)

4
1
59 m2
1985
15847469 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowy dom wolnostojący - Gutkowo 26915800 15847469 Na sprzedaż dom w malowniczej części miasta przy ulicy Milej w Gutkowie - Idealne miejsce dla osób ceniących spokój, przestrzeń i bliskość natury. ( las oraz jezioro )Dom parterowy o powierzchni 162m2 zbudowany w systemie kanadyjskim- zdrowy mikrokli...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 400 000 PLN (8 642 zł/m2)

5
2
162 m2
1998
15886019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27746320 15886019 OSTATNI APARTAMENT! Bezczynszowe mieszkanie z 4 pokojami  Olsztyn, Gutkowo ul. OleńkiSzukają Państwo spokoju, nowoczesnej architektury i przestrzeni dla swojej rodziny? Zapraszamy  do zapoznania się z ofertą ostatniego dostępnego lokalu w kameralnej...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

599 000 PLN (7 488 zł/m2)

4
1
80 m2
2026
15694172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24077619 15694172 Przestronne Mieszkanie z Potencjałem w Sercu OlsztynaPrezentujemy na sprzedaż przestronne, 64-metrowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w urokliwej kamienicy przy ulicy Sarnowskiego w samym centrum Olsztyna.Doskonała LokalizacjaLokalizacja nier...

Olsztyn (Śródmieście) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

580 000 PLN (9 508 zł/m2)

4
1
61 m2
1970
15528831 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20576864 15528831 Gutkowo to malownicza dzielnica Olsztyna, oferująca ciszę, spokój oraz bezpośredni dostęp do jednego z najpiękniejszych jezior w regionie - jeziora Ukiel. Jest to idealne miejsce dla osób ceniących sobie kontakt z naturą, aktywny wypoczynek oraz wyso...

Olsztyn (Gutkowo) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

4 050 000 PLN (847 zł/m2)

-
-
4781 m2
-
15846549 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26889449 15846549 Są mieszkania, które się tylko ogląda… i są takie, w których po obejrzeniu od razu chce się zamieszkać. To jest zdecydowanie ten drugi przypadek. GrupaCDF oferuje do sprzedaży wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 79,42 m², położone na dru...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

999 000 PLN (12 579 zł/m2)

4
1
79.42 m2
2020
15892451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2-pokojowe przy Ratuszu, ul. Curie Skłodowskiej 27898750 15892451 Zapraszam do bliższego zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego, usytuowanego na parterze budynku położonego w samym centrum Olsztyna, ok 60 m od Ratusza, przy ulicy M. Curie-Skłodowskiej. Lokal posiada odrębne wejście, wprost z chodnika...

Olsztyn, ul. Marii Curie-Skłodowskiej

240 000 PLN (7 843 zł/m2)

2
1
30.6 m2
-
15852481 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27033360 15852481 Szukasz idealnego mieszkania na start lub bezpiecznej lokaty kapitału pod wynajem? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Przedstawiam funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w centrum Olsztyna, przy ul. Dworcowej 50.O mieszkaniuNieruchomość o powie...

Olsztyn (Śródmieście) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

370 000 PLN (9 487 zł/m2)

2
1
39 m2
1977
15858427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27149392 15858427 Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 32,4 m² przy ul. Żołnierskiej 20 na drugim piętrze w 10-cio piętrowym bloku z nową windą. Doskonała lokalizacja: obok Szpital Wojewódzki, basen, szkoły, sklepy i parki. 10 min pieszo do Starówki. W bliskiej odległości...

Olsztyn (Osiedle kormoran) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

299 999 PLN (9 375 zł/m2)

2
1
32 m2
1977
15805678 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26314122 15805678 Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie 69,78 m² z miejscem postojowym w garażu podziemnym - Olsztyn, BarczaCena: 730 000 zł (Pakiet mieszkanie + garaż)Zapraszam do zakupu atrakcyjnego mieszkania na 4 piętrze w budynku z windą, zlokalizowanego przy ul. Barcz...

Olsztyn (Nagórki) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

730 000 PLN (10 580 zł/m2)

3
1
69 m2
2007
15821863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633165 15821863 Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m², położone przy ul. Złotej 2.Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrym stanie technicznym i jest gotowa do wprowadzenia bez większych nakładów finansowych.Układ nieruchomościMieszka...

Olsztyn (Zacisze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

579 000 PLN (9 650 zł/m2)

3
1
60 m2
2003
15890157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pok. Iwaszkiewicza, Osiedle Mleczne, UWM 27873411 15890157 Na sprzedaż 2‑pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 3. piętrze w niskim bloku przy ul. Iwaszkiewicza 23 na Osiedlu Mlecznym w Olsztynie.LokalizacjaSpokojna, cicha część miasta z licznymi terenami zielonymi. W sąsiedztwie znajdują się bloki mieszkalne,...

Olsztyn (Podgrodzie) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

379 000 PLN (8 239 zł/m2)

2
1
46 m2
1995