• Nieruchomości na sprzedaż
 

na sprzedaż Olsztyn

Znalezionych ofert: 233

15889654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27856597 15889654 Na sprzedaż nieruchomość z ogromnym potencjałem, zlokalizowana w spokojnej i zielonej dzielnicy Olsztyna Gutkowo, przy ul. Słowicza.Najważniejsze informacje:Lokalizacja: Olsztyn, Gutkowo, ul. SłowiczaPowierzchnia działki: 1451 m²Stan budynku: Dom do...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

990 000 PLN (13 200 zł/m2)

6
1
75 m2
1958
15853340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27047833 15853340 Na sprzedaż bardzo przestronne i rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,51 m², zlokalizowane przy ul. Stefana Okrzei 28 w Olsztynie.Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do wprowadzenia się (całe widoczne na zdjęciach wyposażenie mo...

Olsztyn (Zatorze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

720 000 PLN (9 351 zł/m2)

3
1
77 m2
1930
15851741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27018170 15851741 Unikatowe 3-pokojowe mieszkanie w zabytkowej Warzelni z windą Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania położonego w gruntownie odrestaurowanym budynku zabytkowej Warzelni. Nieruchomość ta jest jedyną w swoim rodzaju na ...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

849 000 PLN (12 864 zł/m2)

3
-
66 m2
2013
15889655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27856599 15889655 Oferuję do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48,10 m 2 położone na osiedlu Pojezierze, ulica Kołobrzeska 13a. Lokalizacja nieruchomości jest bardzo praktyczna i cieszy się sporym zainteresowaniem. Do centrum miasta dojdziemy spacere...

Olsztyn (Pojezierze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

399 000 PLN (8 313 zł/m2)

3
-
48 m2
-
15876058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27527574 15876058 Mieszkanie z potencjałem na lokal użytkowy - ul. Jagiellońska 31, Olsztyn Idealna lokalizacja pod biuro lub drobne usługi Na sprzedaż oferuję mieszkanie, które zgodnie z przygotowywanym planem ogólnym Miasta Olsztyna znajdowa...

Olsztyn (Zatorze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

459 000 PLN (7 403 zł/m2)

11
-
62 m2
1908
15862293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27223642 15862293 Mieszkanie z potencjałem - ul. Jagiellońska 31, Olsztyn Idealna lokalizacja pod biuro lub drobne usługi Na sprzedaż oferuję mieszkanie o powierzchni 62,93 m² , położone na wysokim parterze w odrestaurowanej kamienicy z 1908 roku. Obecn...

Olsztyn (Zatorze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

459 000 PLN (7 403 zł/m2)

2
-
62 m2
1908
15858433 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27149391 15858433 Na sprzedaż dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m². W bezpośrednim sąsiedztwie bloku znajduje się wszystko, co niezbędne do wygodnego życia, m.in. liczne sklepy spożywcze takie jak, Biedronka, Żabka oraz apteki, przystanki autobusowe i...

Olsztyn (Zatorze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

520 000 PLN (8 387 zł/m2)

3
1
62 m2
1956
15745656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25064031 15745656 Przestronny lokal użytkowy położony w centrum Olsztyna przy skrzyżowaniu jednych z najbardziej ruchliwych arterii komunikacyjnych miasta. Duży ruch pieszych, w pobliżu znajdują się przystanki głównych linii autobusowych komunikacji miejskiejLokal na ...

Olsztyn (Śródmieście) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 750 000 PLN (5 271 zł/m2)

1
-
332 m2
1950
15807653 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26376158 15807653 Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,2 m² - drugie piętro, położone przy ul. Dworcowej 6 w Olsztynie.Lokal jest w pełni umeblowany i wyposażony (całość widoczna na zdjęciach pozostaje w cenie). Mieszkanie nadaje się do nat...

Olsztyn (Osiedle pojezierze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

375 000 PLN (8 152 zł/m2)

2
1
46 m2
1985
15839138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26741122 15839138 SPRZEDANE! Oferuję do sprzedaży czteropokojowe mieszkanie o bardzo korzystnym usytuowaniu względem stron świata oraz samego budynku - 1 piętro. Powierzchnia użytkowa wynosi 78,91 m 2 , a sam charakter nieruchomości jest idealnym dla rodziny z dzie...

Olsztyn (Jaroty) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

849 000 PLN (10 885 zł/m2)

4
-
78 m2
2021
15655759 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23393770 15655759 Przestronne i funkcjonalne mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym w Olsztynie!Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 72,3 m², zlokalizowanego w Olsztynie przy ulicy Jeziołowicza. To atrakcyjna propozycja ...

Olsztyn (Pieczewo) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

550 000 PLN (7 639 zł/m2)

4
1
72 m2
1970
15655906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23396011 15655906 Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji Olsztyna!Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego mieszkania o powierzchni 48,5 m², usytuowanego w Olsztynie przy ulicy Osińskiego 6. To idealna propozycja dla singli, par, mał...

Olsztyn (Osiedle podgrodzie) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

500 000 PLN (10 417 zł/m2)

3
1
48 m2
1970